O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYBY HLOUPOST NADNÁŠELA ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 listopad 2018
Poněkolikátý jsem už přečetl, i slyšel, že páteční hlasování o nedůvěře sice Babiš ustál, ale nesprávně, protože prakticky vyhrál demokratickej blok. Pro bylo 92 "demokratů", proti bylo jen 90 antidemokratů, z čehož vyplývá, že "demokrati" slavně zvítězili. Normální člověk by to považoval za dobrej fór, jenomže vážení: Já skutečně, ale skutečně, nekecám, oni to fakt myslej smrtelně vážně.

 

 

 

Tak mě napadlo, jak bych se asi, poraženej v tenisu v poměru setů 1:2, začal vážně vytahovat, že ale jsem vlastně vyhrál, protože jednotlivý sety byly 4:6, 6:0, 4:6. JÁ jsem přece vyhrál 14 gamů a vítěz jen 12 gamů. No ale, soudruzi, takový jsou pravidla! Těmhle kecum se nedá říkat jinak, nežli "z nouze ctnost" a záměrný matení a manipulace!

 

Nemůže přeci bejt ani nejmenších pochyb, že kdyby Ústava vyžadovala hlasování většinový, tak by socani neodešli, ale byli by aktivně PROTI nedůvěře. Takhle, po těch demagogickejch "demokratickejch" kecech, mám zase jen o jeden důvod víc, proč "demokraty" nesnášet.

 

Jinak, celkovej dojem z těch včerejších mnohahodinovejch, donekonečna omílanejch a těch samejch, blábolů, de facto o ničem, jsem si odnesl, že minimálně polovina tzv. diskutujících je na tom mentálně tak, že by jim pobyt v Ústavu duševního zdraví v Klecanech a následná rehabilitace na Krymu, prospěly mnohem víc, než panu Andreji mladšímu. Určitě pirátská džunka by se cejtila v blázinci a na Krymu komfortnějc, než na Klinice u nás na Žižově, kde doposud přebejvá.

 

 

 

 

Venku se po hlasování opět sešla placená uřvaná lůza, tatáž banda nosičů šibenice, vyhazovačů kytek a věnců.

Sorry jako, to klidně můžu mít, a mám, vůči Babišovi a Zemanovi tisíc výhrad,

ale nežli tuhle zběsilou hysterickou sebranku,

to raději deset Zemanů a deset Babišů.

 

těžce nas.a.ej 


 

 

Komentáře (27)add feed
... : *deeres*
Jinak, celkovej dojem z těch včerejších mnohahodinovejch, donekonečna omílanejch a těch samejch, blábolů, de facto o ničem, jsem si odnesl, že minimálně polovina tzv. diskutujících je na tom mentálně tak, že by jim pobyt v Ústavu duševního zdraví v Klecanech

Je škoda, že to ti pitomečkové, co volili Piráty určitě neposlouchali. Bartoš se odkopal, když řečnil, tak bylo jasné, že už má v hlavě vyhuleno. To se pořád nasazuje na Martina Konvičku, co že to je za rasistu a cvoka. Možná cvok, ale proti Bartošovi, cvok vzdělaný, který ví, o čem mluví.

https://pbs.twimg.com/media/DsGnKwOXoAIcj7v.jpg

Už to ČT24 odsoudila? Těžko, tady to bude v pořádku!
listopad 26, 2018 11:38
... : Iris
...holt když miluješ, není co řešit. Tady je otevřeně a asi navždy Babišovo. Za lůzu a pitomečky vám tady přeji hezké zimní dny s vašimi idoly u moci.
listopad 26, 2018 12:23
... : NČ
No, Iris. Nemiluju. Fakt, věř / nevěř, nemiluju! Ale nevidím nic lepšího. Jestli ty vidíš, prosím, napiš. Konkrétně, jmenovitě.
Takový řeči "poctivej, slušnej, nezkorumpovatelnej" nemají smysl, pokud se nedoplněj jménama, a to jménama, připadajícíma v úvahu. Jinak se jedná o bezvýznamný bláboly!!!
Nemusí tady přeci bejt navždy Babišovo. Může bejt třeba Kalouskovo, nebo Fialovo, nebo pirátovo. To podle voleb. Myslím ovšem, že to ostatní už se za 30let dostatečně předvedlo, teda, až na Pirátovo. Nějak se mi ale nechce žít v Pirátovu.

