O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NOVODOBÍ IKAROVÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 říjen 2018
Přejít na obsah
NOVODOBÍ IKAROVÉ
Strana 2


 


 

Jednoho takového šoumena jsem znala osobně. Byl rok 1983, holce bylo krátce po třetím roce života a já s ní poprvé jela na závodní letní tábor, já jako kuchařka, ona tábornice.  Nebyla jsem sama, kdo měl takhle malé dítě a tak pro děti vedoucích a zaměstnanců byl založen zvláštní oddíl prcků.

 

Dcera se mně tam zamilovala do Rudly. Nebyla sama, Rudla byl setrvale obsypán holčičkami všeho věku. Nebylo divu, kluk, jako cumel, černovlasý, černooký sportovec, který nezkazil žádnou srandu, hrál na kytaru a i slušně zpíval.

 

S dalším vedoucím, stejného ražení založili skupinu Dou Pako a ten rok se táborovou hymnou stala  píseň "Kulaté obdélníky, fialový les a žlutá řeka" od Hoptropáků. Nejspíš dětičky ani nevěděly, o čem zpívají.

 

 

Související obrázek

 

 

 

Po návratu z tábora jsem se od Rudy Boka seniora, kterého jsem znala pracovně, dozvěděla, že Rudlu vzali k barrandovským kaskadérům.

 

Související obrázek

V roce 1997 se Rudolf Bok junior zapsal do  Guinessovy knihy rekordů. Skočil ze Žďákovského mostu z 58m výšky, z výšky shodné s Petřínskou rozhlednou a málem to nepřežil. Měl hodně nacvičeno, s čím ale nepočítal, že pod mostním obloukem se do něho opře vítr, který ho přetočí a on spadne na záda. Měl sice chránič páteře, ten se ale zlomil. Nejdříve to vypadalo na smrťák, pak na celoživotní připoutání k vozíku. Fraktura obratlů, hematom v ledvinách, z padesáti procent poškozené plíce.

 

 

Z nemocnice šel s korzetem, ale stejně se ke kaskadérství nakonec vrátil. Devítiletá dcera mu tehdy do nemocnice napsala, že jestli ještě někdy bude chtít skákat z nějakého mostu, tak ona je všechny zboří.

 

deeres

 

 

 

Komentáře (1)add feed
... : doktor
Deeres díky,moc hezké vzpomínkové povídání.
říjen 22, 2018 13:09
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]