O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO NOVÉHO VE SVĚTĚ - ANEB STÁLE VŠE STEJNÉ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 září 2018

Výsledek obrázku pro terrorist pngPrakticky každý den je v Evropě někdo pobodaný, přejetý autem nebo kamionem, o střelbě z různých zbraní a znásilnění ani nemluvím.  Ale jestli je to to pravé multi-kulti obohacení kultury v Evropě, pak jsem na vážkách, jestli podobné obohacení našeho života skutečně potřebujeme a chceme. Od novinářů se často dozvídáme o tom, před čím migranti prchají. Ale ještě jsem nečetla žádný rozhovor s migranty o tom, jak chtějí v Evropě žít a pracovat. Pouze výjimečně někteří vykřikovali, že zde bude vládnout Islám a muslimové. Pak není divu, že lidé mají strach.

 

 

 

 

Útok nožem, který se odehrál v pátek na hlavním nádraží v Amsterdamu, byl teroristicky motivován, oznámily nizozemské úřady. Útočníkem byl Afghánec s povolením k pobytu vydaným v Německu, uvedla nizozemská veřejnoprávní stanice NOS. Dva pobodaní jsou občany Spojených států, oznámil americký velvyslanec v Nizozemsku Pete Hoekstra. Jejich zranění jsou vážná, ale nejsou ale v ohrožení života. Útočníkem byl podle vyšetřovatelů devatenáctiletý Afghánec. Policie útočníka následně postřelila. Nyní je rovněž v nemocnici, kde se ho policie chystá vyslechnout.

 

Policisté na místě činu

 

Německý list Die Welt upozornil, že afghánské radikální hnutí Tálibán ve čtvrtek vyzvalo k útokům na nizozemské vojáky.

 

 o o o o o

 

Doživotní trest s možností propuštění nejdříve po 30 letech dostal u soudu v Londýně 21letý Brit, Naa'imur Rahman, který se hlásí k tzv. Islámskému státu a plánoval odpálit nálož u sídla britských předsedů vlád v Downing Street.

 

Související obrázek

 

 

„Chci zabít (premiérku) Theresu Mayovou. Jsou tu velké cisterny s benzínem. Pokud by s jednou bratr (souvěrec) přijel k parlamentu, odpálím ji. Dál-li bůh a uspěju, bude to opravdu velké. Nesmím to zkazit. Když se nechám chytit, nestanu se mučedníkem,” řekl Rahman.


 

 o o o o o

 

22letý Iráčan Júsif A.,  který je podezřelý z nedělní vraždy pětatřicetiletého Daniela H. v Saské Kamenici, je ve vazbě, stejně jako jeho přítel, 23letý Syřan, který mu údajně pomáhal.

Do Německa se dostal v roce 2015 přes takzvanou balkánskou cestu. Mj. předložil v azylovém řízení falešné doklady. (Dva z jím předložených osobních dokumentů jsou „totální padělky, uvedl úřad.)

 

Výsledek obrázku pro Jusif A. Chemnitz

 

Nebyl žádné neviňátko - za dobu svého pobytu v Německu získal pestrý trestní rejstřík. Většina trestů se týkala drog či dopravních přestupků a opilosti. Naposledy dostal podmínku za to, že při sporu v ubytovně běženců v Annaberg-Buchholzu nastříkal lidem do obličeje pepřový sprej.

Do ulic poté vyšly demonstrovat tisíce lidí. Protesty si vyžádaly několik zraněných.

 

  o o o o o

 

Na jihu Španělska byl zadržen 44letý Íránec Alí S., muž, jemuž byl přiznán status uprchlíka. Je podezřelý z ubodání 36leté Němky v Düsseldorfu.. Podle dosavadních poznatků vyšetřovatelů ženu neustále pronásledoval, načež ji napadl a ubodal.

 

Výsledek obrázku pro frau in düsseldorf erstochen iraner
 

 

Poté hned odjel ze země. Přesto byl dopaden - podle agentury DPA to ve středu oznámily tamní policie a státní zastupitelství.

