O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MINULE PRO KMÁNY, NYNÍ PRO PÁNY PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 březen 2019
Dejvické divadlo předloni oslavilo pětadvacáté výročí a seriál, jehož scénář již tehdy vznikal, lze brát jako svéráznou dodatečnou oslavu. Známí dejvičtí herci zde vystupují sami za sebe, se skutečným provozem divadla však mystifikační příběh mnoho společného nemá. Ale to myslím všichni už víte, neboť se pěkně dlouhou dobu už při sebemenší příležitosti inzeroval. A teď je tedy - s velkou slávou - tady. Názvem jedné komedie Williama Shakespearase ptám: "JAK SE VÁM LÍBÍ?"

 

 

 


Česká televize se letos rozhodla pro nálož humoru. A jak je psáno v titulku, nejprve tedy potěšila seriálem pro ty jednodušší, nyní pro inteligenci - po téměř kultovním Mostu! přichází Zkáza Dejvického divadla. Ovšem, ukazuje se, že interní humor, který bezpochyby funguje dokonale v dámské i pánské herecké šatně a většinou také na jevišti před vyprodaným hledištěm, není zas až tak v plné míře přenositelný na televizní obrazovky.

 

 


 

 

Aktéři i producenti tohoto seriálu pochopitelně zásadně odmítají, že jeho účelem je jakákoliv propagace scény; ostatně Dejvické divadlo, kde je na dlouhou dobu vyprodáno, ji opravdu nepotřebuje.

 

 X X X X X

 

Docela by mne zajímalo, jak – pokud jste se dívali (po přímo barnumské reklamě asi nakoukl skoro každý), vás tento nový produkt České televize zaujal.

 

-        Nic moc

 

-        Líbilo

 

-        Nadšení

 

-        Jásám!

d@niela

 

Já snad jen toto:

„Nesuď dne,

když brod je ještě daleko – ještě jsi neskočil…“

 

 

 

 

 

Komentáře (6)add feed
... : mila1
Jelikož mám herce z Dejvického divadla ráda, první díl jsem zhlédla. Je to jiný typ humoru než byl v Mostu. Takový divadelní a hlavně Krobotův smilies/smiley.gif Člověk si na to musí zvyknout. Je jasné, že tenhle seriál nebude mít tolik fanoušků jako Most!, ale to přece není podstatné. A nemyslím si, že tím, že tenhle seriál přijímám, nejsem ta jednoduchá, ale patřím k těm inteligentnějším. To dělítko je jinde.
březen 08, 2019 09:17
... : Milene
Můj pohled nebude úplně objektivní. Dejvické divadlo mám ráda. Vystojím si frontu na vstupenky nebo zajedu na představení mimo Prahu. Je na škodu, že seriál běží zrovna po Mostě, protože tady se úplně nedá srovnávat. Humor je daleko jemnější než drsný Most. Čekala jsem něco jako Čtvrtá hvězda nebo Dabing Street. Zpočátku jsem byla trochu rozpačitá, ale postupně mě to vtáhlo. Jaroslav Plesl ode mne za 1. Já se raději podívám na Zkázu DD než na Kameňák.
březen 08, 2019 10:23
... : doktor
I když humor pana Krobota zrovna nemusím,je jasné,že "Kameňák" v žádném případě.
březen 08, 2019 12:43
... : Krakonoš
Po jednom díle těžko hodnotit, zatím slabý. Ale já mám Krobota rád, Dabing Street se mi líbil, tak tomu dám šanci, že se to rozjede. Most byl pro mě po prvním díle divnej, druhej se mi zdál tak slabej, že jsem zvažoval, že už dál čumět nebudu, a třetí mě konečně chytil. Seriály hodnotím vždycky až aspoň po první sérii.
březen 09, 2019 00:34
... : Krakonoš
Za opravdu velkej průser považuju Rapla dvojku, to je prakticky nechtěná komedie, přitom první série byla velmi slušná. Scénárista si tentokrát ujel na nějakejch podivnejch houbách, jinak si to vysvětlit neumím.
březen 09, 2019 00:38
... : mila1
Rapl 1 byla hodně vysoko nasazená laťka.. Dvojku jsem ještě neviděla, ale jak tak slyším okolo, nepovedla se tak jako první série.
U Mostu jsem měla krizi po druhém dílu, ten se mi nelíbil vůbec, ale pak se to zase zvedlo a dokoukala jsem s nadšením. Pak jsem hledala info o Petrovi Kolečkovi a našla jsem od něj mimo jiné Lajnu s Langmajerem, která je teď k dispozici na Streamu. No, je to poněkud jednodušší, ale co složitého o hokejistech a hokeji čekat. Langmajer i Hanka Vágnerová jsou tam skvělí.
Ale jelikož jsem předtím viděla pár dílu Vyšehradu, nepřišlo mi to zas tak originální.
březen 09, 2019 14:20
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]