O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

STÁVKOVÁNÍ MÍSTO UČENÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 březen 2019
Výsledek obrázku pro GrethA ThunbergTento pátek vyjdou do ulic po celém světě tisíce studentů a studentek středních škol. K protestní stávce za klima se připojí i ti čeští, ale ani sebevětší studentská stávka změnu nepřinese Osobně si myslím, že "Boj proti změnám klimatu" stávkováním za školou a demonstracemi před vládními úřady, je zcela evidentně bližší oboru psychopatologie než přírodním vědám, souvisejícím s poznáváním klimatických změn planety Země.

 

 

 

 

 

Jak může něco, co vždy bylo a vždy bude, přijít rychleji? Doteď snad nebyly žádné klimatické změny a teď najednou přicházejí? Fakt tomu věříte? Už jen slovník alarmistů je plný lží a manipulací, kritizují "Popírače klimatických změn" (Climate change deniers). Kteří ovšem neexistují. Nikdo normální anebo snad vůbec nikdo na zemi netvrdí, že žádné klimatické změny nejsou a přesto někteří dostávají takovou nálepku. Jak je možné věřit názorové straně, která takto do očí bijícím způsobem manipuluje už tímto pojmem? Když už, tak by měli správně říkat "Popírači dominantního lidského vlivu na současné změny klimatu" a bylo by to aspoň blíž pravdě, a ne nesmyslná lež v podobě Climate change deniers.

 

Pro ty, kdo si myslí, že klimatické změny nebyly či byly oproti dnešku výrazně menší, doporučuji přečíst Kosmovu Kroniku. Jen v rozpětí nějakých pěti let před jeho smrtí byly v Praze takové prudké klimatické změny, že ty dnešní blednou závistí.

 

Výsledek obrázku pro DĚTI ZA ŠKOLOU

 

Rodiče mi vždycky říkali, že se záškoláky a průšviháři se nemám ve škole moc kamarádit. Že mají na mne špatný vliv. Navíc se donedávna tvrdilo, že právě kvůli nevzdělaností jsou lidé snadno manipulovatelní. Pravda je, že když je propagandy ve škole moc, nepůsobí to na mladého člověka dobře. Proto bych chápal děti, které bojkotují výuku Islamismu (naopak o tom že je v Koránu zabíjejte nevěřící by se učit mělo), homosexualismu a věcí které patří do soukromí.

 

Nicméně jsem nic neslyšel o tom, že by se v pátek učilo o propagandě typu používejte auta, palte uhlí a tvořte emise. Proto bych všem dětem, kterým jde o dobro planety, doporučil s takovými divnými spolužáky-záškoláky a ještě divnějšími dospělými, kteří to schvalují, nekamarádit, ale po škole se ve skautu učit, jak neznečišťovat les, jak omezit spotřebu PET lahví, jaké jsou možnosti pro čistší svět, jak si dávat pozor na neomarxisty, na brainwash, a jak můžeme pomoci planetě. aniž bychom zavírali lidi do gulagů.

 

x o x o x o x

 

 

Související obrázek

 

 

 

Podle vědců máme jen dvanáct let na to, abychom zabránili oteplení planety o jeden a půl stupně. Nikdo problém neřeší, a proto na něj upozorňujeme, tvrdí členové hnutí Fridays For Future Veronika Zemanová a Štěpán Stolz, které v pátek 15. března plánuje studentskou stávku v Česku, podobně jako v dalších 70 zemích.

 

Hnutí bude stávkovat po vzoru švédské studentky Grethy Thunberg, která byla nominována na Nobelovu cenu za mír.

 

Z internetu

 

 

Komentáře (13)add feed
... : NČ
Ze včerejšího M. Macka:
"Ivan Brezina:
Takže si to hezky shrňme:
1. mentálně postižená šestnáctiletá Švédka Greta Thunbergová si bůhvíproč usmyslí, že nadchází konec světa,
2. nabalí se na ni tisíce dalších dětí ze středních škol včetně českých,
3. ke zfanatizovaným záškolákům se přidají stovky českých vědců,
4. a pak se ukáže, že je to celé totální nesmysl, protože mentálně postižená holka holt je mentálně postižená holka a blbě si to přečetla.

