O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PAPALÁŠ? PDF Tisk E-mail
Středa, 20 březen 2019
Výsledek obrázku pro KAREL RANDÁKDo minulého týdne jsem se domníval, že překonat bohorovné chování hradního kancléře Mynáře může jen on sám nějakým svým dalším faux pas. Jak to tak bývá, mýlil jsem se. Pan Jaroslav Faltýnek, první místopředseda hnutí ANO, má za to, že si ze své pozice poslance (byť předsedy poslaneckého klubu) může dovolit na sebe atrahovat právo rozhodovat o věcech absolutně nespadajících do jeho kompetence.


 

 

 

Jeho vyjádření „Nikdy jsem neřekl, že jsem měl mandát od koaliční rady nebo dopravní koaliční rady. Já jsem si ho sám vzal,“ by se mělo tesat do kamene. Bez ohledu na to, zda se policii podaří prokázat jeho zapojení do případné korupce v kauze mýtného, Bůh nás před tímto panem Důležitým chraň. Kdyby takto postupoval každý občan ČR a například bral spravedlnost do vlastních rukou, postřílíme se tady všichni navzájem.

 

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky vždy byla místem humorných situací a vystoupení. Je poučné sledovat, jak se z relativně normálních lidí, do tohoto orgánu zvolených, postupně stávají figury neschopné racionálního myšlení a vystupování. Je to pravděpodobně způsobeno oním pocitem vlastní důležitosti, který u každého poslance vzniká v okamžiku, kdy se na něho obracejí různá média žádající ho o vyjádření a také všelijací lobbisté s prosbami o pomoc. Stalo se to mnohým a pan Faltýnek je učebnicovým příkladem takového papaláše.

 

 

Výsledek obrázku pro JAROSLAV FALTÝNEK

 

 

Asi si ke své škodě není vědom dělby pravomocí mezi mocí exekutivní, soudní a zákonodárnou, což je základní demokratický princip. Zřejmě ho to v Agrofertu nenaučili.

 

Lidi, kteří se z jakýchkoliv důvodů cítí být důležitější než zbytek běžné populace, je nejlepší ironizovat. To se prokazatelně nejvíce dotýká jejich přebujelého ega.

 

Můžeme jen doufat, že si toho nyní tento zachránce lidstva užije dosyta. Výrazně k jeho zesměšnění přispívají i tanečky, které kolem celého případu předvádějí ostatní poslanci ANO.

Kdo četl rozhovor s členem předsednictva této strany a místopředsedou poslaneckého klubu ANO Janem Volným, nevěřil svým očím. Tento dobrý muž vidí jednání páně Faltýnka dokonce jako přínosné...

 

Počkejme si, jak celá kauza dopadne a jak ji bude hodnotit pan předseda Babiš.

 

KAREL RANDÁK

 

 

 

 

