O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KOZA ZŮSTANE CELÁ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 září 2018

Za dva týdny se otevřou volební urny a právě teď jsme svědky předvolební masáže ze všech stran. Ze všech politických stran, i ze všech světových. Omlouvám se všem mimopražským, ale tím že žiji v Praze, tak vnímám ty volební hlášky hlavně tady.

 

 

 

  • Velké plochy prozrazují, že nový střihoun má telefon na již ostříleného matadora a tak spolu dokáží všechno.

  • Na jiném místě se mohu radovat nad tím, že složenky budou výrazně levnější, nebo že někdo udělá Prahu ještě bohatší. (Nevím, jak to chtějí kandidáti zařídit, asi se Praha ještě víc zadluží, nebo ještě více vezmeme regionům. A pošta zlevní poplatek za použití složenky o deset procent?)

 

Jedno však vím! Jsou to zase jen sliby vymyšlené partou expertů na předvolební  tlachy, které mají zaujmout a získat voliče. O smysluplnosti či naplnitelnosti slibů jsme se již mohli přesvědčit mnohokrát.

Matičku Prahu trápí řada problémů, od metropolitního plánu až po nedostavěný dopravní okruh, či provizorní Lítačku. 

 

  • Nebo přístup do metra.

Jaké štěstí mají radní, že stanice Budějovická má dva vchody do vestibulu stanice metra a tudíž šmahem v lednu zavřeli jeden z nich. Co je těm voleným panákům do toho, že cestující, obyvatelé jejich volebního okrsku musí nesmyslně obcházet polorozpadlou terasu se schodištěm (Oni přeci tamtudy nechodí!).

 


 

 

Proč žádný z kandidátů na primátora prostě neřekne: do března příštího roku zprovozním vstup do metra Budějovická? Protože by to byl závazek, který by se dal jednoduše zkontrolovat. Ale na to nemají odvahu. To raději ať se důchodci procvičí v orientačním běhu bez mapy a navigace. Do polikliniky Budějovická přece trefí každý!

 

  • To raději současní radní, aby se zalíbili Pražanům, přislíbí otevřít rekonstruovanou Husitskou třídu do voleb. Co na tom, že jen v provizorním režimu, pouze ve směru do centra a ještě bez finálního povrchu vozovky. Hlavně, že se můžou blýsknout  před objektivy, volební urny nic nepoznají.

Vlk (milí volení) se nažral,

a koza (chudáci voliči) zůstala celá...

 

MARTIN ŠORM


 

 

 

Komentáře (7)add feed
... : NČ
Nejni mi vůbec jasný, jak můžou na někoho tyhle volební plakáty, letáčky, noviny, mítingy, fungovat. Neznám nikoho, koho by to zajímalo, na koho by to zafungovalo. Asi teda má jít o nějaký podprahový působení a taknějak. Vlastně ani neznám nikoho, kdo by četl volební programy a podle nich se rozhodoval mezi stranama. Protože je to uplnej nesmysl. Např. já jsem ve velkejch volbách volil Babiše ne ze sympatií, ale proto, že jsem za žádnou cenu nechtěl ve vládě socany. Dost dobrý, žejo.
Hesla na plakátech jsou zcela stupidní, už jen čekám, kdy si tam někdo napíše "Zajistím mír na celém světě". Na mě osobně by, kdyžuž, zapůsobila nejspíš upřímnost. Třeba: "Nikdo vám nemůže dát tolik, kolik já vám slíbím". To bych si řekl, že to aspoň musí bejt dobrej řízek. (ale stejně bych to pak hodil SPD)
Dokud nebude uzákoněná odvolatelnost a hmotná odpovědnost politiků (takže nikdy), může politik klidně slibovat i věci kontrolovatelný, který pak, až bude u koryta, snadno odbyde "nesplněním z objektivních důvodů".
Brejtro všem.
září 25, 2018 04:28
... : *deeres*
Mne nejvíc dostaly volební plakáty nějakého pražského potentáta. Vůbec nevím, kdo to je, byl a bude, ale vím, že to musí být nebetyčný hňup, který si ani nezjistí fakta. Těch plakátů bylo víc, slibovali tam dopravu v Praze zdarma, snad pro všechny. Tenhle igbnorant to sliboval psům. Jenže, ti už od roku 2015 jezdí zadarmo. Teď po novu dokonce i v příměstských autobusech, pokud jejich majitel má časovou jízdenku.
SPD se svým přesedou, který je podle některých chytráků Pitomiem, jako jediný chce uzákonit hmotnou odpovědnost a odvolatelnost politiků, pokud dojde u nich k fatálnímu selhání. Často, bohužel, nejenom z blbosti, ale často také pro jejich vlastní profit.
září 25, 2018 10:56
... : NČ
Pitomio, to ovšem není vizitka p. Okamury. Nýbrž sama o sobě je to dokonalá vizitka pisatelů.

září 25, 2018 11:59
... : *deeres*
Hňup, který jízdné zadarmo hlásá, je kandidát na pražského primátora Landovský, volební leadr pražské kandidátky ČSSD. Už v roce 2020 budou pražáci jezdit zadara a ČSSD bude k tomu rozdávat dezert Metro. smilies/cheesy.gif

http://www.jasne.cz/
září 25, 2018 12:45
... : *deeres*
Ježíši, teď jsem se podívala na jeho CV a on to je syn Pavla Landovského. Další něčí synáček, jako bychom jich neměli v politice málo.
září 25, 2018 12:48
... : *deeres*
Dneska jsem do pošty dostala krásný vtip a musím se podělit:

Odmala nám říkají, ať jsme přirození. Hodně lidí v politice to bohužel pochopilo blbě!
září 25, 2018 15:25
... : NČ
Proč se vzrušovat nad kozama? Hlavně, že zůstaly celý
září 25, 2018 15:57
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]