O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 leden 2019
Related imagePokud je něco pravdy na pořekadle „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, tak je můj 2019. rok jednoznačně na nedobré cestě. Zdá se, že budu těch budoucích 365 dnů velice, převelice ranní ptáče, a že se budu dost cpát prášky. Probudila jsem se totiž s třeskutou bolestí hlavy. Takže jsem si pro jistotu hned vzala nejen pěknou dávku kofeinu, paracetamolu, ale rovnou přihodila i ibubrufen, neboť když už, tak už, a snad mi to trošku pomůže i od bolestí zad, kyčlí a ramene.


 

 

 

 

V roce 2019 budu zjevně vykonávat drobné domácí úkony s drobnými chybkami, či lehce řečeno nepříliš pečlivě, neboť hned při přípravě mé ranní dávky kofeinu do žil, jsem (zjevně pouhým nedopatřením) nasadila filtr v kávovaru nakřivo a černá tekutina začala místo do konvice, vesele proudit po kuchyňské lince.

 

Budu ale směle čelit chybám, a byť s minimálním zpožděním, je skvěle a rychle napravovat, neboť jsem si toho poměrně včas všimla, a filtr narovnala. Štěstí v neštěstí bylo, že se kafe vylévalo jen na jednu stranu a rovnou do kuchyňského dřezu; neštěstí bylo, že se ho vylil minimálně jeden hrnek. No, ale budu pozitivní, většina mi zbyla. A snad už začne zpropadenej kofein působit na tu bolest hlavy...ufff.

 

Posilněna zbylým hrnkem kávy jsem se hbitě vrhla na úklid kuchyně. Tedy nevím, jak vypadá kuchyň po oslavách jednatřicátého prosince u slušných lidí, ale u nás je teda pěkně zaprasená.

 

 

 

A jak tak šůruju kuchyň, říkám si, že bych mohla uklidit i zbytky vánoční výzdoby, že jo. Taky vyluxovat a vytřít… Při návštěvě koupelny mi došlo, že i ta by potřebovala trošku pohladit hadrem…

 

Když  jsem si to tak všechno hezky v hlavě rovnala a plánovala, došlo mi znovu ono výše uvedené pořekadlo, „Jak na Nový rok, tak po celý rok“.

 

A povídám si: „Takže, ne, přátelé, tudy cesta nevede. Nebudu přece riskovat, že celý rok budu jen uklízet, že jo. Ale já ne! Já mám totiž děti. Já budu celý rok sedět, a práci delegovat!

 

Teď ale počkám, až se vyspěj, nejsem přece jako zlá agresivní macecha, abych je na Nový rok budila. Ale hned jak se po poledni objeví, dostane každý přidělenou práci. A já si budu sedět, a chodit s bičem, a kontrolovat.

 

To by v tom byl čert, abych si ten rok 2019 pěkně neužila!

 

 

Tak nezapomeňte - jak na Nový rok...

 

 

 Lenka

 

(No, ale když už jsem tedy vzhůru,

tak vezmu tu koupelnu, a uklidím i vánoční serepetičky…

a taky bych mohla….)

 

 

Komentáře (3)add feed
... : *deeres*
Na Nový rok úklid vlastníma rukama ? Nikdy!!!
leden 02, 2019 08:44
... : doktor
Na potomstvo musí být přísnost.Hahahaha !
leden 02, 2019 13:15
... : andrea
Hezký, ale pokud je to pravda, tak i otřesný.
Tahle uklízecí mánie by se měla snad léčit. Přesně tohle je moje sestra smilies/grin.gif
Já jsem její opak.
leden 02, 2019 17:18
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]