Komentáře (37)add feed
... : NČ
Při vší úctě i obdivu k panu Randákovi, tady nemůžu souhlasit.
Bez důkazů se přece neodsuzuje. Jestli existujou nezveřejněný (nyní ještě nezveřejnitelný) důkazy o korupci, je to ovšem o něčem jinym, ale na základě toho, co je teď veřejně známo, mi není jasný, co konkrétně Faltýnek udělal špatnýho. Teda, kromě až neuvěřitelně stupidního výroku "vzal jsem si mandát sám", když logická odpověď byla "k osobním rozhovorům jsem žádnej mandát nepotřeboval". A taky, kdyžuž, rozdíl mezi "mandátem" k rozhovoru a "mandátem" ke střelbě na souseda přecijen nějakej vidím. Ona ta, dneska tak frekventovaná, přirovnávání vždycky kulhají, někdy na všechny čtyři.
Můj názor? Nevěřím ani na sekundu, že by Babiš a Ťok o Faltýnkově aktivitě nevěděli. Důkazy ovšem samozřejmě nemám, nemůžu mít. Vidím to tak, že skutečně hrozil politickej průser s mýtem, tím i průser Babišův kvůli Ťokovi a tak Babiš poslal svýho ostřílenýho vyjednávače, aby se pokusil, s tím něco udělat. Že by šlo přímo o korupci, to se mi ovšem skutečně nezdá. Pochybuju, že by to zrovna zkušená pravá ruka Agrofertu dělala tak amatérsky, veřejně, blbě. Zvlášť po poučeních z korupčních průserů Topolánka s Dalíkem, Sobotky s Rathem, Nečase s Nagyovou...... Takže dřív, než odsoudím (sám pro sebe), počkám si na důkazy, nechci odsuzovat z jednoho stupidního výroku, řečenýho pod tlakem.
---------------------------------------------
A ještě; už ne k Faltýnkovi: Kapitolou samou o sobě jsou veřený zakázky, jako takový. Legislativa je obsáhlá, nepřehledná, Damoklův meč podezření z korupce nad každým zadavatelem. Vůbec se nedivím úzkostnýmu alibizmu zadavatelů "ať vyhraje vždycky nejnižší cena, jedině tak mi nebudou moct nic dokázat". Podle toho pak i často vypadá kvalita. Tak mi napadá, že kdyby se nechala větší důvěra zadavateli a jeho zkušenostem se zhotovitelema, bez všudepřítomný noční můry - udání - ÚHOS - policie - stíhání, došlo by i na starou lidovou moudrost "nejsem tak bohatej, abych si mohl dovolit kupovat laciný věci". Jistě by se pak nějakýmu úplatku nebo provizi nedalo zabránit, ale nevyšlo by to nakonec i s tou provizí lacinějc, kvalitnějc, rychlejc?
A vůbec. Pamatujete na proslulou Karlovarskou losovačku? Bez postihu! Nebo zrovna teď o zimních podvečerech jsem několikrát koukal v tv na německý detektivky Big Ben (kvalitu nehodnotím). Tam se to korupcí s veřejnejma zakázkama jen hemží. A postih zúčastněnejch? Ani ťuk!
březen 20, 2019 07:21
... : mila1
Kauza Faltýnek a Kapsch, kauza Čapí hnízdo a další ukazují na jednu věc - dřív stačilo podezření z nějakého trestného činu a politik odstoupil (Gross - nejasnosti kolem financování jeho bytu, Kalivoda - neoprávněné používání titulu atd.). Současná vládnoucí garnitura ale ne. Jsou si tak jisti tím, že jim tupé stádo jejich voličů zbaští cokoli, že kradou v přímém přenosu a ani na okamžik nepřipouští, že nemají v politice co dělat. A najdou se i tací, kteří jejich konání schvalují, obdivují a omlouvají. Především tady na Kudlance. smilies/smiley.gif
březen 20, 2019 08:03
... : *deeres*
