O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SOUČASNÁ MAMBOLOGIE PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 říjen 2018
Na obrázku může být: textKoukám, že chudák před týdnem zdrhlá mambička zelená  vážně konkuruje slavnému Chucku Norrisovi… tedy co do počtu vtipů, protože těch se fakt vyrojilo: "Pražským primátorem se stane mamba zelená".  No, už tu chudinku připochcíplou našli …Ale úžasná česká kreativita prostě nezná mezí. Pár těch špeků vům tu skopíruju...  (Jo, je to ve skutečnosti nepříjemný, sama jsem zažila něco podobného, jen malinko podobného, ale div jsem pak majitelku prchlého zvířete nezabila.)

 

 

 

 

Dávno, dávno tomu. Dcera předškolačka byla ve školce a kluk spal v postýlce, vešla jsem jedno poobědí do jejich pokojíčku a hrůzou zařvala: na klukově peřince seděla krysa! Ona se lekla minimálně stejně jako já a kamsi zmizela. Ale protože byly pokojové dveře zavřené, věděla jsem, že tam stále je – takže jsem bafla Roberta do náruče, dveře zase zabouchla a utekla. Krysu tam nechala svému osudu. Panelák prázdný, nikde nikdo, všichni v práci, mobily nebyly, telefonní budka docela daleko – nevěděla jsem co dělat. Nakonec jsem s klukem v náručí šla do školky, že mi snad tamější ženský dají nějakou radu.

 

Výsledek obrázku pro potkan domácí mazlíčekJo, tehdy, v raných sídlištních začátcích, se to tu opravdu docela hemžilo hlodavci, takže prý je to¨nejspíš potkan a že zavoláme deratizátory, že to zvíře odchytěj… Vyzvedla jsem Lenku a s oběma dětmi nakonec šla ke kamarádce, která bydlela dvě patra nade mnou. Omluvila jsem se za přepadení, dostala kafe a když jsem jí líčila svůj děs a strach a hrůzu z toho, že bych tam měla s dětmi spolu s nějakým čtyřnohým kanálníkem prožít noc, tak jsem si současně všimla, že je poněkud nesvá… Že by se bála, aby nějak ta potvora šachtou stoupaček nevlezla k nim?

 

V tom přišla její patnáctiletá dcerka a ještě ve dveřích se ptala: „Hele mami, nenašla jsi už Mufínka?“ A bylo to venku – Mufínek, neboli dceřin potkánek, jim utekl, a právě tou šachtou se dostal - snad propadl - k nám… Měla jsem současně vztek i radost, tedy vztek za ten zážitek, a radost, že to není zvíře bůhvíjak divoké, a pak jsme se dohodli, že kamarádka ke mně přijde večer a budeme ho spolu lovit, protože tyhle potvory jsou prý nejčilejší v noci… Prožily jsme postupně tři noci u lahve vína, kterou jako bolestné přinášela, ale potkan se neukázal. Jen občas někde něco zašustilo – za stěnou v obýváku, za kuchyní, nakonec se usalašil za sporákem.

 

To jsem vám neřekla, že manžel byl služebně pryč a já na to byla sama! Čtvrtý večer, když jsem zrovna koupala synka, zahlídla jsem v koupelně potkaní ocásek za košem s prádlem, co stál pod umyvadlem. Nevím, kde se ve mně vzala ta bleskurychlost, ale popadla jsem kbelík a jím tu mrchu přiklopila, pak nařídila Lence, ať si na kbelík sedne, v kuchyni vzala lopatku, podstrčila pod kbelík, otočila a – tak jak jsem byla, tedy jen ve spodním prádle, jsem se s kbelíkem vyřítila s bytu, vyběhla ta dvě patra, zvonila a současně bušila do jejích dveří. Když kamarádka otevřela, vchrstla jsem jí potkana do bytu s výkřikem: „Tady máš tu mrchu, a příště vás snad zabiju oba!“ Pak už v pohodě jsem sešla do svého čerstvě „deratizovaného bytu“. (Nakonec jsem to vydýchala, a tak jsme se kamarádily dál.)

 

Související obrázek

 

 

Pět důvodů, proč byste měli zbystřit,

pokud vám ve Zverimexu nabídnou mambu

 

 

 • Není dostupný žádný alternativní text.

  Chovat zvířátko je super. Děti, které vyrůstají se zvířetem, mají údajně vyšší imunitu, jsou hodnější, lepší a nebudou v dospělosti šňupat kokain ani vyhlazovat vesnice. Pokud zvažujete nákup mazlíka, vysvětlíme vám, proč třeba aktuálně populární mamba zelená není zrovna nejchytřejší nápad.
 