A tak bych si docela rád přečetl, kde teda je ta pravda a láska, co konečně zvítězí nad lží a nenávistí. Je snad u křesťanů? U Bělobrádka, Hermana, Jurečky? To se mi moc nezdá. U Komančů, to je sice o krapet lepší, ale taky to není to vono. Nebo snad skutečně u Kalouska? To jako sorry, no, comment!

Stát, vedenej solidním hospodářem (nemám tím na mysli ekonomy a makroekonomy, ale skutečně hospodáře!!!), jako prosperující podnik, mi připadá celkem rozumnej a jistě mi nevadí, když si vůdce prosperujícího státu bude žít na vyšší noze, než já a obyčejnej lid. Nemyslím, že by kdysi Otec Vlasti žil stejně chudě, jako chudina. Že by si nestavěl svý Hnízda.
Měl svý představy, něco z nich zrealizoval a dodneška je za to blahořečenej. Jeho odpůrce, na lousknutí prstem, vyřešili kati a pobožní nohsledníci třeba uvařením v oleji. Byl to teda tyran? Samozřejmě, že byl! Byl to snad nějakej demokrat? Cha, cha, cha! Samozřejmě to byl krutej samovládce. Jinak by nepřežil ani svý dvacátý narozeniny. Přesto je vyhlášenej největším Čechem všech dob.

Ono to totiž s tou "demokracií" prostě nejde.

Demokracie nikdy nikde nebyla a nikdy nikde nebude.

Ze samýho principu lidskech vlastností nikdy bejt nemůže!!! I samotný slovo "demokracie" je nesmysl. Což je jasný uplně každýmu, ale ne každej si troufne, to říct nahlas, aby ho totálně neschopná závistivá, šedá, tzv. "demokratická" lůza neoznačila za nedemokrata.
listopad 26, 2018 13:28
... : doktor
Panebože !
listopad 26, 2018 14:06
... : mila1
Fakta: volby vyhrálo ANO, nemám s tím problém. Nemám větší problém ani s vládou, idkyž mi vadí podpora Komančů. Ať jen předvedou, co umějí.
Co mi ale hodně vadí je osoba premiéra - trestně stíhaného STbáka. A proti němu lidi demonstrovali. Tak je neurážej.
V Otázkách Václava Moravce byla v neděli Babišova přední fanynka - hejtmanka Mračková. Její projev - to byly vůdcovy hesla typu - pseudokauza, kampaň atd. Když se jí Moravec poněkolikáté zeptal na jednoduchou věc - jak to bude s další existencí ministryně Dostálové ve vládě, pokud ji taky budou trestně stíhat - neodpověděla přímo, kroutila se. Asi se styděla přiznat, že vůdce má jiná práva než ostatní členové vlády.
A milá deeres, Bartoše jsem měla tu čest pracovně osobně potkat. Je to vzdělaný a inteligentní člověk. Oproti Babišovi navíc i slušný.
listopad 26, 2018 14:17
... : NČ
Panebóže, lékaři. Skutečně nemám zájem, probírat zde velikost tvýho **************
listopad 26, 2018 15:34
... : *deeres*
Piráti jsou fajn a Bartoš je jejich duchovní guru! smilies/grin.gif

https://www.facebook.com/ProVlast/photos/a.675364422481987.1073741828.658060477545715/1696443787040707/?type=3&theater

Pokud se někdo chce zabývat tím, ke komu asi mají svým politickým smýšlením nejblíž, tak jsou to "Zelení", strana, která se již definitivně propadla.

Na rozdíl od nich jsou pouze více počítačově gramotní a jejich největším zájmem je to, aby drogy byly legalizovány a nemuseli platit poplatky OSA, aby stahování z netu bylo zadara.

Bartoše jsem i já viděla naživo, měl by to být vzdělaný a inteligentná člověk, ale vidět to nebylo, evidentně byl zrovna pod vlivem.

listopad 26, 2018 16:30
... : *deeres*
Je zábavné sledovat video po nějakém tom roku. Kalousek už je v háji, Piráti se tam snad také po nějaké době odebéřou.