Ono to nemusí být jenom vysoká politika. Jsme úplně mrňavé SVJ a i tak rozhodování o tom, co nechat opravit, renovovat, nebo dokonce nově koupit, je o ústa. Členům SVJ to je buřt, o nic se nestarají, prý chtějí jenom bydlet a to tu většina je majitelů bytu ve věku kolem třicítky.
Osobní a majetková odpovědnost členů výborů SVJ v čele s předsedou výboru je relativně nová. Objevila se v roce 2014, kdy začal platit nový občanský zákoník.
To, že se nechce nikdo starat, ještě neznamená, že vás nakonec někdo zažaluje.Stačí k tomu oprava havárky, vy v dobré vůli objednáte řemeslníka, někomu se zadání konkrétní firmě nelíbí a podá na vás žalobu. Opravdu radost, jsem zvědavá, kdo se předsednictví od roku 2020 ujme. Pro dobrotu na žebrotu a to ty funkce zastáváme zadarmo.
„Těchto sporů je čím dál tím víc, žalob na členy výboru přibývá. Je to fenomén posledních dvou let, od zavedení nového OZ“ řekl Právu advokát Ondřej Preuss
březen 20, 2019 08:06
... : *deeres*
Popravdě , moc zrovna modré ptáky neobdivuji, zrovna oni byli u toho, když se zhaslo. Tak bych se moc tím, že někdo dobrovolné odstoupí od koryta neoháněla.
Kalivoda známý také jako „Lesní vrah“ byl český sériový vrah, který zastřelil tři lidi.
březen 20, 2019 08:14
... : mila1
deeres, to myslíš vážně? smilies/cheesy.gif Mluvím o Janu Kalvodovi, českém politikovi, který odstoupil, protože se přišlo na to, že používal titul JUDr. a neměl na to rigorozní zkoušky. A Ty hned argumentuješ lesním vrahem Kalivodou, který s tím nemá nic společného..
A proč pleteš modré ptáky s kauzou Gross? Pokud vím, Gross byl v ČSSD a ne v ODS..
březen 20, 2019 08:47
... : NČ
"Především tady na Kudle". Srandovní výrok namířenej na mě. Nezastávám se, neobdivuju, neomlouvám. .
Prostě neodsuzuju na základě přání jedný skupiny lidí, která po mě žádá, opovrhovat a odsuzovat bez důkazů. Stejně jako třeba Kramnýho nebo Kajínka. Jsou mi oba krajně nesympatičtí, na pivo bych s nima nešel, ale nemám ANI JEDINEJ důvod, souhlasit s tím, že jsou vrazi.
PS: To nepíšu přímo k míle, ta tohle stejně není schopná pochopit. Ale jen tak pro ostatní, kdyby je to zajímalo.
březen 20, 2019 08:55
... : *deeres*
Milá, Mila jedničko , Kalivodu jsi tam namastila ty, já nemohu vědět, co sis asi nmyslela, do hlavy ti nevidím. Nemohu vědět, pouze tuším. Kalvoda byl z ODA, Gross z ČSSD, chlap s gulema byl odeesák, zrovna tak ten chudák s dominou, pak tu máme plagiátora Bendu, korupčníka Béma, bývalého primátora Svobodu, stíhaného kvůli Opencard.... mám pokračovat?
Nedávno jsi tu napsala, jak obdivuješ Miroslavu Němcovou, neúspěšnou kandidátku na premiérku. Paní "čistá" byla u všech sviňáren ODS , dříve vždycky mlčela,nikdy jí to nevadilo, přičinlivě šplhala a kladla věnce.
Post premiérky jí nevyšel, teď se nechala slyšet, že kdyby to lid obecný chtěl, tak ona by to prezidenství vzala. To už jsme tu jednou slyšeli a měli jsme vymalováno na deset let. Jak je to možné, že tak dlouho, když to mělo být jenom na pár měsíců, víme všichni.
Pokud by kandidovala proti Klausovi jr., myslím, že nemá šanci, větší šance bude, pokud se jí ho podaří dehonestovat a vypráskat z politiky. A tak se do toho s Fialou opřeli a udělali z něj nácka, zatímco on jenom chce, abychom jako stát zcela neztratili suverenitu.