Dětem to vyčítat nelze, ale všichni ti čeští vědci jsou teď za idioty. To by člověk nevymyslel. Přesně takhle začínala nacistická i komunistická totalita. Někdo zfanatizoval děti a elity tomu nejen nezabránily, ale pochodovaly s nimi pod praporem s hákenkrajcem nebo rudou hvězdou."
březen 15, 2019 05:33
... : Míša šíša
Taky obšlehnuto z Macka, který to převzal odněkud s FB:

Studenti požadují provést potřebné kroky ke snížení emisí. Já bych jim vyhověl. Žádné mobily, PC, šaty pouze po sourozencích, zákaz vstupu k McDonald's, šminky ne, na motorku zapomeň, vložky používá pouze ekoteroristka. To by bylo, aby ta jejich uhlíková stopa neklesla!
březen 15, 2019 07:12
... : Míša šíša
Oprava: "z" FB
březen 15, 2019 07:13
... : Moira
Svedi obecne trpi mentalnim postizenim a na jejich zemi je to hodne znat. České deticky se rady vycurane pripoji k tak bohulibému pocinu, hlavne ze se uleji. Dala bych jim vsem v pondělí takove opacko, ze by se z toho pos.... Ale dnes aby se každý jen trochu narocny ucitel nebo profesor bal, ze na nej vytahnou plagiatorstvi a pak jde bez pardonu od valu. At je pravda jakakoliv... Divy svet. Ale jsem presvedcena , ze oni to muslimove brzy srovnají. POdle koranu ze 7.stoleti. Tam se o zadnem klimatu nepise, jen o zabijeni nevěřících. A tak je to spravne, tak to musí byt....
březen 15, 2019 08:34
... : *deeres*
Nevím, kdo je autor, koluje to po netu:
U pokladny v supermarketu si starší dáma bere igelitovou tašku na uložení nákupu. Pokladní jí vyčítá, že si nekoupila "ekologickou"nákupní tašku:
"Vaše generace nezná ekologické hnutí. My, mladí lidé, budeme muset platit za vaši generaci, která plýtvá prostředky!"
Dáma se omluví: "Je mi líto, za našich mladých let jsme ochranu životního prostředí neměli."
Pokladní se tím víc rozhořčí: "Lidé jako vy zničili všechny přírodní zdroje. Na náš účet půjdou náklady na jejich obnovu. Vaše generace neudělala vůbec nic na ochranu životního prostředí!"
To ovšem přehnala a dáma se dožrala. "Děvenko, za mých časů jsme vraceli láhve od mléka do obchodu, obchod je poslal zpátky do továrny, tam je sterilizovali a znovu naplnili - jedna láhev se tak použila mnohokrát a opakovaně. V té době se láhve opravdu recyklovaly, ale neznali jsme ekologické hnutí. Za mých časů jsme chodili do schodů pěšky. Nebyly žádné pohyblivé schody ve všech obchodech, kancelářích a supermarketech. Chodili jsme pěšky do obchodu za rohem a nejezdili jsme autem o dvě ulice dál. Ale je pravda, že jsme neznali ekologické hnutí. Jednorázové papírové plínky jsme neznali, každá matka prala a vyvářela látkové . Prádlo jsme sušili na šňůře za domem a nepoužívali jsme elektrickou sušičku, která spotřebuje 3000 wattů za hodinu. Systematicky jsme recyklovali oblečení z bratra nebo sestry dalšímu mladšímu sourozenci, dokud drželo pohromadě. Máš pravdu, neznali jsme ekologické hnutí. Měli jsme doma jednu televizi a jedno rádio, ne jako teď, kdy je televizor a rádio v každé místnosti. A televize měla obrazovku velikosti krabice na pizzu. V kuchyni každý připravoval potraviny ručně - neměli jsme všechny možné speciální elektrické přístroje na přípravu bez námahy, které spotřebují hafo elektřiny. Když bylo potřeba zabalit křehké předměty a poslat je poštou, použili jsme jako výplň staré noviny nebo vatu a balili jsme je do krabic, které už dříve sloužily - nepoužívali jsme žádné bubliny z polystyrénu nebo plastu. Trávník jsme kosili ručně - neměli jsme žádné elektrické nebo benzínové sekačky. Pracovali jsme fyzicky a nebylo proto potřeba běhat v posilovně na pásech, které běží na elektřinu. Ale máš pravdu, my jsme tenkrát nevěděli nic o ekologickém hnutí. Když jsme měli žízeň, napili jsme se z kohoutku - nepoužívali jsme plastové kelímky ani láhve,které se zahazují po jednom použití. Měli jsme plnicí pera a plnili jsme je z kalamáře místo nákupu vždy nového pera. Při holení jsme vždy měnili jen žiletky namísto vyhazování jednorázového holítka po každém holení. Ale máš pravdu, neznali jsme ekologické hnutí. V té době jezdili lidé autobusem a vlakem a děti do školy na kole, každá rodina neměla auto a matka neměla službu jako taxi 24 hodin. V té době děti měly stejné aktovky na několik let, pastelky, gumy,ořezávátka a další příslušenství se používalo tak dlouho, jak to bylo možné, ne nové tužky a gumy s novým sloganem každý rok. Ale máš pravdu, neznali jsme ekologické hnutí. Měli jsme doma jednu elektrickou zásuvku na místnost - ne vícenásobnou, která je nutná pro široký sortiment elektrického příslušenství, bez kterého vy dnes nedokážete žít.
TAK UŽ MNĚ PŘESTAŇ SRÁT S TÍM TVÝM EKOLOGICKÝM HNUTÍM !!!=

