O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MIKULÁŠ, ZTRATIL PLÁŠŤ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 listopad 2018
Přejít na obsah
MIKULÁŠ, ZTRATIL PLÁŠŤ...
Strana 2

 

 

 

 

 

Výsledek obrázku pro karlův most v zimě

 

Na Karlově mostě vyhrávali pro svou i naší radost různí hudebníci, často tam byl slyšet Paleček s Janíkem.

 

Prahou chodily malé holčičky s košíky a rozdávaly čokoládové bonbony, které později byly nahraženy už jenom propagačními letáky. Na Kampě jsme tehdy potkali študáky, převlečené za čerty, ti si chtěli dceru odnést v pytli, pokud se nevykoupí básničkou.

 

 

 

 

A pustili ji teprve tehdy, když odrmolila „Hudl pudl na housle, housle byly nakouslé, nakousl je pudl, jak na housle hudl“. Legraci si užila, i když jsme pak došly domů a ona šla vyvenčit sousedčina pudla Alana.

Přilítla za chvíli, oči jako talíře, hrozně se smála a že prý jí honil čert.

 

“ A dohonil!“, ptám se já.

„To nemohl, vyletěl z vedlejšího domu, dělal na mne mulisy,bulisy, ale jak pospíchal, tak mu domovní dveře přiskříply ocas, nemohl ho vyprostit a já utekla.“

 

A pak se dočtu, že psychologové doporučují rodičům zcela vymazat čerty ze scénáře, stačí prý velebný Mikuláš a půvabný anděl.

Jenže pak chybí ta legrace, kdy na ulici potkáte srandovního čerta a ten místo rohů, má na hlavě připevněné dva telecí párky.

 

Psychologové nemají pravdu, naši čerti jsou nehrabaní, srandovní Matesové, nebo roztomilí malí čertíci a byla by škoda je zavrhnout.

Dětem přinášejí jenom smích a legraci. Že se jich prckové nebojí, dávám jako důkaz fotku mé ještě ne tříleté dcery.

 

 

 
 

 

 

Ne tak rakouští Krampusové,

ti se hnusí i mně a přesto k nám pomalu začínají pronikat přes hranice.

 

 
 
A co vy, těšíte se taky na Mikuláše?
Utrhnete si "barborku"?
 

deeres

 
 

 

Komentáře (3)add feed
... : NČ
Já teda letos nevim. Vnoučátka se mi odstěhovaly do jejich novýho kus za Prahu a nechce se mi v autě prožívat cestou zácpu. Šlo by to i busem nebo vlakem, ale to si zase moc neumim představit, jak cestuju už oděnej v mikulášskym hábitu. Ne snad, že bych se styděl, to uplně klidně, ale dělal jsem to vždycky z papíru a z vaty, dost by se to pomuchlalo a sotva to vždycky vydrželo těch potřebnejch pár minut. Vlastně je to zase uplně přesně ta situace, kdy by se velmi hodila bába na pomoc i na srandu.
Taky si nevim rady, co nadílet. Moderní výchova vnoučat mi zakazuje dávat jakýkoliv čekulády, bombóny, a tak. Ovoce mají víc než dost. Tak snad nějakou knížku, malovánky, k tomu barevný fixy. Fixama se aspoň jejich rodičům krapítko "vymstim", za ty jejich zákazy všeho, co je i jen trochu dobrý.
Tak ještě uvidim. Jelikož bych byl na to opět sám, musel bych nutně bejt jedině Mikuláš, což má zasejc nespornou výhodu v tom, že by mi nehrozilo přiskřípnutí ocasu ve dveřích.
prosinec 01, 2018 12:10
... : *deeres*
Vezmi souseda jako čerta, bude sranda, obzvláště ve veřejné dopravě.:-)
V baráku, co jsem bydlívala, bylo prcků několik a tak jsme s několika sousedy vyráběli masky při hojném popíjení a bylo veselo ještě před Mikulášem. Já se nevědomky upravila při zobání rozinek namočených v domácí ohnivé vodě. Ta byla pro mne poživatelná jenom s rozinkami, dcera dodnes na to ráda vzpomíná a dává k lepšímu vyprávěnky o opilé matce.
NČ, je překvapivé, co nakonec děti potěší, když už mají všechno. Mně doma zbylo několik bublifuků ze svatby. Tak jsem to rozdala po kámoškách s vnoučaty, moc se na to netvářily a pak mně obě psaly, jak byly dětičky nadšené, jejich rodiče už méně.
prosinec 01, 2018 13:30
... : doktor
Dnes již se to s hrůznými maskami přehání.
prosinec 02, 2018 14:50
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]