O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SOUTĚŽNÍ POVÍDKA V. PDF Tisk E-mail
Středa, 30 leden 2008
Přejít na obsah
SOUTĚŽNÍ POVÍDKA V.
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Onehdá jsem takhle přijela večer do Bretaně (na Velikonoce) za manželem. Dali jsme večeři a šli spát. Ráno jako vždy (protože jsem ranní ptáček), jsem šla udělat kafe do postele. Voda se vaří, kafíčko v hrnku, jen vyndat mlíko z lednice.

 

 

      Otevřu jí a sahám po mlíce, najednou koukám, dvě nějaké dlouhé černé tyčky a než jsem stačila zjistit, co to je, tyčky se samy zvedly nahoru, já zařvala a odlítla. To už slyším dusot po dřevěných schodech:" Jééé, já ti zapomněl říct, že mám v šuplíku langustu, co budu dělat zítra k obědu". A tak jsem šla do lednice raději zas až po obědě.

 

 

     Jindy zase na nákupu ke mě přiběhl, vrazil mi do ruky igelitku s něčím, řka:"drž" a odběhl. Igelitka se mlela jak o život, ve mně by se krve nedořezal, zelená, s rukou nataženou maximálně od těla jak to jen šlo, poslušna slov svého manžela jsem držela a nepustila. Byli v ní tři rychlí krabi. Těm doma posolil a popepřil pupíky, šoupnul je do papiňáku, podlil trochou vody, zavřel pokličku a zapnul plyn. Já jen stála ve dveřích kuchně, slzy jak hráchy se mi řinuly po tvářích, vždyť jsem slyšela, jak škrabou nožičkama na pokličku zevnitř, když teplo začalo sílit.

 

 

 

 

 

     Byla jsem vyprovozena z kuchyně na zahradu se sklenkou dobrého vína, a s dopoučením, že mám myslet na něco hezkého, oběd že bude za chvíli. Fakt je, později s různýma sosíkama a čerstvou bagetou,  to šlo rovnou do ledvin :-)))

 

 

 

 

 

     Jednoho dne jsme se zase zastavili po ránu na rybím trhu, manžel u jednoho stánku potkal někoho známého a zapovídal se. Já okukovala hezky naaranžovaný stánek s ledovou tříští a mořskými produkty.

 

     Držíc se v patřičné vzdálenosti od malých krevetek, poskakujících do výšky na hromadách, a s myšlenkou, aby mi nedej bože  nějaká neskočila do kapsičky, jsem zpozorovala na rohu stolu obrovské zvíře asi 70 cm dlouhé.

 

     Byl to humr, obrovský a krásný, jen tak si tam ležel a přitahoval mě stále blíž a blíž. Když už jsem konečně dostala odvahu  si na něj sáhnout (v domnění, že je a) mrtvý nebo b) jen na dekoraci), zvedl najednou dlouhatánský tykadla a couvnul si to asi o 10 cm. Vyjekla jsem, nadskočila a než se manžel nadál, visela jsem mu na krku.

 

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]