O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DARMOŽROUTI - VI. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 srpen 2018
Přejít na obsah
DARMOŽROUTI - VI.
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 

Z policejní stanice byl propuštěn až ráno, takže s občany, jedoucími do zaměstnání městskou hromadnou dopravou, cestoval toho dne pomačkaný mušketýr, kterému se pletl kord mezi nohy.

 

 

 

Výsledek obrázku pro puppy dalmatian dog

 

Největší překvapení mě však čekalo mezi svatebními dary. Najednou se mezi balíčky objevil piknikový košík s velkou mašlí. Nebo že bych ho před tím přehlédla? Když jsem rozvázala stuhu a chystala se otevřít obálku, která pod ní byla zastrčená, rozletěla se obě víka koše a na mě vykoukla vyjevená, rozespalá psí hlava. Nebyla to jediná hlava, která byla v tu chvíli vyjevená. Psík kníknul a chtěl se dostat z koše. Vzala jsem ho do náruče a tichounce na něj mluvila. Pozorně si prohlédl můj obličej a pak mi olízl nos.

 

„Taky tě zdravím,“ odpověděla jsem mu.

 

V obálce jsem našla důkaz o tom, že mrňous je čistokrevný dalmatin jménem Caleb. Zvláštní na tom je, že jsem se nikdy nedozvěděla, kdo nám ho daroval. Typovala bych Natálii, ale dušovala se, že ona ne. Mělo to jednu výhodu – můj protestující novomanžel ho neměl komu vrátit.

 

Jen to jeho jméno nám nějak nešlo z pusy, tak jsme ho přejmenovali na Olivera.

 

 

 MIA KOBOSILOVÁ

 

 

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]