březen 20, 2019 10:30
... : mila1
milá deeres, nemám chuť na Tvoje nenávistné výplody reagovat smilies/smiley.gif A až příště budeš hledat na googlu, tak se zamysli, zda to, co Ti vypadne jako první, dává smysl. S tím Kalvodou jsi mne opravdu rozesmála smilies/smiley.gif
Paní Němcové, primátora Svobody - znám ho osobně jako výborného doktora(který zdědil kauzu OpenCard po svém předchůdci), pana Bendy si nadále vážím. I přes to, jak jsi mi to pěkně vysvětlila smilies/smiley.gif
březen 20, 2019 10:41
... : *deeres*
Myslím, že bys mohla být dvojče pani čisté smilies/grin.gif
Já samozřejmě vím, kdo byl Kalvoda i Kalivoda, nemusím nic hledat, ale ty to máš nějaké popletené, když o vrahovi tvrdíš, že odstoupil z polity.
březen 20, 2019 08:03 Mila1 Kalivoda - neoprávněné používání titulu
březen 20, 2019 10:46
... : Míša šíša
Zařekla jsem se, že už do "politických" debat nebudu vstupovat, ale teď tu fakt marně přemýšlím, čím si Miroslava Němcová zasloužila, že si jí někdo váží. Za celou dobu své působnosti v parlamentu (a že se drží u korýtka už hodně dlouho) nepředložila jediný smysluplný návrh, jenom přelejzala z funkce do funkce a žvanila a žvanila. Ani pořádně nepracovala pro své voliče, protože když byla v roce 2005 kritizována za to, že nebyla přítomna v poslanecké kanceláři ve svém volebním obvodě, reagovala na to tak, že sedět v kanceláři pro těch pár lidí, co tam přijdou, nemá efekt. O půjčování služebního auta svému synovi ani nemluvě.
Pokud vyjde o Němcové nějaký článek, tak se v něm dočtu akorát to, že byla něčím "naprosto zděšena". No, já jsem byla zase naprosto zděšena, když jsem se dozvěděla o jejích ambicích, že by kandidovala na prezidentku ČR. To by byl fakt nářez.
březen 20, 2019 11:37
... : mila1
Deeres, překlepnout se může každý, ale neověřit si informaci a dát sem první, co google vyplivne.. To je docela trapas. Tvůj trapas smilies/smiley.gif
březen 20, 2019 11:37
... : *deeres*
Je rozdíl překlepnout se a plést si jména. Já jsem tě tou poznámkou jenom jemně upozornila. Ale ty jsi nepochopila, nepochopila a nepochopila, nemluvě o totální tvojí absenci smyslu pro humor.
březen 20, 2019 11:54
... : NČ
Tak já vůbec neberu výroky Němcový vážně a nevěřím, že ona to myslí vážně. Zřejmě se jen chtěla na okamžik vetřít, v souvislosti s pravděpodobnou slovenskou prezidentkou. Je to zase spíš k pousmání, co by jako chtěla nabídnout, vždyť ani králíka stáhnout neumí. Uvidíme ale, až tak za tři, čtyři, roky, až to bude aktuální, kdo se o prezidentství přihlásí. Sám tipuju na Klause st., a jestli bude ve stejný formě jako dneska, řekl bych, že jeho šance se rovnají vítězství. Mladší Klus mi nějak na prezidenta nepasuje, přestože jeho názory vesměs sdílím.
Pěknej první jarní den všem. Polední sluníčko do pavlače krásně pálí a kozli jsou nedočkaví.
březen 20, 2019 11:55
... : mila1
deeres, to nemá smysl komentovat, Ty jsi prostě bezchybná smilies/smiley.gif ale s tím googlem si příště dej trošku pozor, než sem zase něco "vtipného" vložíš smilies/smiley.gif
březen 20, 2019 12:13
... : mila1
Jinak ohledně kandidatury paní Němcové na prezidentku, tak šanci by měla v roce 2012. Teď si nejsem jistá. Babišova média a všechny proruské weby dělají své a míra nenávisti k politikům, kteří se nehodí do krámu majiteli hnutí ANO a prezidentovi, stoupá. Viz komentáře třeba i tady na Kudlance. Jenom dotaz. Vážíte si některého současného politika? To by mne zajímalo. Míšo-šíšo, NČ, deeres
březen 20, 2019 12:18
... : Míša šíša
Mílo, nemohu říci, že bych si přímo vážila nějakého současného politika. Vážím si lidí, kteří něco dokázali, vytváří nějaké hodnoty, mají hluboké znalosti a vědomosti nebo jsou abnormálně zruční, pomohli někomu atd atd., což řady politiků přímo vylučuje.
Obdivuju se například znalostem (historickým, zeměpisným, politickým, jazykovým), sečtělosti a fenomenální paměti prezidenta Zemana, ale že bych si ho přímo vážila? To asi ne, na druhou stranu mi vadí jeho určitě chyby a nedostatky.

