O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÁMINY FOTKY PDF Tisk E-mail
Středa, 27 únor 2019
 Nemám žádný extra dotaz, jen bych se chtěla podělit o situaci a možná i radu pro ostatní. Kdykoli a kdokoli u nás někdy vytáhl foťák, nebo teď i telefon, že se bude fotit, naše máti se rozběsnila a udělala následně scénu, "Okamžitě dejte tu věc pryč, víte. že se nerada fotím, a vůbec, teď přeci vypadám hrozmě, mám hrozný vlasy (šaty, svetr, flek někde, atd.), dejte to proboha pryč!!!"

 

 

 

 

 

Jednoho dne už jsem z toho všeho byla tak unavená a naštvaná, že jsem jí řekla, že ani my, ani její vnoučata nebudou mít žádnou její fotku, jen snad až z doby, až bude stará a nemohoucí a nebude se moct bránit, a tudíž všechny její fotky budou jen takový opravdu hnusný. Já vím, že to bylo dost drsný.

 

Ale píšu vám to proto, že pár fotek, ať už vypadáte jakkoli, je pro vaší rodinu důležitá vzpomínka.

Nikomu nebude vadit moc krátká sukně, skvrna na tričku, špatně obarvené vlasy, atd., důležitá je přeci vzpomínka na člověka.

 

Souhlasíte se mnou?

Marta

 

 

Komentáře (4)add feed
... : mila1
Tak o tomhle vím své. Když byly moje děti malé, tak na většině fotek jsou s mojí tchyní, která k nám občas zavítala na sváteční návštěvu, načinčaná a odpočatá a plná chuti se fotit. Já jsem někde v pozadí pobíhala, aranžovala děti, scény a tchyni. Takže to dopadlo tak, že teď, když už jsou děti dospělé, mám plná alba fotek dětí, připadně dětí s mou sváteční tchyní a sem tam fotečku, kde jsem i já - s uštvaným výrazem ve tváři a zmačkaným tričkem... Takže až budu taky tchýně, tak vím, jak na to :-)
No a vážněji - před rokem mi umřela máma a já zjišťuju, jak málo fotek s ní mám.. a když na nějakou narazím a je to z doby, kdy ještě nebyla nemocná, tak je to pro mne pohlazení po duši.
Takže naprosto souhlasím s Martou, že fotit je třeba a hodně.
únor 27, 2019 14:08
... : Moira
Toto téma je v naší rodine uz taky aktualni. Rodice dosahli vysokého veku, zatím se zdravotni docela drzi. Ale k vanocum jsem oběma koupila knihu-kroniku "Babicko, dedecku, vypravej." Jedna se o predepsana temata a chronologicky sestavene zivotni udalosti, které každý clovek doplnuje sam podle svých vzpomínek. Třeba muj otec se narodil volynskym Cechum na Ukrajine, prezil (jen tak tak) valku se svou matkou a sestrou. Pak se dostali do programu osidlovani pohranici, atd.... Každý život svoji za zaznamenani,minimalne pro tu kterou rodinu. Doufam, ze to oba rodice popisi podrobne. Třeba pro mého vnuka to bude urcite hodne zajimave. A bude znat svoje koreny, alespoň z jedne strany.
Me je tako myslenka sympaticka a jednou ji mozna taky budu realizovat.

únor 28, 2019 06:54
... : doktor
Marti naprostý souhlas.Oni mamky se vůbec nerady fotí.Má choť vždy odmítá,ale dětem i mne se pár kousků podařili ukořistit.A je to doma,máme památku.Docela bezva kousky.
únor 28, 2019 12:30
... : Giotta
Já jsem většinou byla rodinný fotograf a tak mám spoustu fotek dětí a exmanžela, dost fotek zvířat, ale skoro žádné svoje fotky (leda když mne vyfotil někdo z přátel). Je fakt, že když mne před rokem intenzivně fotil tehdejší přítel, měla jsem z toho trauma,jednak nezvyk a taky jsem ještě neměla dorostlé vlasy. Ale nakonec jsem si zvykla zapózovat nebo se nebránit. Později jsem ze zhruba stovky fotek dokázala vybrat asi 10, co se mi líbí. Takže moje rada - nechte se fotit, něco se z toho povede. A hlavně - za 10 let sami uznáte, že vám to tenkrát velice slušelo!
únor 28, 2019 13:20
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]