https://www.youtube.com/watch?v=xmc8dMI6Zpo
listopad 26, 2018 16:31
... : mila1
Pořád jsem přemýšlela, co mi tady ty zapštklé a útočné komentáře připomínají. A mám to. Podobně píše pan hradní Ovčáček :-)
Jo a deeres, když dojdou argumenty, vytáhne se Kalousek.. kde jsem to už viděla..
to je taková škoda, že Andrej na něj nevyšťoural nic, za co by ho mohl trestně stíhat, že? A že se tak snažil. :-) A s piráty se budeš muset smířit, ti tu ještě minimálně jedno období budou.
listopad 26, 2018 17:24
... : NČ
Kalouska už ani netřeba vytahovat. Kalousek je tady s námi a zůstane s námi, byť den ze dne méně zajímavej a o to víc trapnej. Co se ovšem týče jeho majetku, je jeden z několika inteligentnějších, kterej není tak blbej, aby zanechával stopy, zejména po vejvaru z církevních restitucí.
I kdyby došlo na nejhorší, tak je rozvedenej, veškerej majetek patří manželce, on je bezdomovec, takže není, kde brát.
Ale to je ok, v tom s ním naprosto souhlasím. Není blbej! Blbcům a abstinentům štěstí nepřeje. Já bych to jinak nedělal.

K pirátům už nemám, co víc říct. Holt teď mají starostí ku prospěchu státu tolik, že jejich pirátky si musej svý choutky uspokojovat samy. Tak jo. Budiž jim přáno. "Pusťte nás na ně" si natěšený pirátky prostě představovaly jinak....


listopad 26, 2018 18:04
... : NČ
Ještě dodatek:
Když vznikne riziko, že by Zlatýho Slavíka 2018 nemusel získat cikánskej klan Bango, nebo aspoň strejček Brady, tak se prostě Zlatej Slavík demokraticky zruší.
Můj komentář? Běžte do p**ele, demokrati!

listopad 26, 2018 18:19
... : *deeres*
Milo1, jako vždy máš samozřejmě pravdu, tu svojí.
Z politického spektra nejsem nadšená. Volba je jenom blbá a ještě blbější. Kalousek už je natolik profláknutý, že lidem je jasné, že to je ta volba blbější. U Pirátů k tomu lidé teprve musí dospět, po tom, co v politice předvedou, zatím nic moc. Vlastně ano,byli proti zvýšení svých platů a hurá, zvýší si jenom o 9%. Tak je to dobře, žádné zmrazení. A možná to nakonec je jenom divadlo pro lidi a prezident to nestačí do konce roku podepsat.
Ale nevolte takového sympatického Piráta s dredy, co se pořád jenom usmívá, to musí být moc hodný člověk. smilies/grin.gif
listopad 26, 2018 18:51
... : Josef Kouba
Obdivuji miliardáře Babiše, že do toho vůbec šel. Vždyť on nás, ani
tuto republiku, ke svému životu nepotřebuje !!!! Všichni ti pitomci, co
protestují na náměstích některých našich měst, poslanci i senátoři, nesahají
Ing. Babišovi ani po kotníky !!!! Neuvědomují si, že Ing. Babiš klidně může
nejen odejít z politiky, ale také může převést všechny své firmy do daňových
rájů - tudíž nebude zde platit daně a sám se může odstěhovat třeba do
Švýcarska ,jako Bakala a vykašlat se na tento bordel jménem „ Česká
republika“. "
listopad 27, 2018 00:27
... : mia I
já teda taky vůbec nepobírám, proč šel AB do politiky. Peněz má hafo a přitom je v podstatě neužije a hlavně, není s rodinou. Doma má krásnou mladou manželku, má děti, které v podstatě vychovává ona. On se občas urve na pár dnů , vezme je k moři a zase jsou sami. Taky si myslím, že ten nemocný syn by ho potřeboval častěji. Majetek je dobrý pro pocit jistoty a určité nezávislosti, jinak ale spíš svobodu bere. Protože i když má člověk hodně, pořád má potřebu mít ještě trochu (?) víc. Našinec s normálním, dostačujícím příjmem jde spát s čistou hlavou, bohatej furt přemejšlí, jak mít ještě víc a jak ty prachy ošetřit, aby se okotily a rozrostly.

Ale k Babišovi ještě tolik. Proč dávat svůj čas, energii hádání se s poslanci, s ožralým Kalouskem obzvlášť, když rodina by si jeho času vážila myslím lépe.

