O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NAPŠED KAFE, PAK POSTEL? PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 září 2018
"Dobí den," přistoupí ke mně snědý muž, který před pár vteřinami vyskočil z obrovského landroveru v ulici, kde venčím. "Máte cigarrreta?" Žádostivě pokukuje po mé bensonce, kterou žhavím v puse. "Jasně," přitakávám, vyklepnu z krabičky cigáro, připálím mu a chci odejít. Muž (odhadem tak o 20 let mladší a o 20 cm menší) si odkašle a zapíchne se mi do očí: "Já muvim trrrochu česki....a mně se líbí cholky....ty mladý cholky ne..."

 

 

 

 

Zvednu obočí, což si mladík zřejmě vysvětluje jako zájem, a pokouší se mě chytit za předloktí. Nedám se, protože nemám ráda doteky cizích lidí, nadto v noci v tmavý ulici. Usměje se: "Já mám rád ženy jako vy...." Čekám, jaké adjektivum použije. Bude to "Zralá? Nebo Zkušená?" Ale mladý muž na to jde lišácky:

Napřed podřepne k Aiře, která má díky podkusu trvalej výraz přinasranýho gremlina: "Chéský pes. Vaše?" Aira zavrčí a zacouvá za mě.

On se otočí ke mně, nasadí si hlas na solar plexus a zabasuje: "Já rád ženy s charakterem. Jako vy. Můžu pozvat na kafe? Platím já... I víno...", a ukáže na své auto, asi, aby nebylo mejlky, že na to kafe má.

Začnu se usmívat a vrtět hlavou, protože je to vlastně pořád stejný: malej chlápek s velkym autem, viď.... Nechápavě kouká a zopakuje nabídku s důrazem na "platím já."

Zavrtím hlavou: "Děkuju za pozvání, ale já mám peněz dost a kafe už jsem měla."

 

Související obrázek

 

Opět se mě pokusí chytit, a tentokrát nasazuje hlas níž, k moudí zřejmě: "Já nerad chodím okolo. Můžeme kafe a pak postel? Vy máte charakter."

A to už se směju nahlas: "Tak to fakt ne, právě proto, že mám charakter. Zkuste to tady za rohem v Dew baru, tam jsou ještě charakternější....", a odcházím.

 

 

Ještě mě dohoní, ukazuje na auto a nevzdává to: "Já moc dobrý v posteli, a ne neznámý, jmenuju se Karim!" a já už jen hlesnu "To je skvělý, já taky" a prchám, zatímco Aira poštěkává na Karima, který pokrčí rameny a s pozdravem "Naschedanou" se vrací k autu, kde možná v tuhle chvíli loví další ženu s charakterem.

A já si charakterně dokouřím cigáro a jdu pracovat s polštářem, protože v tom jsem vážně moc dobrá.
Dobrou noc všem ženám a mužům s charakterem!

 

Roseanne

 

 

Komentáře (8)add feed
... : M.arta
No, tak to určitě nebyl nikdo z těch sirotků :-)
září 18, 2018 09:06
... : *deeres*
Domnělí dětští sirotci, jaksi sirotky nejsou, jak připustila nakonec, velice nerada Šojdrová. Jsou to děti bez doprovodu,nikoliv sirotci, ale prý se jedná jenom o zkrácený terminus technicus. Pochybosti vzbuzuje i věk sirotečků, jsou to opravdu děti, kdoví?

Dokud jsem bydlela v Praze, navíc ještě blízko nádraží, občas jsem také narazila na nějakého sexuálního loudila, s autem i bez auta. Chtěli ušetřit, investovat za sexuální služby pouze kafe a tak by se spokojili i se sníženou kvalitou, vlastně se ženou, co má charakter.
září 18, 2018 10:10
... : NČ
"Mámu jsem podřízl, tátu jsem podřízl, teď jsem sirotek".
září 18, 2018 11:30
... : NČ
"Mámu jsem podřízl, tátu jsem podřízl, teď jsem sirotek".
září 18, 2018 11:30
... : mila1
No musím uznat, že ta kampaň se sirotky se vážně nepovedla...
září 18, 2018 11:56
... : M.arta
No, a třeba se nějaká ta potřebná najde...
Tedy, nemyslím tím zrovna tohoto Karima, ale ty, co si ty "chudinky chlapečky" vezmou k sobě domu.
Četla jsem, že například v Rakousku je to tyhle nevinné děti kolem dvacítky docela velký zájem :-)))))) (u starších dam, co nemají jinou možnost)
září 18, 2018 12:21
... : *deeres*
Dobračka Šojdrová a její syn
https://www.youtube.com/watch?v=khpNFZR4_PQ&app=desktop
Momentálně už chlapec není předseda představenstva Evropská kreditní, už se to jmenuje FOX KREDIT s.r.o. - poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru, pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.Kluk jeden šikovná :-
září 19, 2018 11:01
... : NČ
Tak taky ty nebohý sirotky nějak sleduju. I jsem chtěl napsat samostatnej článek JEN ze sebranejch a důkladně ověřenejch faktů.
Ale vlastně - proč? Kdo se nebrání informacím, ten ví i beze mě a ten kdo svý "názory" čerpá z tzv. "Český" televize, ten by mi stejně nevěřil.
Jo, zrovna jsem taky vyčetl, že v Jemenu umírá hladem cca 1 mil. dětí. Pochybuju, že Šojdrovka a její syn podvodník, mají tak velký kvartýry.
září 19, 2018 12:53
Napsat nový komentář

    Upozornění: Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky nevhodné, vulgární a obsahující neplacenou reklamu

quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley


Tyto znaky opište


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]