březen 20, 2019 12:37
... : mila1
Míšo, ještě k tomu, co jsi napsala k Němcové.
Předpokládám, že jsi čerpala ze stejného zdroje, jaký jsem našla já, ale vynechala jsi podrobnosti. Takže to kopíruju celé:
V roce 2005 byla médii kritizována za to, že předala synovi k užívání své služební auto, které ale podle platných předpisů mohla využívat i k osobním účelům. Po aféře ale auto vrátila. V následujícím roce zase za to, že nebyla během tzv. „poslaneckých pondělků“ přítomná ve své poslanecké kanceláři ve volebním obvodě. Němcová to vysvětlovala tím, že sedět v kanceláři „nemělo efekt“, protože tam chodilo málo lidí, a že si schůzky organizuje tak, aby proběhly v jeden den se všemi, kteří mají zájem.
.
Myslím, že takhle je to regulérní, co myslíš.

Díky za odpověd ohledně váženosti politiků. Já si třeba vážím mimo jiné pánů Pitharta a Rychetského. Asi ze stejných důvodů, jako ty obdivuješ znalosti Zemana. Zeman je nebo aspoň býval velmi inteligentní, ale to vše je dnes zastíněno jeho touhou pomstít se všem, co s ním nesouhlasí, nebo ho nedejbože nevolili. A tahle mstivost naprosto ničí vše, čeho bych si na něm přála vážit.
březen 20, 2019 12:54
... : NČ
Ono je to spíš tak, že nic lepšího k dispozici není. Všechno ostatní už bylo a bylo to mnohem horší.
březen 20, 2019 14:10
... : NČ
Ono je to spíš tak, že nic lepšího k dispozici není. Všechno ostatní už bylo a bylo to mnohem horší.
březen 20, 2019 14:10
... : toulavejV
milo1,
k osobním účelům určitě neznamená dávat auto k dispozici příbuzným, když máš i pohonné hmoty zadarmo. A to proto, že k té funkci máš i dostatečně vysoký plat a náhrady. A když už tě přistihnou, že PODVÁDÍŠ i když to není trestné podle našich podivných zákonů, kdyby měla špetku studu, ale nechtělo se jí odstoupit z tak výnosného fleku, měla by být UŽ NAPOŘÁD alespoň zticha . . .

To samé platí k Bendovi. Já netvrdím, že jsem nikdy ve škole nepodváděl, ale taky jsem se nikdy nehrnul do veřejný funkce. A když už ho přistihli při podvádění s diplomkou a taky se nemůže pořád rozloučit s veřejnou funkcí, i on by měl být někde v koutě a stydět se a vůbec na sebe neupozorňovat.

Jenže, když jsou ty veřejné funkce tak výnosné, je třeba se obléknout do hroší kůže, voni na to lidi časem zapomenou.
březen 20, 2019 16:52
... : mila1
toulavej: hlavně používej stejný metr na všechny.. smilies/smiley.gif co jiného na ty Tvoje bludy říct
březen 20, 2019 17:21
... : *deeres*
Když všem stejný metrem
13.2.2015 poslankyně M. Němcová (ODS) reagovala na vstoupení L. Zaorálka.
L.Z.Já mám dojem, že já vidím historii úplně jiného Západu než on. Já vůbec nevím, že bychom my jako představitelé toho Západu, ke kterému on se hlásí, se měli tvářit jako nějaká vyvolená civilizace. Dovolte, abych vám připomněl, že ten Západ, o kterém pan Kalousek zřejmě mluví, uspořádal ve dvacátém století dvě nejstrašnější světové války, ve kterých zahynuly milióny lidí. Já bych vám rád řekl, že ty války, které tady byly a které způsobily smrt desítek miliónů lidí, desítky miliónů obětí, nezpůsobil nikdo východní, to nezpůsobil nikdo zdaleka, ale my sami. A holokaust je dokonce v něčem jakoby vyvrcholení historie Západu.

Co na to Němcová?
Neuvěřitelné výroky typu připomínek nacistické minulosti zaznívají v době, kdy se těžce rodí příměří na Ukrajině. Vysílají se tím do světa další negativní signály, že nemusíme být spolehlivým stoupencem NATO a západních zemí v současné zhoršené bezpečnostní situaci.