Jinak jméno Bakala se včera opět objevilo v souvislosti se zdravotními pojišťovnami. Má zálusk zase na další mamon. Je to odpornej člověk, alespoň pro mne, stačí vidět ten jeho obličej a už jsem znechucená. A bum, včera ráno otevřu počítač a vykouknul na mě jeho ksicht z počítače na hlavní stránce Seznamu. Bakala podojil republiku neskutečně a teď si pije svoje drinky ve Švýcarech a má čas vymýšlet, jak Čechy podojit znovu. A kromě známých kauz také tady na Šumavě , na Modravě , má zemljanku za nekřesťanský peníze, zničil krásný kus přírody, vůbec se tu nezdržuje. Balík peněz zasypaný do země za cenu znehodnocení krásného koutu Šumavy. Ale na náměstích se protestuje primárně proti Babišovi. Ten žádný z podniků, které převzal, neuzavřel. Je výroba, odvody zůstávají v české kotlině.
listopad 27, 2018 06:13
... : mila1
No Babiš moc dobře ví, proč své podniky nepřevádí do daňového ráje, ale nechává je tady v "české kotlině". Ono v daňovém ráji by asi těžko mohl pobírat dotace.
A co se týče Bakaly, nedělám si o něm iluze, je to podnikatel stejně jako Babiš. Na rozdíl od Babiše ale nezaklekává na nepohodlné firmy z pozice politické síly a nedělá nám ostudu v zahraničí jako trestně stíhaný premiér.
listopad 27, 2018 06:41
... : NČ
No, já myslim, že to už je taková nátura, kterou běžnej člověk nechápe. Stejná nátura je třeba Kalousek, Zeman, snad ještě několik jinejch. Prachů mají, že si s nima můžou tapetovat, užívat si pláží, slunce, ženských, dětí, ovšem nátura je pudí pokračovat. My si můžeme myslet, že co blbnou, už přeci dosáhli všeho, oni si to nemyslej. Právě třeba na rozdíl od Bakaly, kterej se chová způsobem nám pochopitelnym. Pomocí korupce a podvodů dosáhl ohromnýho majetku a teď si ho užívá.
listopad 27, 2018 07:23
... : mia I
často se zmiňují almužny u Babiše. Saša Uhlová udělala reportáž , kde taky vykreslila špatné platové podmínky. I Krakonoš nadhodil minulý týden, jak špatně platí Babiš své lidi. Tak tady jsem zkopírovala nabídku a mohu potvrdit, že nelže. Plus zaměstnanci mají benefity v podobě masa, příspěvků apod. https://www.vodnanskadrubez.cz/aktualne/pracovni-mista/. Samozřejmě by to chtělo zkopírovat nabídky mezd jiných zpracovatelů drůbeže, aby bylo srovnání. Myslím, že buď to může být ohledně mezd podobné , ale rozhodně neplatí Vodňanská drůbež výrazně méně než jiní, jak je často kritizováno.
listopad 27, 2018 07:27
... : Markéta
Nezaklekává na firmy??? Nejsem zběhlá ve jménech firem a přesném pojmenování, ale to že mají firmy přiznávat pomocí EET výdělky mi nevadí. Mám pár známých podnikatelů, kteří vykazovali nulu a s velkým smíchem vyprávěli jak nebudou cpát do státního. Pravidelné dovolené i několik aut bylo normální. Takže za mě - jsem ráda, že stavby, opravy a jiné jsou z daní nás opravdu všech. Krom toho zrovna Bakala, který udělal podraz na byty obyčejných lidí v několika městech- a to se veřejně ví- nebo vydojit podniky a mám pocit, že od státu si na to dokonce žádal o prachy.
listopad 27, 2018 07:44
... : mila1
Náhodou jsem narazila na toto...https://reportermagazin.cz/a/iyrrg/svedkove-babisovi.. jsou tam i odpovědi na to zaklekávání atd. Tenhle magazín vydává redaktor Čásenský, který v roce 2014 odešel z Idnes.
listopad 27, 2018 08:16
... : NČ
Poznámka k Mie: Souhlas. Už jsem to tady asi psal. Jen blbec by platil víc, než musí. Podnikatel není Matka Tereza, platí zaměstnancům přesně tolik, aby si je udržel. Je přitom jasný, že uplně každej zaměstnanec by chtěl víc, to je lidská vlastnost. Když se ten dotyčnej cejtí, že má na víc, může odejít a dělat to, za co bude oceněnej líp. Tak funguje Zákon nabídky a poptávky. Současně ani mě nikdo nenutí, kupovat Babišovy buřty za 60,- Kč za kilo, když si každej normální mozek snadno spočítá, že v nich, zcela samozřejmě, za ty prachy maso bejt prostě nemůže, i kdyby chtělo.
Co se mi ovšem jeví už jako sprosťárna, to jsou importy otroků z Polska a z Ukrajiny, který právě ten zákon nabídky a poptávky deformujou. Přesně v tom bych čekal uplatnění socanů ve vládě, když už se tam nacpali, v donucení vlády k nastavení jasnejch pravidel pro stovky dovozců otroků, hrdě se nazývající "pracovní agentury". Co a jak, o tom by byl celej novej článek.
listopad 27, 2018 08:26
... : mia I
s těmi otroky je to celkem blbý. U těch, kteří pracují s jídlem, což je případ Vodňan (to už jsem tu také psala na Kudle), bych ráda viděla i důkladnost zdravotních prohlídek.

