O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SPLNĚNÉ PŘÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 červenec 2018
Je to opravdu bizarní příběh. Když mladá Američanka nemohla dlouho otěhotnět, vzal to na sebe Chris. Ten se totiž narodil jako žena, vždy se ale cítil být mužem. Nakonec poslední část proměny ještě odložil, aby si s manželkou splnili sen o dítěti. Když se na něj někdo podíval, uviděl statnou postavu, mužné rysy tváře, ale také rostoucí těhotenské břicho..
 

 

 

 

 

 

 

Related image

 

Američan Chris Rehs-Dupin po dobu 9 měsíců pohledy kolemjdoucích přímo přitahoval. Lidé se za ním nevěřícně otáčeli, on ale všechno s radostí přetrpěl. Píše o tom portál Daily Mirror.

Chris poznal manželku Amy, když bylo oběma dvacet let a pracovali spolu na letním táboře pro děti. Už tehdy se do sebe bláznivě zamilovali a Amy nepřekážel ani fakt, že Chris se narodil jako žena. Vypadal a cítil se být mužem, přestože nebral žádné hormony.

 

"Když jsem ho poznala, věděla jsem, že problém se sexualitou má jen ve své hlavě. Nezáleželo na tom, jak vypadal," vysvětlila pro portál Amy. Tvrdí, že na Chrisovi vždycky milovala každou část jeho osobnosti.  Mladý pár zpečetil svůj vztah svatbou v říjnu 2012, už tehdy ale toužili po dítěti. Vybrali si proto vhodného dárce spermatu a Amy podstoupila umělé oplodnění. Po pěti neúspěšných pokusech a jednom potratu však pomalu začali ztrácet naději.

 

 

 

 Když Chris viděl, kolik smutku to jejich vztahu přineslo, rozhodl se podstoupit oplodnění sám. A podařilo se! Přestože to nebylo psychicky a fyzicky lehké ani pro jednoho z nich, nakonec to zvládli. Zatímco Amy se musela smířit s tím, že neodnosí dítě, Chrisovi nejvíce vadily hormonální změny.

 

 

 

 

Related image "Těhotenství je prostě ženská věc, bylo to proti mé přirozenosti," vysvětlil Chris. Když se ale malá Hayden narodila, manželé rychle zapomněli na všechny problémy. "Oba jsme plakali, když jsme ji chovali v náručí. Naše prosby byly vyslyšeny," řekl šťastný otec.

 

Nakonec Chris přistoupil i na kojení, přestože byl od začátku proti. Ale aby dceři neubližoval, rozhodl se také pro následnou hormonální přeměnu v muže. Chtěl být pro malou Hayden otcovským vzorem a nechtěl ji vystavovat posměchu okolí.

 

 A v ten samý měsíc Amy podstoupila poslední umělé oplodnění - úspěšně! Teď mají manželé kromě dcerky Hayden také syna a oba jsou šťastní. "Prošli jsme si úžasnou cestou. Máme dvě děti a Chris je konečně spokojený se svým tělem," uzavřela dvojnásobná maminka.

 

Zdroj: Daily Mail

Ohio


Komentáře (5)add feed
... : Markéta
Smekám!! A držím palce
červenec 27, 2018 07:13
... : *deeres*
Je to zahrávání si s přírodou a ta se pomstí. Cpát do sebe hormony je cesta do pekel, ne náhodou je tak vysoký výskyt rakoviny.
Ještě bizarnější je příběh dvou transek.
Transgender pár z Ekvádoru se zapsal do historie, když muž, který býval ženou, porodil dítě své přítelkyni, která naopak bývala mužem.
Rodiče z Ekvádoru se stali prvním transgender párem z Jižní Ameriky, který společně zplodil vlastního potomka. Fernando Madacho se narodil jako žena, jeho partnerka Diane Rodriguezová zase jako muž.Dítě počali přirozenou cestou.

Vlastně to tak divné není, změnili jenom účes a šaty, pohlaví nikoliv. smilies/grin.gif
červenec 27, 2018 08:07
... : doktor
Jsou stateční a děti jsou jim odměnou.Podstoupili vše aby byli šťastni i přes různé překážky.
červenec 27, 2018 12:23
... : NČ
Odporný.
červenec 28, 2018 07:40
... : marty
Tyhleti homo, trans atd. to je slušnej bizár.
Napadá mě, že to může mít i hodně souvislost se znečištěným a zamořeným životním prostředím.Zvířata se vykrmujou krmivama obohacenýma hormonama, voda znečištěná hormonala z antikoncepce co polykaji ženský.....mořský ryby plný chemie z rozkládajících se plastů.....to by bylo divu, kdyby se to neprojevilo i na lidech.

červenec 28, 2018 09:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]