O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SPRÁVNÉ JÍDLO VE SPRÁVNOU CHVÍLI PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 duben 2019
Přejít na obsah
SPRÁVNÉ JÍDLO VE SPRÁVNOU CHVÍLI
Strana 2
Výsledek obrázku pro love, loverMáte před sebou rande? Rande “se vším všudy"? A jestlipak víte, co byste předtím rozhodně neměli jíst? A co naopak je velmi vhodné? Pojďme si shrnout účinky některých potravin a jejich propojení se sexuálním libidem, aby váš večer neskončil fiaskem. Jistě víte alespoň trochu, co raději ne, ale dnes vám povím o mnohých variantách - co ano, co určitě ne.

 

 Mezi potraviny, při jejichž zvýšené konzumaci může dojít ke snížení chutě na sex, patří potraviny s vysokým glykemickým indexem. Jedná se třeba o kukuřičné lupínky, bílé pečivo či sladké limonády. Obecně můžeme říci, že jakoukoli vášeň zkazí přejídání, dopřávání si těžkých pokrmů a jídel bohatých na sacharidy. Ty vaše tělo značně zatíží a veškerá chuť na milostné chvíle zmizí. Jestliže se úmyslně nechcete „odbourat“, tak si dopřejte lehce stravitelnou večeři.Existuje celá řada potravin, které ovlivňují tělesné pachy a jejich obtěžující odér se může uvolňovat i několik dní. Potraviny jako cibule a česnek po konzumaci mají nepříjemný dopad na vůni dechu. A nejen to. Při rozkládání vylučují síru, stejně jako brukvovitá zelenina, kam spadá například brokolice, květák, zelí či kapusta. Tento chemický proces se projeví ve změně pachu moči, ale i potu. Kromě toho brukvovitá zelenina obsahuje tzv. rafinózu. Trisacharid je rozkládán bakteriemi v tlustém střevě, což má za následek nadýmání a zvýšené riziko plynatosti. Od těchto potravin se držte dále, jinak riskujete trapas a opadnutí touhy.

 


 


Jak je známo, tak základním předpokladem pro sexuální výkon, je u mužů potřebný dostatek testosteronu, který u žen ještě doplňuje estrogen. Zásah do hormonální rovnováhy se může projevit nižší vzrušivostí, chabou výdrží a neuspokojivým prožitkem. Zrádné je třeba tofu a různé sójové produkty. Ty obsahují tzv. fytoestrogeny – rostlinné estrogeny, které snižují hladinu testosteronu, což je pro muže a jejich sexuální výkon nežádoucí. Z pohledu hladiny hormonů, které mají vliv na sexuální aktivitu, jsou riziková i rajčata, lékořice, či vysoká a pravidelná konzumace alkoholu. Jedna až dvě skleničky sektu či vína naopak může napomoci uvolnění a dát prostor vaší fantazii.


O koření je obecně známo, že funguje jako afrodiziakum a povzbuzuje naše smysly k aktivitě. Za proslulý životabudič je považován například zázvor, který podporuje chuť na sex a zvyšuje schopnost erekce. Pozitivně působí na prokrvení pohlavních orgánů, díky čemuž můžete s partnerem jednodušeji dosáhnout vytouženého orgasmu. Připravte si doma zázvorovou limonádu nebo vyzkoušejte recept inspirovaný asijskou kuchyní, kde je zázvor častou ingrediencí.

Filmová inspirace – jahody, šampaňské a čokoláda. Tyto atributy se dost často objevují ve žhavých filmových scénách. Jen si vzpomeňte na Devět a půl týdne nebo Pretty Woman. Není divu. Semínka na jahodách obsahují zinek, který zvyšuje hladinu testosteronu. Obsažené flavonoidy napomáhají správnému prokrvení. Ostatně flavonoidy najdete i v kvalitní raw čokoládě, která se připravuje z nepraženého kakaa. Čokoláda navíc uvolňuje i hormony štěstí, které sexuální požitek ještě umocní. Má-li váš partner slabost pro zákusky, připravte mu dezert s jahodami a borůvkami. Borůvky zvýší cirkulaci krve a dopamin stimuluje centra rozkoše v mozku. Pokud se rozhodnete přidat ještě vanilku (z vanilkového lusku), neprohloupíte. Vanilka nejen skvěle chutná a voní, ale patří také mezi posilovače nálady a již v historii byla používána k léčbě impotence či ztrátě libida.
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]