O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MANŽELSTVÍ HOMOSEXUÁLŮ? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 červenec 2018
Přejít na obsah
MANŽELSTVÍ HOMOSEXUÁLŮ?
Strana 2

 

 

 

 

 

 

Rovnost sexů je nesmysl. Mýtus o rovnosti sexů a rovnosti nějakých skupin není podložen ničím než lidskými skupinovými zájmy a přáními. Je to boj o výsady těch, kteří chtějí dosáhnout něčeho na úkor ostatních, chtějí tedy dosáhnout toho, co sami nejsou schopni vytvořit a v rámci relativistické rovnosti jim to mají druzí poskytnout. Homosexuálové nejsou schopni vytvořit děti, chtěli by si je tedy adoptovat. Jejich manželství nemá žádný význam než jen ten, aby byli neodůvodněně rovni ostatním a tím prezentovali svůj způsob sexu a života jako rovný, i když rovný není, nevytváří hodnoty, které vytváří většinová společnost.

 

To je asi tak, jako když bych nemohl dosáhnout díky svým vlastnostem úspěchů v podnikání jako ostatní, ale chtěl bych mít stejný výsledek. Rovnost ve výsledku být nemůže, o tu se snažil komunistický režim. Víme, jak to dopadlo.

 

 

Přitom celá věc je velmi jednoduchá: Lesbičky mít děti mohou (případně i umělým oplodněním), stát se matkami samoživitelkami a homosexuální muži přece mohou pomáhat v rodinách svým příbuzným vychovávat jejich děti, být hodnými strýčky (jak to v minulosti vždy bývalo). Děti z dětských domovů, které jsou určeny k adopci, mají dostat přednostně heterosexuální páry, na druhém místě samostatné ženy. Představa, že by dva muži vychovávali dítě, je pro mne téměř neskutečná, nedovedu si to představit. Takové dítě nemůže dostat správnou výchovu.

 

Je to nejenom samo o sobě hloupost, ale není na to žádné právo, ani přirozené, ani to co se jako lidské právo uznává. Naopak - musíme chránit děti a jejich práva před konstruktivistickými výmysly šílených ideologů.

 

 

Společnost by měla být integrační, menšiny by měly splynout s většinou do té míry, do které je to možné, tolerance odchylek by měla být taková, aby odchylky společnost nedesintegrovaly. Antropologické odchylky by měly do kultury zapadat, nikoliv se z ní vyjímat a projevovat se samostatně a společnost kulturně rozkládat. Odchylek bychom si neměli všímat, neměly by mít výsady, nějak se zvýrazňovat. Jen tak budeme společností rovných lidí se stejnými právy.

 

 

Právo totiž nepadá z nebe, právo si musíme zasloužit prací, hlavně tím, že plníme přirozené povinnosti k lidskému rodu, což je přednostně rození a výchova dětí. Tuto schopnost zřejmě všichni nemají, takže nemohou mít ani právo.

 

VLASTIMIL PODRACKÝ

 


 

Komentáře (1)add feed
... : *deeres*
Občas mně připadá, že čím úchylnější nápad, tím větší je šance ho prosadit.

Škola Oxfordshiru udělala opatření úplně na palici:
V posledních několika měsících sílí hlasy, které volají po tom, aby mohla i děvčata jako součást uniforem nosit kraťasy. Podle některých odborníků a také studentů jsou sukně příliš sexistické a dívky by je neměly nosit.
Škola v Oxfordshiru se ale vydala úplně opačným směrem. Namísto toho, aby povolila kraťasy žačkám, je zakázala všem a povolila naopak sukně žákům. "Je to úspěch. Udělali jsme tak s podporou rodičů, uniforma je tak více formální," uvedla ředitelka Moira Greenová.
smilies/grin.gif

Rodiče těch dětí jsou snad na fetu.
červenec 11, 2018 09:30
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]