O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - MALUJU A UKLÍZÍM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 květen 2018
Potřebovala jsem vymalovat. Vzhledem k tomu, že to je činnost, kterou už nezvládám, rozhodla jsem se najít přičinlivého muže, který za jistý obnos nabídku přijme a práci rychle a dobře odvede. No, malířů je všude hafo, jak jsem zjistila. Jsem už delší dobu spokojená s poptávkovou službou, kam zdarma zadáte požadavek a pak se vám ozvou zájemci - z blízka i okolí. První část vyšla dobře, chvilku po zveřejnění mi začal drnčet mobil...

 

 

 

 

 

 

 

Ještě jsem si na netu zjistila, za kolik by to tak asi mohlo být. Ceny byly různé, jak jinak. Od docela dost, až po úděsně moc. Všichni vstřícní, barvy nádherné, zametou a vytřou... Byteček bude jako klícka... Nakonec jsem zjistila, že průměrná cena je třicet korun za metr čtvereční.

 

V sobotu pak úderem deváté poránu malíř přišel a brzy po polední bylo vymalováno, a jakžtakž i vytřeno.  Strašná práce ovšem předtím - připravit všechno, strašná práce potom - všechno zase nějak uklidit.

  

Ale: k čemu máme neděli? Takže jsem kontaktovala další dobrou duši, šikovnou holku ve správných letech, která si uklízením bytů vydělává na živobytí.  Mám ji ráda, už mi párkrát pomohla, když jsem potřebovala vzít za větší kus práce. Milá, příjemná, šikovná opravdu, a rychlá. U nás je tedy vymalováno, lehce uklizeno (ne, opravdu to ještě není OK, to bude trvat alespoň další týden) a já se mohu víc věnovat procházkám s čubáčkem, okukováním svých nejnovějších hodinek - dostala jsem od syna hodinky, co zvládnou nesmírně moc věcí - FITBIT.

 

Chytré hodinky Fitbit Ionic získávají softwarovou aktualizaci. Přináší 60 nových aplikací

 

Kdo máte zájem, koukněte se... Líbi se mi, jsou spojené s mobilem a mají i svou váhu :-))). Takže si občas listuju v mobilu a snažím se tomu trochu víc porozumět. Jediné, co je mi líto, že jsem je nemohla mít už tak před třiceti léty. Jenže - to zas tenkrát nebyly, to uznávám.

Fajn na nich je, že jsou nesmírně motivační. Je to tak bezva, když vás pochválí, že jste dnes ušli svůj plánovaný kus cesty, dokonce „tolik a tolik“ minut opravdu zčerstva, že hubnete, že jste spali tolik a tolik hodin, že… a že…. Je tam v nich všechno možné. Chodí do nich esemesky, jsou-li spárované se sluchátky, tak cestou můžete poslouchat muziku, případně vás zkoušejí ze slovíček… Jo, je to taková super hračka pro dospělé :-))

D@niela

 

 

 

 

     

Komentáře (5)add feed
... : mia I
Dani to je fotka ilustrační nebo je to dotyčný malíř? proč se ptám? pokud je to u Tebe v bytě , tak se divím, že jsi před malováním nepoužila na sokl maskovací pásku. Já na ni nedám dopustit, dělá se v různých šířkách a ušetří pak spoustu práce s úklidem. Pokud bys měla potíže zakleknout a oblepit, může ta šikovná kámoška. Zrovna tak zárubně u dveří oblepit, rámy u oken. Ušetří to mnoho práce. Nedala bych už bez ní při malování ránu. Po zaschnutí malby strhnu, zbytek vápna či primalexu odrbu nasucho, pak už stačí umýt jednou na hrubo vodou s octem, podruhé načisto. Ale jak koukám, pán byl asi šikovný a moc nenadělal.

Ty hodinky vypadají lákavě. Budu o nich uvažovat, o prázdninách mám narozeniny a svátek..tak kdyby se děti ptaly, co mi mají koupit. Když tak bych si přihodila nějakou zlatku ze svýho na nákup.
květen 28, 2018 13:41
... : doktor
Danielko,jsi šikovná holka.Hezké odpoledne pondělní.
květen 28, 2018 14:59
... : NČ
No Danielko, ty musíš bejt naprosto neuvěřitelně šikovná. Zvlášť, když na to máš chlapa.
květen 28, 2018 18:21
... : d@niela

hele, to je ten největší prů... švih, že už si musím chlapy platit...
Jo, bejvávalo, doby, kdy by mi to leckdo vymaloval "za hubičku".
smilies/grin.gif
květen 28, 2018 20:15
... : doktor
Danielko,stále jsi kočka,nedej na lidi co neumí poznat krásu.
květen 29, 2018 12:10
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]