O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ADOPTUJTE HOT DOG! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 červen 2018
Přejít na obsah
ADOPTUJTE HOT DOG!
Strana 2
Strana 3

 

 

Jak hot dog sestavit dohromady

Nehledejte za tím žádnou vědu ani přesné poměry, ale řiďte se citem a uživatelskou přívětivostí. Prostě to udělejte pěkné na pohled a pohodlné pro držení v ruce.

Nejprve rozložte naloženou a čerstvou zeleninu v podobě plátků nebo salátových listů na obě strany rozkrojené hotdogové housky. Takto upotřebte především natrhaný salát, rajčata, plátky okurek.

Potom vložte doprostřed párek, housku zaklapněte a směrem z rozkrojené strany všechno tohle zakápněte hořčicí nebo kečupem nebo jinou omáčkou. Nakonec ještě vstupní otvor ozdobte pro potěchu oka drobnými, nasekanými nebo drobně pokrájenými surovinami, jako je cibule, strouhaný sýr, kysané zelí, coleslaw, naložené pálivé papričky a podobně.

 

 

americký hot dog

 

 

 

Zapojte do toho všechny okolo

Hot dogy jsou hlavně zábava. Ať už u grilovačky nebo doma pod střechou, nebojte se všechny mističky, talířky a omáčky s připravenými surovinami postavit na jedno stanoviště a starejte se jen o to, abyste měli dost ohřátých housek a horkých párků. Nechte všechny okolo, ať si svůj párek v rohlíku sestaví sami. Jděte jim příkladem a jeden kousek názorně předveďte.

Má to jeden pozitivní výchovný aspekt. Vaše děti a problematické drahé polovičky takto sní mnohem víc zeleniny, než kdybyste jim večeři dali na talíř hotovou. Míra vlastního zapojení totiž dělá divy. Myslím, že to má co do činění s hrdostí na vlastní dílo, která utluče téměř všechen odpor k nežádaným surovinám.

Při nákupu v obchodě nezapomeňte, že si všichni budou chtít přidat a pak si ještě půjdou pro nášup, takže včas znásobte množství potřebných surovin.


Zbytek přenechávám vám a vaší fantazii.

FLORENTÝNA

 

 

 

 

Komentáře (5)add feed
... : Bara
U nas v NL na ne natrefim taky, ale urcite ne na kazdem kroku a uz vubec bych nerekla, ze jsou popularni. Ale jina zeme, jiny mrav......
červen 04, 2018 19:24
... : Sidon
Milá Květulíno, asi Ti nějak dochází munice, když už jsi začala "oprašovat" i hotdogy. Ale mě tím neobloudíš, i kdyby sis obarvila vlasy na zeleno. Nepopírám, že si tu "lahůdku" občas nedám, ale to je asi tak třikrát za rok. Jistěže ta "nástavba" s přílohama to trošku vylepší, ale lejno, sebelíp upravené a ozdobené třeba i pěknou, zlatou mašlí navrchu, bude pořád jenom lejno. Pro mne je to stále jenom "fast food", což vlastně vyjadřuje potřebu, nějak se zasytit, když na pořádné jídlo není dost času. Ale samozřejmě i tady platí to staré římské - De gustibus non est disputandum. Anebo anglické - Beauty is in the eye of the beholder. Tak tedy bon appétit!
červen 04, 2018 22:45
... : andrea
já mám hotdogy docela ráda. Jednou za čas se nějaké to ne zrovna zdravé jídlo sníst dá.
A ne zrovna jen když není čas. Prostě dát si něco "lahodně nezdravého" smilies/grin.gif
červen 05, 2018 11:05
... : doktor
Děkuji za bezva podnět.Párky mám rád.Jasně,že pouze kvalitní - osvědčeného a vyzkoušeného uzenářství.Ahoj párkaři!
červen 05, 2018 12:52
... : NČ
Bych radši nějakou hot cat ....
červen 05, 2018 14:30
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]