O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SEZNAMKY A GENDER PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 září 2018
Nevím, jak jinde, osobně jsem registrovanej jen na seznamce "stesti.cz", ale mám děsivej dojem, že ten nešvar se vyskytuje téměř všude. A jsem z toho z hloubi duše vzrušen, pobouřen, znechucen. Jak si vůbec ještě v dnešní osvícené době může někdo dovolit, zcela veřejně uvádět rubriku "pohlaví" a dokonce podle toho diskriminačně rozlišovat? Vždyť tím přímo nehorázně uráží stovky mužů, kteří se cítí být ženami a stovky žen, které se cítí být muži!

 

 

 

 

 

 Související obrázek


Jistěže se seznamky budou obhajovat.

Dávají přeci i možnost, přihlásit se do zvláštního odílu "on hledá jeho / ona hledá ji". To je ovšem úplně stejná diskriminace, opět založená na slově "on", "ona", pokrytecky maskovaná.

 

Proč doposud není zákonem alespoň nařízeno, aby se povinně musela uvádět i rubrika "ono hledá ..."?

Proč nutíme spořádané spoluobčany, aby se sami zařazovali jen do dvou škatulek, když právem cítí, že nepatří ani do jedné z nich?

Kdo nám dal právo, takhle je ponižovat?

 

Jak se chceme, s naší zapšklou českou genderovou nekorektností, vyrovnat vyspělé Evropě, neřku-li USA?

 

 

 

V tý souvislosti jsem si vzpomněl na scénku F. Holzmana s I. Janžurovou v seznamovací kanceláři: "Rád bych se seznámil za účelem sňatku, nejradši s nějakou ženou". Ona na to: "To je snad samozřejmé, že se ženou..."

 

 


 

A přesně votom to je! Do dneška u nás někteří tmáři považujou za samozřejmé, že co platilo před 50ti lety, bude snad platit trvale. Taková pošetilost!

 

Doba nečeká.

Kdo jen chvíli stál, už stojí opodál.

 Brejden NČKomentáře (4)add feed
... : mia I
tak já bych trochu oponovala. Není to zase nic až tak nového. Chystám se napsat článek do rubriky Zašlá sláva o tomhle atletovi, který byl původně ženou https://cs.wikipedia.org/wiki/Zdeněk_Koubek_(1913–1986). Jen ty případy dříve nebyly tak časté.
září 12, 2018 10:30
... : mia I
tak mi to vytisklo jiný odkaz než jsem zkopírovala.
září 12, 2018 10:31
... : *deeres*
Když se podívám na fotky Polky Ewy Klobukowské, tak je jasné, že mezi ty babochlapy nepatřila. Sebrali jí medaile, protože měla chromozom Y navíc. Byla to drobná blondýnka, která ani neměla stejný genotyp jako muž. Normální muž má totiž chromozómy XY, Klobukowská měla XXY.

Polka přišla o rekord i kariéru
Zajímavý příběh se váže k rekordu, který vytvořila 9. července 1965 při Memoriálu Evžena Rošického časem 11,1 Polka Irena Kirszensteinová. Původně byly totiž rekordmanky dvě. „Stejného času dosáhla i její krajanka Ewa Klobukowská, ale v roce 1967 byla vyloučena ze soutěží žen a o tři roky později byly všechny její výkony zrušeny," sdělil Deníku atletický statistik Milan Urban.
Podle chromatinového testu byla totiž Klobukowská prohlášena za muže. Později však byl sextest v jejím případě označen jako nespolehlivý a nepravdivý. Po letech všechny pochybnosti sama vyvrátila. Vdala se a porodila syna. Omluvy a rehabilitace se ovšem nikdy nedočkala…

Zdroj: https://prazsky.denik.cz/ostatni_region/kdo-zazaril-po-stopach-prazskych-svetovych-rekordu-20170403.html
září 12, 2018 11:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]