O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PÍŠU TI, PÍŠU ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červenec 2018
Dávno, dávno tomu, co jsem dostávala milostná psaníčka… Občas, když přerovnávám „papírové“ šuplíky, tak nějaký z nich najdu a s tichou nostalgií si přečtu. Je to takové to „vstoupení do vody už dávno odplynulé“. Dokonce jsem si kdysi dávno psala deník s jedním ctitelem. Oba jsme chodili na střední, bylo to rok před maturou, seděli jsme spolu v lavici – a psali si jeden deník. Myslím, že ten také někde zahrabaný odpočívá. (Mám tam od něj plno překrásných básniček.)

 

 

 

 

 

 

Ale proč vám to dnes píšu, proč jsem se tak rozvzpomínala:

Dostala jsem totiž něco jako milostný dopis, nebo to spíš byla nabídka k sňatku? A ještě – kde Olyunya bere to přesvědčení, že bych měla náladu žít a milovat se a vůbec – s nějakou ženskou???

 

 

Hi moje drahy pritelkyne!

Jmeno me jest Olya

chtel bych naleznete milujete vdat a Sestavte stestim Rodinny oblibeny Muze Have rad budoucnost se stal muj druhy half

Pokud jste Zajimavosti psat me.

Podivam se cekat Vase odpoved

je vase Olyunya

 

 

 

No nic, jen jsem se chtěla pochlubit…

Třeba by mohla být „muj druhy half“, a chodila by místo mne se psem… když prší…

 

d@niela

 

 

 

Komentáře (8)add feed
... : Pernella
A kde bereš ty to přesvědčení, že jde o ženskou? smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

Někdo mi kdysi říkal, že tyhle dopisy jsou schválně tak strašně stupidní, že když už na ně pár lidí zareaguje, najde se mezi nimi občas i někdo, kdo pošle peníze, o které tady jako obvykle jde.
červenec 30, 2018 07:19
... : *deeres*
Nejsi sama, mně to naštěstí padá do spamů. A není to jenom Olůna. Občas spamy kontroluji, protože už se mně stalo, že tam spadlo něco, co tam nepatří.
I když mám Eset Smart, Awast a zapnutý Adblock, tak na mne stále někdo útočí. Když se podívám do historie, tak to vypadá, že neustále visím na nějakých pornostránkách. Ty mně tam naběhnou vždycky, když se chci podívat na nějaký film, nebo seriál online.
červenec 30, 2018 08:32
... : opas
Jsem princ Muhamed, můj otec být veliké kakao!
Já tě moc miluji.
Pošli málo peněz, já převezu hodně milion a vzít láska.
červenec 30, 2018 10:51
... : doktor
Dani,moc si mne potěšila.V e-mailech mám dost často podobné vábení.Různě komolené,dokonce i v azbuce.Tak hlavu vzhůru.Bede hůř.Ahoj Danielko vzpomínám na Alenku-Puntikatou,ta by měla z toho velkou radost a ty úžasné komentáře. No nic to byly jen vzpomínky.
červenec 30, 2018 12:29
... : Sidon
Deeres má pravdu, je to SPAM. Ale je to nejspíš překlad Google-m, takovejch chodilo a chodí hafo. Oljuňa bude asi mladá ruska a zkouší to kde může, tak to hromadně rozesílá, aniž by si všimla, že to posílá taky ženám. Jenže u takové nabídky by měla být i kontaktní adresa, jinak to nedává smysl, tudíž by bylo jasno," odkud vítr vane".

A ještě, byl to normální dopis, nebo e-mail?

smilies/cheesy.gif
červenec 30, 2018 16:58
... : Josef Kouba
Já již 2x vyhrál ve Španělsku 1 mil Eu. jen jsem měl právníkovi poslat 5 tisíc a on by ty formality bez mé přítomnosti vyřídil. Já odepsal aby si těch 5 tisíc vzal z mé výhry. Již se neozval.
Druhá perlička: Kamarád Venca si z Filipín přivezl dvacetiletou kočku, oženil se sní a do roka se narodil kluk jako buk, Vencovy bude letos 70 let.
červenec 30, 2018 18:18
... : NČ
No, tak zase. Kdyby to bylo skutečně to děvče z fotky, chtělo mě zas přítele, a sundalo při tom i kalhotky, myslim, že bych se příliš nerozmejšlel.
červenec 31, 2018 10:31
... : Sidon
Hahaha, Jozef! Ona ta holčinka by Tě jistě jako "přítele" brala, jenomže ono to bude jistě podmíněnné ještě tím, že si ji vezmeš a poskytneš jí veškerou "péči", kterou si ona sama představuje pod tím - "budoucnost a rodinné štěstí". To znamená, že převelice důležitou, bude Tvoje "ekonomická" situace. Jestli Ti dá Daniela její adresu, tak máš možnost.

smilies/grin.gif smilies/grin.gif
červenec 31, 2018 16:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]