O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZA HORY ZA LESY, KDE SE PASOU....? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 květen 2018
Nebo jinak: Kdyby tu byla má zlatá, milá, nejmilejší, BB, jistě by mi poradila. Nepotřebuju radu přímo pro sebe, ale pro mýho kamaráda souseda. Jak je to s exekucemi na plat a na další výdělky.  Zadlužil se, blbec, v podstatě ze svý blbosti, kdy všechno tohle úřadování ponechával na svý družce. Ta teď zemřela, a on s hrůzou, se mnou a s kozlem, zjišťuje, že ho v průběhu času šíleně zadlužila.

 

 

 

 

 

 A to nejen u VZP a ČSSZ, ale i peněžitou půjčkou 150 tis. u soukromé podvodné společnosti, kterou ona bez jeho vědomí - s jeho občankou a s nějakym šamstrem, kterej falšoval jeho podpis - uzavřeli a prachy prošustrovali.

 

Exekuce se teď na souseda jen sypou. On je v částečnym invalidnim důchodu, nechal by se i zaměstnat, ale je zřejmý, že veškerý výdělky nad nějaký minimum, který je, myslim, asi 6.200,- Kč., by měly jít na exekuce. Za týhle situace je celkem zřejmý, že k hledání zaměstnání absolutně nemá motivaci. Leč, na druhý straně - to, co mu zbyde, příliš na život nestačí.

 

Dřív to, myslim, bylo tak, že na prachy z dohody o provedení práce, nebo z dohody o prcovní činnosti, exekutor nedošáhl. Teď ale, myslím, to už je jinak, podle toho, co jsem vyčetl z internetu.

 

A tak volám, prosím:

 

Našla by se na Kudle nějaká dáma, která se v tom skutečně orientuje? Myslím SKUTEČNĚ a v aktuální situaci r. 2018! Dohady, že snad, možná, nemaj smysl. Taky je zbytečný poukazovat na to, že je to blbec. To ví už ode mě, to mu říkám denně několikrát.

 

Díky předem.

 

 

 

Komentáře (5)add feed
... : *deeres*
Naštěstí o tom vím kulový a tak neporadím. Pořád ale ještě existují firmy na oddlužení, jenže i tady je zapotřebí si dávat bacha, aby nakonec nebylo ještě hůře. Existuje srozumitelná stránka na oddlužení, kde je kalkulačka, aby si dlužník mohl zjistit, jak na to a je to tam komletně i s novými pravidly pro rok 2018. Připravuje se i novela, pro mírnější pravidla:

https://m.penize.cz/osobni-bankrot/330348-osobni-bankrot-2018-pravidla-a-kalkulacka-oddluzeni
červen 01, 2018 09:00
... : Milene
Tady je odkaz na exekutorskou komoru.

http://ekcr.cz/?p=kalkulacka_1červen 01, 2018 09:01
... : Milene
Ještě jsem zapomněla. Ta kalkulačka platí, když je jenom jeden příjem. Pokud jsou 2, počítá se částka složitěji. Mám kontakt na exekutorském úřadě. Od nich je odkaz na kalkulačku. smilies/wink.gif
červen 01, 2018 09:09
... : NČ
Díky, dámy. Pak na to mrknu.
Ten Pepa mi tady na pávlači zůstal na krku uplně stejně, jak kočka. Sám není schopnej, se o sebe postarat. Dokud tady měl tu svou krasavici, tak jí už automaticky odevzdával všechny dopisy i obsílky, měl od ní výslovně zakázáno cokoliv otvírat, a cokoliv se mnou probírat. Všechno "řešila" jedině ona. Jak asi to "řešila", to teprve teď tak trochu on začíná chápat, přesto ji ale miloval a furt miluje (nedala mu ani náhodou už nejmíň 10 let, hnusil se jí). Mně to bylo celkem jasný už dááávno, dááávno, ale to on nechtěl slyšet ani omylem. A když už jsem mu přecijen něco k tomu řekl, tak jí to doma okamžitě vykecal. Neměla mě proto ráda a zakazovala mu už téměř jakejkoliv kontakt se mnou.

Ještě jeden dotas: Inv. důchod má nějak kolem 9.000 Kč, ale z toho mu hned seberou na ty exekuce, takže dostává cca těch 6.200 Kč. Ale zase, s příjmem jen 6.200 Kč by měl nárok asi na 2.000 Kč příspěvek na bydlení. Nojo, jenomže to mi připadá dost nelogický, že by vlastně od státu mohl brát příspěvek, defacto na splátky svejch dluhů. Ale nevim. Fakt se mi nechce, se v těch všech právních předpisech prohrabávat.
Na oddlužení se mrknu, ale předem už myslim, že tudy cesta nepovede. Jestliže soused dluží cca 200 tis., tak by po např. 5tis. měsíčně, to splácel asi 4 roky. No!!! K tomu ho nepřinutim ani náhodou.
Snad prej teď Babiš chystá nějakej generální pardon pro dlužníky v jeho situaci, kteří nepracujou jen proto, že by jim vejdělek byl automaticky exekučně zabavenej.
Jistě, mohl bych říct, že co si kdo nadrobil, ať si taky zežere, že dluhy se mají platit, atd. Jistě! Ale on je v tom skutečně nevinně, jen proto, že je blbej důvěřivej dobráček, sice bez mozku, zato ale s předobrym obětavym srdcem.
Sorry jako. Zase jsem se krapet vykecal. Prostě mě to celý pěkně *e*e!
červen 01, 2018 10:27
... : *deeres*
Bez advokáta se neobejde a ten stojí prachy a ne málo. Posílám odkaz, kde poradí dlužníkům zdarma.
Je to v poradnách při finanční tísni nebo v poradnách sdružených v Asociaci občanských poraden.
Tuhle máte nejblíž, ale dají se dohledat i další pražské:

http://www.remedium.cz/obcanska_poradna.php
červen 01, 2018 11:16
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]