 • Možná vám přijde, že po letech soužití s vaší matkou vydržíte cokoliv. Že nemůže existovat tvor, který by byl jedovatější než její příspěvky do diskuze stran vašeho oblékání, kamarádů a tak nějak celkového přístupu k životu. Věřte, že může být hůř. Mamba je jedovatá přece jen o trošku víc. Nebo jste snad někdy po rozmluvě s matkou skončili v umělém spánku? Vyspávání urputné kocoviny se nepočítá. Lidé si pořizují zvířátko, aby se s ním mohli mazlit. Jak známo, i s hadem lze zažít úzký tělesný kontakt. Takový hroznýš! Přátelsky si vás ovine, to je přeci kamarád! Mamba je vedle něj jen nepříjemná hysterka.
 
 • Existuje jen jeden důvod, proč byste měli chovat zvířátko, které se nemazlí a je silně nepřátelské – chcete to zvířátko sežrat. Slepice uhraje odklad exekuce snášením vajec, ale co taková mamba? Chcete ji pohladit – je nasraná. Chcete ji vyvenčit – je nasraná. Sáhnete jí na vejce - je nasraná. Nasraná mamba není parťák do nepohody, ale nakrájet ji do sekané si troufne málokdo.
 
 
 • Koupit si pejska je legální. Koupit si andulku je legální. Koupit si mambu zelenou je legální jen za určitých okolností. Když si nelegálně pořídíte mambu a ona vás pak uštkne, budete mít po oživení mrzení se zákonem.
 
 • Už jsme říkali, jak moc je mamba jedovatá? Je tak jedovatá, že když kousla Chucka Norrise do nohy, musel si ji ukousnout a nechat si narůst novou. Tak moc je mamba jedovatá. Zdravíme do Hlubočep a necháváme zahrát písničku Mamba no. 5!

 Související obrázek

 

 Na spoustě obrázků se také objevovali plyšoví či gumoví hadi s tím, že mamba zelená se už našla. Ve skutečnosti však dům, kde se nehoda v pondělí večer stala, zůstal evakuovaný celý týden a odborníci se snažili ukrytého plaza najít. Majitelce, kterou mamba uštkla, mezitím zabralo antisérum, avšak v nemocnici je nadále v umělém spánku.

 

Mamba story pokračovala až do pátku.

"Musela se prodrat celou roklí a ještě do schodů nahoru. Teď se usídlila u nás v ořechu," řekla posléze nálezkyně mamby. "Had je živý, ale má dost. Jeho pohyby nejsou nijak mrštné," uvedla. Když si uvědomila, že se může jednat o uniklého nebezpečného hada, schovala se se svým psem v domku a zavolala policii. Později pracovník Zoo Praha potvrdil, že jde opravdu o živočicha z Afriky, jehož jed může být i při malé dávce smrtelný. Odborník mambu sundal ze stromu, kde byla omotána kolem větví.

Související obrázek

 

 

 

 • A: Nejste vy ta mamba zelená?
  B: Ne, pošťák.
  A: Aha, člověk si musí dát dneska pozor a navíc pošťáka takhle v domě jsem nikdy neviděl. Co potřebujete?
  B: Nessssu Vám psssssaní.

 

 

 • Tak našli mambu zelenou. Těším se až se paní chovatelka probudí v nemocnici a zeptá se: "A našli jste obě dvě?" 
 
 • Bude nějaká demonstrace za její propuštění na svobodu?

 

 • Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik víček je potřeba vybrat, aby byla mamba puštěna na kauci. Děkuji za odpověď.

 

 • Lidé! Mluvím k Vám z hloubi srdce a prosím, shánějte mamby, všemi způsoby dostaňte do Česka mamby a pusťte je na svobodu ve vhodných lokalitách. Je to naše morální povinnost! Musíme se snažit, abychom přijali alespoň 40 mamb zelených a 80 mamb černých v rámci mezidruhové pomoci!

 

 • Jsou to všechno xenofobové... to zajmou mambu jen proto, že má jed a je zelená? Vy jste viděli, že by někoho zabila? Já ne... Stop xenofobům! Měli bychom přijmout více mamb!

 
Související obrázek

 

 

 znáte taky nějaký  ten "mambí vtip"?

 d@niela

 

 

 

Komentáře (3)add feed
... : *deeres*
Kdo viděl Comeback, tak ví, že ani s blonďatou Mambou si není co zahrávat.


říjen 08, 2018 10:14
... : doktor
Prd ve sklenici vody.Všichni zanedbali všechno a bylo nadělení i o čem psát.
říjen 08, 2018 12:35
... : d@niela
Je to smůla a každopádně neštěstí, paní je narozdíl od hada na tom prý velmi špatně. Protože i když protijed zabral, měla předtím i svých nemocí dost, takže teď jí jen zcela lidsky držím palce...
říjen 09, 2018 07:25
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]