O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ALKOHOLOVÉ DĚDICTVÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2018
 Milá Kudlanko, alkohol hrál v životě mého manžela vždy velkou roli, pokud vím, denně pil již od svých šestnácti let. Naštěstí už je to můj bývalý manžel, a tak je mi jeho zdraví úplně šumák. Jedná se mi ale o našeho syna. Je mu čerstvě sedmnáct, a měl by mít už vlastní rozum, ale je to pořád takový blbý ucho, a táta je jeho táta.


 

 

Teď měl tedy ty narozeniny, a můj ex nevěděl nic lepšího, než mu přinést ohromnou láhev whisky. Od babičky dostal dva pivní půllitry a štamprle-skleničky! Taky jsem se dozvěděla, že ho ex pozval na víkend do města, že to tam spolu pěkně rozjedou, a on ho protáhne po všech svých oblíbených barech…

 

Jsem z toho úplně zničená. Celá ex rodina zjevně našla následovníka ve svých alkoholických problémech. Syn je pohodě, nepije a žádnou pánskou jízdu neplánuje, ale já si jsem jistá, že podobné dospělácké svody se budou opakovat.

 

Co mám s tím dělat? Jak tomu zabránit do budoucna? Mám kontaktovat i babičku (manželovu matku) a zarazit to v zárodku? Prosím pradte mi.

            ELIŠKA

Komentáře (2)add feed
... : *deeres*
Ano, chce to zarazit v zárodku a to všemi prostředky. Sedmnáctiletý vlastně nesmí alkohol pít. Co je blbý, je to, že sklon k alkoholismu je dědičný. Syn to zdědit nemusel, někdy to je právě naopak, protože to doma viděl, tak se to potomkovi může i hnusit. To asi nebude zrovna ten případ, tak promluvit nejenom s ostatními členy rodiny, ale hlavně se synem. Mít dítě závislé a netýká se to jenom alkoholu, to je pro rodiče velké trápení. A vždycky to začíná nenápadně.
https://pardubice.rozhlas.cz/kde-zacina-alkoholismus-zavislost-prichazi-nenapadne-o-tvrdeji-uderi-6031364
listopad 16, 2018 08:32
... : doktor
To snad není pravda.Po pravdě je to trestné.Ex je v** !
listopad 16, 2018 12:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]