Němcová vystupuje proti tomu, aby uznání holocaustu a podobných tragédií bylo bráno jako důležitý zdroj poučení pro současnost. Tleská fašistickým následníkům banderovců a bagatelizuje válečné zločiny z minulosti. Není to vlastně popírání holocaustu?

březen 20, 2019 18:24
... : mila1
Deeres: ale tohle je diskuse pod článkem o papalášovi Faltýnkovi..
březen 20, 2019 18:53
... : toulavejV
milo1,
co konkrétně v mém příspěvku nebyla pravda, co byl blud mně asi neřekneš . . .
Snažím se měřit všem stejně :-)

březen 20, 2019 19:10
... : mila1
toulavej: tu kauzu se služebním vozem paní Němcové jsem si tedy kvůli Tobě dohledala. Zase píšeš jen půl pravdy. Paní Němcová nemá řidičák, takže jako řidiče svého služebního vozu označila svého syna, možná i snachu,to nevím přesně, to zákon umožňoval. A tvrdila, že pokud syn řídil její služební auto, tak tehdy, když jí někam vezl. A když se to i tak nelíbilo, tak služební auto vrátila a syn ji vozil soukromým. Nemám důvod tomu nevěřit. Proč tady neřešíte soukromé užívání služebního vozu hejtmanky Jermanové jejím manželem? To je přece taky zneužívání. To je v pořádku?
Co se týče Bendy - zase polopravda. Jeho rigorozní práce byla uměle natažena na víc stránek, než odpovídalo standardním požadavkům na stránku. Špatné by bylo, kdyby na základě této práce převzal titul JUDr. a používal ho. Ale on ten titul nikdy nepřevzal. V budoucnu chce práci přepracovat, aby se k titulu dostal poctivým postupem. Takže asi takhle. Spokojen?
březen 20, 2019 19:41
... : mila1
A ještě něco chci napsat, ale pak už ode mne budete mít zas na chvíli pokoj.
Vážím si NČ, že on jediný napsal svůj názor k článku o Faltýnkovi. K věci, bez kopírování z internetu. Nemusím s ním souhlasit, ale to není podstatné.
březen 20, 2019 19:46
... : toulavejV
milo1,
když se tu diskutovalo o pí Němcové a panu Bendovi, připojil jsem se svým názorem na ně. Kdyby se tu diskutovalo o pí Jermanové, mohl bych se připojit se svým názorem i na ni. Ale o pí Jermanové se tu nediskutovalo, tak proč bych o ní měl diskutovat?

Pokud jde o Marka Bendu, nevím, jestli používá titul JUDr., ani já nepoužívám titul, používat tituly při běžném styku mi připadá směšné. Vím ale, že titulu se nemůžeš vzdát, když jsi ho dostal. To je jako bys odmítl výuční list, řidičák nebo maturitu. Nemusíš to používat, ale jednou jsi splnil podmínky, obdržel jsi ten doklad a tak společnost eviduje, že jsi vlastníkem toho dokladu, oprávnění. A nic na tom nemění to, že to nepoužíváš. Takže jedině společnost, úřady, ti to oprávnění mohou odebrat, ty si ho sám odebrat nemůžeš, proboha!!! A Benda ten PODVOD s diplomkou sám uznal, tak jakápak polopravda.

Pokud jde o pí Němcovou, ani tady nejde o polopravdu. Němcová nijak neporušila zákon, je to ale morální prohřešek. Když má nárok na auto s řidičem, pochopitelně si může řidiče vybrat, třeba i syna. Ale představ si, že ten syn asi někde pracuje, nebo studuje, neznám ho. A najednou nechá své zaměstnání, školu, podnikání, živnost a stane se řidičem své matky, předsedkyně poslanecké sněmovny, funkce dočasná, nejistá. Musí být pořád k dispozici v Praze u parlamentu. Nebudu to zjišťovat, ale, kdyby to auto nepoužíval i pro soukromé účely a lidi na to nepoukazovali, je velmi nepravděpodobné, že by pí Němcová přestala svého syna používat jako řidiče. Když si jsem jistý v kramflecích, nikdo mě nemůže nachytat z ničeho nečestného.
březen 21, 2019 10:55
... : doktor
Proč na stránkách Kudlanky se řeší věci,které na nás zívají ze všech medií? Nejsou lepší témata?Děkuji.Hezký den.
březen 21, 2019 12:29
... : mila1
toulavej: Benda ten titul ani nedostal. Kvůli příliš krátké rigorózní práci. Takže ho nemohl převzít a ani používat. Kde je problém?
březen 21, 2019 13:26
... : *deeres*
Nic to nemění na tom, že titul na kandidátce neoprávněně používal, protože to tak hezky vypadá.
Vzít svojí bakalářsou práci, jinak zformátovat, změnit nadpis a vydávat za práci rigorózní,následně poukazovat na to, jak je ta práce obsahově kvalitní, to dokáže opravdu pouze někdo IQ houpacího koně. Při té aféře nevěděl, jak se z toho vylhat a jeho obhajoba zněla, že on neodstoupí, protože živí tři děti.
V té době si tak byl jistý tím, že je nepostižitelný, že na svých stránkách, jste si mohli jeho práci přečíst. Naonec jí raději stáhnul, tak jenom malá ukázka.

