O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÍTE, CO JE STYL VINTAGE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 září 2018
Přejít na obsah
VÍTE, CO JE STYL VINTAGE?
Strana 2
Strana 3
Výsledek obrázku pro vintage styl WHITE
Lidé se v podstatě dělí do dvou skupin. Na ty, kteří uznávají vše moderní, technicky čisté až dokonalé, a pak ty, kteří prostřednictvím své romantické duše více inklinují ke „starým a dobrým“ designovým trendům. Právě pro ně je jako stvořený styl vintage. Na stylu vintage je zajímavé to, že ačkoliv se jedná v podstatě o staromódní a technicky překonaný design, v současnosti představuje velmi populární styl.

 

 

 

 

 

Někteří jej mylně zaměňují za styl retro. Chceme-li být přesní, retro styl zahrnuje nejvíce design a zařízení z osmdesátých, případně devadesátých let dvacátého století. Vintage je časově a dějinně starší, jde o období přibližně od dvacátých let dvacátého století asi do poloviny sedmdesátých let. Jedná se tedy o předměty a nábytek svým způsobem designově romantický, rustikální, staromódní a starožitný.

 

Související obrázek

 

V současnosti je podobný způsob velmi populární například ve Švédsku, kde je vintage styl v bílé barvě dlouhodobě v kurzu. Se stylem vintage se dá dobře pracovat a do bydlení tak vnáší jiný rozměr.

 

 

Související obrázek
 
 
Jaký je rozdíl mezi vintage stylem a retro? Tak především vintage se vždy rovná kvalita. Kvalita, která časem zraje a získává na hodnotě. Vintage je starý Jaguár E type nebo třeba Eames chair. Vintage může být i dobré víno. Je to tedy pojem kvality původu a zrání. Je to vše, co obstálo ve zkoušce času.
 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]