O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MĚL JSEM BEZVA BRÁCHU PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 březen 2019
 Je mi osmadvacet, mám dobrou práci, být, přítelkyni. Když mi bylo sedmnáct, můj starší bratr spáchal sebevraždu. Byli jsme spolu úžasní kamarádi, byl opravdu fantastický. No, bylo to příšerně období, ale zvládli jsme to. Po škole jsem se přestěhoval natrvalo do Prahy, kde mě moc lidí z mého mladí nezná. Když se s někým novým seznámím, hodně lidí se ptá, zda jsem jedináček.

 

 

 

 

 

Když řeknu že jo, je to lež a je mi to trapné, a nechci být nachytán při lži někdy v budoucnosti. Když řeknu, že můj starší bratr zemřel, ostatní se okamžitě cítí smutně, litujou mě, případně se ptají na detaily (!!!), každopádně prostě vzniká trapná situace. Tedy pro mne. Nejspíš to stále ještě špatně nesu… Já opravdu nevím, jak bych měl na podobnou otázku reagovat? Vždy to je pro mne dost nepříjemné.

 

Ruda

 

 

Komentáře (5)add feed
... : Míša šíša
Já nevím, že lidé hledají problémy tam, kde nejsou. Copak už dnes neumí mezi sebou neormálně komunikovat?
Takže asi takhle: "Měl jsem bratra, ale před lety tragicky zemřel. Nezlob se, ale nechci mluvit o podrobnostech, stále je to pro mě citlivé téma."
Co je na tom kurňa trapného?
březen 08, 2019 06:43
... : *deeres*
Je to jedenáct let, to je dlouho. Mně táta zemřel před více jak půl stoletím a ségra před čtrnácti lety. Oba mladí, zuvláště táta. Samozřejmě si na ně v rámci rodiny vzpomeneme a i si vyprávíme srandovní historky, které jsme s nimi zažili. Cizím, pokud sami nechceme, je do toho houbelec.
Pokud nechceš, tak nikomu nemusíš o bráchovi říkat vůbec nic, je to tvoje rozhodnutí, jakou informaci pustíš, trapné na tom není vůbec nic.
březen 08, 2019 07:28
... : Sidon
Rudo, zeptej se nějakého kněze, co je to "milosrdná lež". I někteří doktoři to znají.
březen 08, 2019 08:12
... : Milene
Nevidím nic trapného na tom, že se tě někdo zeptá na bráchu. Prostě jsem ho ztratil a hotovo, když o tom nechceš mluvit. Míša šíša ti to napsala úplně perfektně.
březen 08, 2019 10:28
... : doktor
Rudo,ano hledáš problém kde není.Přečti si komentář Míši šíši.
březen 08, 2019 12:46
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]