O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TI NAŠI MUŽI, JAK JSOU ÚŽASNÍ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 srpen 2018
Výsledek obrázku pro HAPPY WOMANZnáte to možná.... Situace a osoby: muž - žena. Muž, kterého přepadne touha své drahé udělat radost, se jí zeptá: "Miláčku, mohu ti s něčím pomoci?" A nadšená žena blaženě odpoví: "Ano, miláčku! Vidíš ten pytlík s bramborami? Tak bezva. Polovinu oloupej a dej je vařit..."

 

 

 

 

 

 

DEERES

 

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : *deeres*
Autorkou je nějaká "Fejsbůkačka". Nevím, proč si stěžuje, vyloupal jí tam hezká srdíčka a už to nikdy neudělá, protože příště si je raději oloupe sama.
Pamatujete sérii francouzsko-italských komedií se čtyřma pošukama "Les Charlots". Tak to také byli umělci, ve filmu "Bažanti jdou do boje" vyráběli hranolky. 1 bramora= 1 hranolek.
srpen 27, 2018 11:06
... : mia I
deeres hned jsem si vzpomněla na komedii Jestli jednou odejdu s Ivou Janžurovou, Vladimírem Brabcem a Zuzanou Bydžovskou. Jak Zuzana Bydžovská měla za úkol obrátit naložené maso v lednici a ona obracela pekáč s masem namísto masa samotného smilies/grin.gif
srpen 28, 2018 06:35
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]