Benda alespoň bakaláře získal normálním studiem, Ruml, někdejší ministr vnitra, dělal zápočty na plzeňské vejšce ze Senátu po telefonu a odpovědi mu radili přítomní právníci.
březen 22, 2019 08:07
... : *deeres*
březen 22, 2019 08:08
... : toulavejV
milo1,
Problém je v tom, že poslanec Benda PODVÁDĚL!!! A byl přistižen, usvědčen jenom proto, že ti, co mu měli kontrolovat a schvalovat jeho práci, byli sami odhaleni jako podvodníci a přes kontrolu jejich práce se přišlo na podvádění pana poslance, na jeho NEČESTNÉ JEDNÁNÍ. A nepřevzetí diplomu a tedy nesložení předepsaného slibu při promoci, které se nezúčastnil jenom proto, že se už na ten podvod přišlo, nic nemění na tom, že sprostě podváděl!
březen 22, 2019 08:33
... : mila1
Víte, co je zajímavé? Jak deeres místo aby se vyjadřovala k tomu, o čem tenhle článek je - o Faltýnkovi a jeho kauze - okamžitě najela nenávistně na prohřešky paní Němcové atd. Ale o tom tady ta diskuze přece není? Proč nediskutujete o tom, o čem tady je ten článek? To už máte přesně takové metody jako náš premiér, že když se mu něco vytkne, vytáhne Kalouska atd., ale k věci nemluví? To jsem tedy o vás měla lepší mínění. Jediný NČ se vyjádřil k tomu, o čem pan Randák psal.
březen 22, 2019 09:36
... : *deeres*
A víš, co je zajímavé zase pro mne, jak ty meleš pořád dokola o Googlu, ale nepřiznáš, že sis spletla jméno.
Popravdě diskutovat si mohu o čem chci, ale bylas to ty, co jsi napsala, že se má všem měřit stejným metrem a na to následovala moje reakce, která se ti vůbec nelíbila, tak mne napomínáš, že mluvím k jinému článku.
toulavej: hlavně používej stejný metr na všechny, co jiného na ty Tvoje bludy říct
březen 20, 2019 17:21

Co se ti nelíbí, to sem nepatří a jsou to bludy a nenávistné komentáře.
březen 22, 2019 10:00
... : mila1
deeres: kopírovat Ti jde skvěle smilies/cheesy.gif Já jsem přiznala, že jsem se překlepla v jednom písmenku, rozhodně jsem si nespletla jméno, to bych potom nepsala, že se vzdal mandátu kvůli titulu. Ale opravdu mne už nebaví se s Tebou hádat, Ty chybu nikdy nepřiznáš. Jsi plná nenávisti. To je Tvůj problém.
Kudlanka bývala místem, kde si lidi s různými názory povídali o všem. Teď tady máte převahu vy, co vzdycháte po tom, co bylo, tolerujete to, co je a vinu dáváte polistopadovému vývoji. S tím bohužel nic neudělám. Přeji krásný jarní den a zkus se usmívat, je to lepší :-)
březen 22, 2019 10:37
... : NČ
Děti, děti … ouvej!
březen 22, 2019 10:52
... : toulavejV
milo1,
ty přece toleruješ to, co je – prokazatelný podvod Marka Bendy – taky. Stejně jako celá ODS, která se vymezuje proti neprokázanému údajnému podvodu Babiše a hraje si na čest a slušnost v politice. A přitom má možnost to dokázat na podvodu Marka Bendy. Ale tam ten podvod nevidí . . .
březen 25, 2019 11:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]