S těmi Ukrajinci a Poláky, ale hlavně operují stavební firmy. Když jsem dělala u velké pražské stavební firmy s celorepublikovou působností, zažila jsem Ukrajince a bylo mi jich líto. Často dělali až 12 hodin denně, 6 dní v týdnu. V jídle byli velmi skromní, bochník chleba, polévka ze sáčku. Spalo jich ve stavební buňce přímo na stavbě asi šest. Ani si nechci představovat ten smrad , když se všichni vyzuli. Ten, který obsluhoval míchačku na beton, neměl prané kalhoty tři měsíce. Už na něm pak ty kalhoty stály, jak byly vyztužené betonem. A to po nich chtěli dělat 7 dní v týdnu, termín dokončení kvapil. Pak přijela nějaká kněžka lásky, všechny je obhospodařila.. Byl mezi nimi i letecký inženýr , tady lezl v neskutečných výškách bez jištění, běhal z toho mráz po zádech. Taky mezi nimi byl bývalý Rambo z války Afghánistánu, Zlatozub. Toho museli přendat, věčně chrastil se sítěnkou naplněnou láhvemi vodky a pak mu jiskřily oči a býval by mi nějakou vlepil, když jsem si dovolila říct, aby nechodil na mé WC a nešlapal na záchodové prkénko. Normálně mi usekl sekerkou zámek na WC ve stavební buňce. Z obav, aby se mi nemstil, ho přendali jinam. Ale to byla spíš výjimka. Ostatní byli fajn. To se nedá srovnat se Slováky, ti chlastali první ligu i v pracovní době. Taky se dlouho neohřáli.
listopad 27, 2018 08:56
... : *deeres*
Kdo bude možná už v příští roce kontrolovat šest zdravotních pojišťoven v Česku?
Kdo, no přece zloděj Bakala.
listopad 27, 2018 10:19
... : mila1
deeres: a nebylo by korektní napsat to tak, tak to je?
Podle návrhu úřadu ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha by obsazení správních a dozorčích rad mohli navrhovat zakladatelé zdravotních pojišťoven.


A nejedná se jen o Bakalu, zakladatelem je i Chrenek.
listopad 27, 2018 10:41
... : zuza
milo1 zapomínáš, že zdejší osazenstvo čte snad všechno, tak ví....
listopad 27, 2018 10:47
... : Míša šíša
Co se mi ovšem jeví už jako sprosťárna, to jsou importy otroků z Polska a z Ukrajiny, který právě ten zákon nabídky a poptávky deformujou. Přesně v tom bych čekal uplatnění socanů ve vládě, když už se tam nacpali, v donucení vlády k nastavení jasnejch pravidel pro stovky dovozců otroků, hrdě se nazývající "pracovní agentury".

NČ, naprostej souhlas. V našem městě už se například mluví asi jen rumunsky, bulharsky a maďarsky. Češtinu na ulici u nás pomalu neuslyšíš, ty počty zahraničních pracovníků kvapem rostou a zrovna tak roste výstavba nových bytových domů a ubytoven. Taky dobrej byznys.
listopad 27, 2018 13:03
... : Bara
Polaci pracuji a zuji ve vsech statech EU, kdyz se clovek zamysli kolik milionu mladych Polaku tuto moznost vyuzilo, tak mi prijde, ze Polsko se vylidnuje, ze tam zustavaji pouze stari a duchodci. Tahle mlada generace si stezuje, ze v Polsku neni prace, zadny prumysl, ze tam neni budoucnost, ale kdyz tihle perspektivni mladi lide vsichni odejdou, tak se to nikdy nemuze zlepsit, ty stari to nyvybuduji. Ale tuhle moznost jit za lepsim dostali, tak ji vyzili, muzu rict, ze je i chapu, ale nelibi se mi to. Nelibi se mi ani to, ze kdyz jdu po ulici, tak mam pocit, ze jsem v Polsku, ale radeji tak, nez neprizpusobivi muslimove….
listopad 27, 2018 14:10
... : Bara
Ted to po sobe ctu a tech chyb, omlouvam se!!!
listopad 27, 2018 14:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]