O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DÁ SE S TÍM NĚCO DĚLAT? NEDÁ!!!! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 únor 2019

Dostala jsem od jedné milé kamarádky následující text, který asi už koluje internetem. Normálně takové věci na kudlu nedávám, ale v tomhle případě…. Reaguje na to, o čem všem nás Česká televize  (a nejen ta) informuje…Je toho určitě hodně a určitě hodně opravdu zajímavého. "Vážení, jistě skoro celý národ nesmírně zajímá, kdo se s kým rozvádí, co zase vyvádí Slováček, jak je to s Jágrem a jeho novou přítelkyní, jestli Doležalová konečně chytla nějakého milionáře, jestli je už starý Trávníček znovu otcem,

 

 

 

 

jak moc se daří Borhyové konečně najít životní lásku… o kolik která celebrita - a jakým způsobem - právě zhubla.... prostě podrobný a zároveň peprný životopis "těch důležitých". Ano, tohle se převážně dozvídáme z České televize. Co ale neslyšíme, co se – ač nás to jistě skutečně zajímá a pěkně štve, je,

 

proč vyjde kubík vody na 182,- Kč.

 

Tzn. vodné + stočné cca 80,- Kč plus jakýsi paušál ve výši 1 960,- Kč za loňský rok, to jsem například platila já. Po dlouhém bádání jsem zjistila, že je to tím, že naše zdroje a distribuce vody vlastní zahraniční firma. A tak bych chtěla tímto sdělením poděkovat naší veřejnoprávní televizi a hlavně ČT 24. Sice se nedozvím, který ….. dovolil prodat takovou strategickou surovinu, jako je voda, zahraničním firmám, ale zato jsem skoro denně informována o tom, jak jsme zalezlí v demokratické řiti EU a USA, jak moc nás ohrožuje Rusko a Čína, jaké nebezpečí nám hrozí od Huawei, co dělá Kim Čong Un… 

 

Takže tamější fundovaní redaktoři jistě budou určitě znát i toho pana úžasného a chytrého, co prodal naši vodu!

 

Výsledek obrázku pro WASSER

 

A vidíte – pod tímto komentářem se objevil hned další:

 

Tak já jednoho takového znám. Jmenuje se Oldřich Vlasák. V roce 2004 jako primátor města Hradec Králové spolu se zastupitelstvem Hradce Králové schválil jako vítěze tendru francouzskou společnost VEOLIA WATER. Smlouva byla podepsána na 30 let! Takových …….. ve vedení měst v České republice, kteří udělali stejnou prasárnu s českou vodou bylo v té době dost a tak nám ji francouzská VEOLIA a další cizí společnosti již cca 15 let prodávají s miliardovými zisky.

 

Ono by to chtělo všechny,

co tohle udělali, 

zpětně najít a hezky nám je představit…

 

WENDY


 

Komentáře (3)add feed
... : mamča
Škoda, že i když znáš jméno toho politika, který tohle svinstvo umožnil, nemůžeš mu každoročně poslat svůj roční účet za vodu.
Teda můžeš, ale asi Ti to bude houby platný. smilies/angry.gif
únor 25, 2019 08:20
... : *deeres*
Kdyby to byla jenom voda. Prý divoké devadesátky? Kdo byl u lizu, ten se napakoval. Prodaly se suroviny, prodaly se nemovitosti. Zašantročil se průmysl a vesele se jede dál, pořád ještě je co odklonit.
Teď nedávno tu byl článek o dobrodějovi Janečkovi, stejně jako Soros, jeden jak druhý, lidumilové za cizí peníze. Zadejte si do vyhledávače - Janeček, lithium, lobista Rittig. Janeček tvrdí, že ho nějaké blbé lithium nezajímá, jeho zajímá náprava společnosti.
Ve hře je ještě palladium,rhodium, rubidium a cesium, to všechno je ještě pořád na našem území nevytěžené a neprodané.Také zlato i platina. Je jenom otázka času , kdy dojde k tomu, že se povolí těžba za cenu devastace krajiny.

Jako bývalou čékaďačku mne dodnes žere, co se stalo s takovým strojním kolosem se světoznámou značkou. Před týdnem proběhla zpráva, že Severní Korea má nové tramvaje, ve stylu našich KT8D5, které nepotřebují na konečné smyčku na otočení, protože mají dva řídící pulty, vpředu a vzadu a na obou stranách funkční dveře. Pak se ukázalo, že tak úplně nové nejsou, mají jenom nový ohoz a stále spolehlivě jezdí už přes dvacet let. Kolem roku 2OOO, jedna taková tramvaj stála něco málo přes milion.
Ve stejné době Praha zakoupila 60ks T14 Porsche z Plzně za 58 OOO OOO Kč/ks, aby je hned stáhla z provozu a postupně opravovala až do loňského roku, aby je vůbec mohla pustit na trať.
https://www.lidovky.cz/relax/design/kontroverzni-krasa-10-let-jezdi-prahou-tramvaje-od-porsche.A160201_150231_ln-bydleni_toh
Kdopak asi loboval za tu Plzeň, která ve výrobě tramvají neměla žádnou tradici a hezky se na tom napakoval? Tramvaj pro Škodovku byla navržena firmou Porsche Design, dceřinnou společností automobilky Porsche.
Ono je asi jedno, koho my si zvolíme, nakonec tam zase budou psychopati, zloději a šmelináři.
únor 25, 2019 09:56
... : doktor
Vivat mamča!
únor 25, 2019 12:57
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]