O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ROZPÁLENÁ LÝTKA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 únor 2019
 S manželkou jsme nedávno oslavili 36 let manželství. Sem tam chodíme spolu do restaurace, naposled minulý víkend, což je i důvod, proč píšu. Nejspíš se vám bude zdát můj dotaz malicherný a blbost, ale jsem v situaci, kdy už se ptát musím. Manželka velice tvrdě flirtovala s naším číšníkem. Chlapec byl přitom tak o dvě třetiny než ona mladší, a i když odpovídal nejspíš slušně, bylo to asi i pro něj trošku silné kafe.


 

 

 

 

Žena mu povídala, jak má krásné vlasy, útlý pas, melodický hlas…. no hrůza. A to vše samozřejmě přede mnou. Cestou domů jsem ji řekl, že to bylo velice trapné, a v jistém slova smyslu, že jsem se tam až styděl. Manželka se rozzuřila, řekla, že si jen dělala legraci, ale byla velice vztahovačná a zla. Já jsem to myslel dobře a vážně. Nevím, jak ji slušně vysvětlit, že tím ztrapňuje především sebe samu. Nechci to nijak rozebírat a patlat se v tom, ale když se na to tak podívám zpětně, mám pocit, že se ji zdá, že ji tak říkajíc "ujíždí vlak" a že si chce ještě užít. Aspoň podle jejího chování za posledních pár měsíců.

 

Když jsem se nad tím právě zamyslel, ona je teď najednou jiná, flirtuje v obchodech, u pokladny, v metru… není to nic. co by zavánělo nevěrou, ona si jen chce dokázat, že je ještě Žena. Jenže je tím ostatním k smíchu a já ji mám natolik rád, že mě to trápí, když to mám vidět, a nechci, aby ji to někdo řekl naplno a tak ji ublížil. Poradili byste mi, jak to řešit?

 

Karel

 

 

Komentáře (8)add feed
... : Anděla
Asi ještě nejsem ve věku, kdy si myslím, že mi ujíždí vlak, ale pokud si vaše žena musí dokazovat, že je ještě Žena, není to pro vás moc dobrá vizitka. Zahrňte ji láskou a pozorností, aby si to nemusela dokazovat jinde. Vy jí dokažte, že je Žena, zejména pokud píšete, že ji máte rád.
únor 25, 2019 05:08
... : mamča
Já si naopak myslím, že by bylo dobré sehnat někoho, kdo by jí to řekl naplno a bez servítků, aby ze sebe nedělala "klimakterického diblíka". Je to hloupé a ponižující.
Ten někdo, by měla být třeba matka (jestli jí ještě má), sestra, bratr, nebo nejlepší kamarádka.
Prostě někdo, koho bere vážně a nevydrží se na něj dlouho zlobit.
Jinak radu mám : Dokud se bude chovat jako pako, nikam s ní nechoďte. Taky bych se za takového partnera styděla.
únor 25, 2019 08:18
... : Iris
Andělo, podobných projevů se dopouštějí také stárnoucí muži, i když jsou zahrnováni láskou a pozorností. U nich se to ale toleruje a občas vyklouznou na stará kolena do nového vztahu, zatímco ženy se jenom ztrapní. Pokud nejsou slavné a výrazně bohaté. Řekla bych, že to je takové skoro fyziologické období v životě, kdy si každý člověk začíná svoje stárnutí uvědomovat a nesouvisí to nikterak s tím, čeho se mu dostává doma.
Karlova manželka si ještě dostatečně neuvědomila, v jaké životní fázi se teď nachází a zkouší staré osvědčené finty, které ovšem v tomhle věku (50-60)u žen nejen nefungují, ale působí velmi trapně. Souhlasím s mamčou, měla by si to uvědomit, jen je možné, že to nepůjde hned a natvrdo, nýbrž postupně a možná bolestně. Připadá mi to jako taková obdoba puberty opačným směrem.
únor 25, 2019 10:06
... : Iris
věk Karlovy manželky jsem pouze nastřelila, jen se domnívám, že vzhledem k délce manželství jí může tak nějak zhruba být.
únor 25, 2019 10:08
... : doktor
Když je možnost též flirtuji s číšnicí a to i před manželkou.A tak nevím zda je to trapné,ale spíše to není nic závadného flirtují-li obě strany.Ahoj.
únor 25, 2019 13:00
... : Sidon
Milý Karle,
Jestli se o to "flirtování" pokouší Tvoje žena jenom ve Tvé přítomnosti, tak je to asi namířeno na Tebe, nebo kvůli Tobě. S tím "ujíždějícím" vlakem máš asi pravdu, pro ženu je to kruté, pro hezkou obzvlášť. Ne každá se s tím umí dobře vyrovnat.
Ty, který sis zvykl mít ten "kaviár" denně v jídelníčku, už to tak vůbec nebereš, protože i ten se časem přejí a zevšední, ale ona si třeba myslí, že by se mnozí ještě mohli olíznout a chtěli by jej okusit.
Zkus to flirtování dělat Ty s ní, určitě ji to bude připadat trošku "nedostatečné", Ty se možná budeš cítit jako trouba, ale některé ženy to mají rády. Možná většina. Ženu prý potěší kompliment i od hrbáče. Jenže když je to všechno "fejk", tak to nemá moc velký účinek. Myslím, že to byl Oscar Wilde, kdo řekl, že - ženy nevědí, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou.
smilies/cheesy.gif
únor 25, 2019 17:35
... : magdalenka
Milý Karle,
rozumím tomu, co jsi napsal. Lidé se ve vztahu, manželství i v životě vyvíjejí. Slovy klasika: Nic není jako dřív, nic není jak bejvávalo, bohužel, bohudík... Tvoje žena je taková, jaká chce být a asi si do toho ani nechce od tebe nechat "kecat". Já myslím, že bys ji neměl nijak hodnotit a předělávat. Nikdo nemáme rádi slyšet, že stárneme, chováme se nemožně a sebe i druhé ztrapňujeme. Má rada je prostá - smiř se s tím. Bude ti lépe. Je mnoho další variant, ale každá je horší.
Prostě jí dopřej se chovat bláznivě, blbě, neotřele, vyzývavě, svádivě. Možná ji to přestane časem bavit. Možná zjistíš, že máš vedle sebe úplně jiného člověka. Nemusíš s ní chodit do společnosti, restaurace. Můžeš si leckde postěžovat. I mladému číšníkovi třeba. Vysvětlování a okřikování rozhodně není to, co chce tvoje žena nyní slyšet. Sám píšeš, že se rozzuřila NA TEBE.

únor 26, 2019 09:47
... : doktor
Sidone,ano flirt s vlastní manželkou je dobrý nápad a mohlo by to fungovat.
únor 26, 2019 12:39
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]