březen 15, 2019 08:58
... : *deeres*
K tomu mohu jenom ještě dodat, že v ložnici se doma netopilo, v zimě v bytě bylo maximálně 20°C, protože svetr nic nestojí a uhlí musel někdo zaplatit, přinést a zatopit. Nikoho by nenapadlo sprchovat se hodinu vařící vodou, protože i v koupelně netekla horká voda sama od sebe, ale musela se ohřát v kotli na uhlí. Dovedu si představit těch facek, co bych obdržela, kdybych doma nechávala rozsvíceno ve všech místnostech. Místo lednic jsme měli sklepy a určitě nám po celém bytě nesvítila světýlka elektrožroutů režimu stand by a nepoužívali jsme tedy ovladače, do kterých přijdou monočlánky.
Těm chytrým mladým, by měli na nějaký čas rodiče sebrat v rámci ekologického šetření jejich elektronická udělátka, to by pak koukali , jak péro z gauče. Místo stávek, by ta chytrá holčina mohla agitovat za to, aby mladí neodhazovali odpadky všude, kde jim odpadnou od ruky.
březen 15, 2019 09:12
... : Josef Kouba
Jsou stále dva tábory. Za oteplování je vinný člověk, či je to cyklus naší krásné planety. Mám drb, jež údajně vědci tají, kvůli panice. Následných 30 let aktivita slunce bude mimořádně silná. Teplota rovníková se posune k hranici rovnoběžky Říma a díky vedru se obyvatelé Afriky a neobyvatelných oblastí přesunou všichni k severu. Jé to bude veselo.
Skleníkový efekt způsobuje z 95% odpařená voda. CO.2 je vítaný plyn. Vše zelené jej potřebuje k životu a je ho v podstatě směšně málo. 350 PPM je jeho současná hustota. Po lopatě...z 1 milionu kuliček jen 350. Pří pěstování zeleniny se uměle vyrábí ve sklenících. Víte kolik tam zelenina papá CO.2? 1200 PPM a více, a roste 4 rychleji.
Takže spíše bych zakázal plastové lahve a tašky. Udělejte si výlet do Indie. 3 km od pobřeží vám dojde proč.
březen 15, 2019 09:12
... : *deeres*
Já bych se tak nebála toho, co vědci tají, protože to jsou všechno jenom dohady, ve skutečnosti vědí kulový:
https://www.novinky.cz/zahranicni/166898-slunce-malo-sviti-vedci-budou-resit-proc.html
březen 15, 2019 12:29
... : toulavejV
Je podivný, kolik prostoru západní vzdělaná společnost a média věnují jedné mladé hloupé holce a jejímu hloupému názoru na fungování přírody a světa. Ale mnohem víc je zarážející, že s jejími naivními názory třeba souhlasí někteří naši vědci a akademici, které já platím ze svých daní, aby se věnovali vědě a zprostředkovaně tak posouvali vědění a pokrok lidstva, protože ty vědomosti jim pomohou pochopit svět a život kolem. Ale evidentně ty peníze z mých daní jsou vyhozený oknem, to vzdělání a bádání akademikům moudrost nepřineslo . . . názory na fungování světa kolem jim utváří ideologie, místo rozumu . . . jako ve středověku.
březen 15, 2019 12:30
... : *deeres*
https://www.youtube.com/watch?v=vpL5xkJ6fpU
My vůbec nejsme ta generace, která to teď musí zachránit, my jsme ta generace, která už s tím paradoxně nemůže udělat nic,než jako nejít do školy a stát několik hodin v ulicích. Vyjádření sedmnáctiletého Doubravského.
Ještě by si měli na hlavu narazit alobal, na chodník namalovat pentagram a stát na jedné noze. Začínám věřit na chemtrails smilies/grin.gif
březen 15, 2019 12:53
... : toulavejV
tenhle týden jsem slyšel vážně míněnou zprávu, že někteří vědci z panelu zabývajícího se změnou klima v rámci OSN přišli se záchranou brzdou, jak ještě svět zachránit. Když evidentně všechna opatření proti zabránění nárůstu teploty do 12 let selžou, poslední možností je rozprášit do atmosféry kysličník siřičitý, který by napodoboval globální výbuch sopky. Tím by obloha potemnila, atmosféra by nepropustila tolik slunečního záření a nastalo by tolik potřebné ochlazení.
Jenom nějak zapomněli soudruzi, že lidi potřebují k životu teplo a to se musí nějak vyrobit. A tak hlavním problémem by bylo získat k tomu rozprašování souhlas většiny na planetě, že se na pár let obejdou bez modrého nebe. Ale, pro záchranu planety by s tím snad lidi souhlasit měli . . . tak i tohle financujeme . . .

