O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VĚŘ JIM, A VÍRA TVÁ TĚ UZDRAVÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 září 2018
Přejít na obsah
VĚŘ JIM, A VÍRA TVÁ TĚ UZDRAVÍ?
Strana 2
Naslibovat kdeco je pro politiky více než lákavé a nesmírně jednoduché. Přesně tak ale stranické "kšeftování" se sliby funguje. Klíčové je jejich načasování a to, kdy jsou vyřčeny a prezentovány. Jak, kdy a pokud vůbec k jejich realizaci dojde, je věcí druhou a často nepodstatnou. Politici se navíc nikdy nezatěžují vysvětlením, kde na své sliby vezmou peníze. Snaha zalíbit se určitým voličským skupinám už patří ke koloritu předvolebního boje. Dnes vám nabízím skromný výtah slibů dalších našich politiků....
 

 

 

 

 

 

 • Postavíme nové tramvajové tratě, které nahradí přetížené autobusové linky, například na Dědinu, Barrandov, Krč, Modřany, Libuš, Suchdol a další, včetně nové trati spojující Smíchov s Prahou 4 a propojení Václavského náměstí s Vinohrady.

 

 • Dokončíme celopražský systém parkování, který umožní rezidentům bydlícím v Praze zaparkovat jak před svým domem, tak v místech, kam pravidelně dojíždějí - zaměstnání, škola, rodina, sport a další.

 

 • Naším cílem je, aby se v Praze vybudovalo 6-8 tisíc bytů ročně a stejný počet bytů byl zrekonstruován.

 

 • Prosadíme vybudování nových mostů - zejména Dvorecký most spojující Smíchov a Podolí a most spojující Prahu 6 a Prahu 8.

 

 • Chceme zřídit Fond pro podporu dostupného bydlení, který by mohl poskytovat garance tak, aby cílová skupina žadatelů dosáhla na hypotéční úvěr a mohla si v Praze pořídit vlastní bydlení
 
Související obrázek
 

 

 • Zvýšíme podíl na výnosu ze sdílených daní pro městské části z 8 % na 10 %, aby městské části měly dostatečné prostředky na financování jejich rozvoje.

 

 • Zvýšíme dotaci z rozpočtu hlavního města pro městské části minimálně na 4.000 Kč na obyvatele za rok.

 

 • Zvýšíme dotaci hlavního města na žáka základní a mateřské školy na minimálně 3.000 Kč za rok.

 

 • Dále se chceme zaměřit i na oblasti typu robotizace, technologii 3D tiskáren, virtuální reality či umělé inteligence

 

 • Podpoříme vznik zajištění nových služeb, a dalších nestátních a církevních organizací a specifických  služeb v oblasti zdravotní a zdravotně–sociální péče.
 
 
 

 

 • Zřídíme vlastní kvalitní sídlo Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, které pražské záchrance i všem Pražanům stále chybí.
 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]