 

d@niela

(pár "drobniček" ze světa)

 


Komentáře (7)add feed
... : andrea
Ano, zatím se toho moc nezměnilo.
Dokonce dneska budou mírotvorci v Chemnitzu tančit a zpívat na oslavu imigrantů.
Ale snad se Němci proberou, a nejen tam.
Snad si Evropané uvědomí svou hodnotu.
září 03, 2018 10:51
... : NČ
Kdo se zase v tom má vyznat? Někde píšou nebo mluvěj o Saský Kamenici, jinde zase o nějakym Chemnitz, zřejmě teda nějaká kyselá p***l (díra), řikám si.
Kouknu na Googla a on to Karl Marx Stadt!
Tak to samozřejmě vim, to přece zná uplně každej. Nakupovací ráj předvánočních autobusovejch zájezdů, kde český ženy prožívaly v obchodech přímo orgasmy; vše pro děti - botičky, punčocháčky, hračky, hodinky.... Taky ovšem skvělý horký grilovaný kuřata, celá půlka za 2 marky (východní, teda za 6 Kč), výborný a laciný suchý salámy, laciná kořalka, taky laciný muzikantský aparatury Vermona, v Česku ještě nedostupný. A při troše štěstí se dalo trefit i na pravý západní džíny! Na celnici pak ještě půlhodina hrůzy, co všechno najdou. Ale stálo to za to!!! Tolik radosti po příjezdu a při vybalování už dnešní děti zažít vůbec nemůžou.
To jsem si jen zavzpomínal na starý časy mládí, když jsem zjistil, kde teda vlastně se koná to permanentní soustředění tisíců nácků, rasistů, xenofobů, pravicovejch extrémistů, levicovejch extrémistů a vůbec toho nejhoršího, co Německo zplodilo. Aspoň tak to říká rádio a televize, i když některý podvratný proruský weby píšou, že 99% protestujících jsou obyčejní obyvatelé, toužící po klidu a bezpečných ulicích.

září 03, 2018 11:02
... : mia I
myslela jsem si, že jsou Němci chytřejší. Válkou zdevastovanou zemi dovedli k nebývalé prosperitě, ustáli i znovusjednocení země a teď si tam naberou takovýhle "materiál". Nechtěla bych být německým daňovým poplatníkem.
září 03, 2018 11:49
... : *deeres*
Sasové nejsou tak úplně stádní Němci. Ti echt Germáni teď píší o Sasku, jako o problémové spolkové zemi. Chemnitz má tradiční jméno Saská Kamenice, jméno, které mu dali původní obyvatelé - Lužičtí Srbové.

Die Welt píše: "V Německu nemají problém s integrací uprchlíci, ale Sasové" Článek převzaly Britské listy:

https://blisty.cz/art/92452-die-welt-v-nemecku-nemaji-problem-s-integraci-uprchlici-ale-sasove.html

Ten chytrák, co to napsal, údajně historik, zabývající se Německem netuší, že Sasko historicky nikdy nebylo Pruskem. Lužičtí Srbové, kteří žijí v německých spolkových zemích Sasko a Braniborsko, jsou dnes posledními Slovany, kteří nepodlehli úplné germanizaci. Slovanů na území dnešního Německa bylo mnohem víc. Byli to Polabští Slované , kteří žili na německém východě.Jako poslední z nich byli germanizování Drevané a to až v 18.století.

U Lužických Srbů se jim to dodnes úplně nepodařilo, ti stále udržují svoje lidové tradice a usilují i o to mít svůj vlastní parlament. Za socíku Lužickým Srbům dederoni ztěžovali život, jak jenom mohli. Paradoxně je před úplným převálcováním chránili ruští poradci.
září 03, 2018 12:06
... : doktor
Svět není a nebude takovým na který jsme si zvykli a měli jej rádi.
září 03, 2018 12:08
... : d@niela
Je zajímavé, kolik dalších podobných "trestných činů" se za pár dní od publikování tohoto článku stalo...

Jenže - pokud se to bude řešit jen jako "delete" - a zapomeňte, případně se ještě kvůli tomu udělá super koncert s celebritama a hlavně ZADARMO - tak to bude jen a jen přibývat, až si zase zvykneme...

Jak se říká - lidi se milujou i pod šibenicí. A svět zas půjde dál.


září 05, 2018 15:21
... : *deeres*
Možná, že ne! Ta všeobecná nasranost začíná probublávat na povrch.
9.září budou volby do Parlamentu ve Švédsku. Můžou psát kolem dokola, jak nemají žádný problém.
Ale problém s imigranty tam je. Oficiálně tam nemají žádné no-go zóny, mají jenom oblasti, které jsou ovládané gangy.

Jde o oblasti, kam sice může vjet policejní vůz či sanitka, ale musí počítat s tím, že po nich tamní obyvatelé – často migranti – budou házet kameny a v žádném případě nebudou spolupracovat s úřady. Právě tady často nalézá teroristický Islámský stát oddané bojovníky, kteří podlehnou jeho propagandistickým videím

Takže žádne no-go zóny,to jenom Trump zase šířil fake news

Podle průzkumů může v neděli vyhrát i protiimigrační strana.
září 05, 2018 18:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]