březen 15, 2019 14:46
... : Sidon
Nevím, proč se tady handrkujeme, v Česku je to už vlastně všechno vyřešeno. Kačenka zvěstuje druhý příchod Krista, vesmírné koráby už jsou tady, všechno je tim zachráněno, bude zase dobře. Český človíček opět zachrání svět. Haleluja!

https://www.youtube.com/watch?v=F_69AeOKWf4&feature=youtu.be

Hlavně ale "vstřebávejte, vstřebávejte"!

smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
březen 17, 2019 18:30
... : *deeres*
Dneska ráno jsem po šesté otevřela rádio a slyším, jak Dalibor Gondík mluví o chytrých telefonech, o materiálech, které jsou na jeho výrobu použity a nestačila jsem zírat. Vědci prý si vzali jeden takový úžasný mobil, rozdrtili ho na prášek, zalili peroxidem a udělali analýzu. Prý jenom na jeden mobil je zapotřebí 7 kilo zlaté rudy, a to tam není ten nejvzácnější prvek.
Většina z nás neuvažuje o materiálech, které umožňují moderní život. Přesto technologie, jako jsou chytré telefony, elektrické vozy, televizory s velkou obrazovkou a výroba zelené energie, závisí na řadě chemických prvků, o kterých většina lidí nikdy neslyšela. Až do konce 20. století bylo mnoho považováno za pouhá zvědavost - ale nyní jsou zásadní. Ve skutečnosti obsahuje mobilní telefon více než třetinu prvků v periodické tabulce.
Z těch dražších tam máte kobalt, wolfram, praseodium, galium, indium, niob, tantal. Vlastně si to můžete přečíst celé:
https://www.prirodovedci.cz/magazin/kovy-ve-vasem-mobilu

Vsadím se, že všichni ti chytří stávkující mladí lidé, takový mobil mají a jestli recyklují? Netuším. Co ale vím určitě, že místo postávání na protest v ulicích, by mohli vzít tu proklínanou igelitku a jít sesbírat do přírody alespoň nějaké odpadky. Tím by planetě určitě prospěli víc, než nějakými přiblblými demonstracemi.
Nakonec to vidím, zrovna u těch mladých, jak na cetách z nich prší sáčky a obaly od bonbonů a sušenek, plechovky a láhve od nápojů. Mne staří trampové učili, že když někde tábořím, tak po mém odchodu, nikdo nesmí poznat, že jsem tam přespala. Já tady u některých skautů vidím něco jiného, zůstává po spoušť od nás, až na Okoř.
březen 18, 2019 08:24
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]