O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PARTNER DCERY A NAŠE VNUČKA PDF Tisk E-mail
Středa, 16 květen 2018
 Dobrý den, potřebovali bychom poradit. Je to taková dost choulostivá záležitost. S manželem si děláme starosti o naši tříletou vnučku. Vychovává ji naše 28 letá dcera. Byla s ní donedávna sama, protože biologický otec okamžitě zmizel a nevypadá to, že by se ještě někdy do života naší vnučky i dcery vrátil.

 

 

 

Jenže dcera si teď našla nového přítele, a ten je s naší vnučkou celkem často sám doma. A tak se stalo, že když jsem se vnučky zeptala, zda je na ni hodný, tak mi řekla, že není, že na ní hodně křičí, že jí dává přes pusu (fackuje!), plácá na zadeček a pod. Byla jsem z toho docela vyděšená, s dcerou jsme o tom několikrát mluvili, jenže ona nevěří nám, ale jemu.

 

A že si prý vnučka vymýšlí. Jenže my si naopak myslíme, že tříleté dítě by o něčem takovém nelhalo. Co si o tom myslíte? A hlavně - co můžeme dělat?

Kamila

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : NČ
Todle je safraportsky těžká věc. Pokud se nechcete uchýlit k člověka nedůstojnýmu umístění nějaký štěnice, nebudete mít v ruce nikdy nic, dokud třeba vnučka nebude viditelně zmlácená. Ale i tu štěnici by vám dcera už nikdy neodpustila, i kdybyste jí pustili naprosto průkaznou nahrávku. Nebo se můžete ukrejt v almaře, nebo pod postelí ...
Z čehož mi vyplývá, že podle mě nemůžete dělat vůbec nic. Nezávidim. Třeba poradí někdo jinej.
květen 18, 2018 05:07
... : NČ
Je hodně ženskejch, který berou jakýhokoliv chlapa za jakoukoliv cenu, jen když mají chlapa. A nevzdají se ho jen proto, že jim fackuje dítko.
Vim o jedný takový z bejvalý práce. Ta měla pětiletýho kluka. Někde si pak nabrnkla chlapa, ten ani nepracoval, práce pro něj byla příliš ponižující. Zato ovšem denně hodně času trávil s jejím klukem v koupelně a hráli si se svejma bimbáskama. Ta ženská to od kluka věděla!!!!! Přesto je s tím úchylem možná ještě doteď.
květen 18, 2018 05:16
... : magdalenka
Každá rada drahá. Jak znám třeba moji maminku, ta by v takovém případě na dotyčného rovnou vystartovala. S tím, že se vnučky ani nedotkne, jinak podáváte trestní oznámení, že to není jeho dítě... nevím, zda je to nejlepší řešení, ale někdy účinné.

Je totiž velký rozdíl, zda dotyčný plácnul holku, protože mu lezla na nervy a žádné maké děti nikdy neměl (což tedy neschvaluji), nebo je to násilník od přírody. V tom případě by měla být dcera hoodně opatrná. Na vnučku i na sebe. Já bych se ptala jeho minulé partnerky nebo lidí, kteří ho lépe a déle znají.

Pokud bych na vnučce našla jakékoli stopy fyzického násilí, okamžitě nafotit a běžet k lékaři a sepsat zprávu. A nechat holku u sebe, dokud se to neurovná (chlap nebude vyražen).
Děti si někdy opravdu vymýšlejí, třeba ze žárlivosti, ale dětský psycholog by měl odhalit, zda je to fabulace či pravda.


květen 18, 2018 08:54
... : *deeres*
Teprve pětileté dítě spolehlivě rozliší pravdu a lež. Tříleté dítě může lhát jenom proto, aby získalo nějakou výhodu. Možná chce jenom mámu pro sebe, jejího druha moc nemusí a vy jste jí svou otázkou navedla. Nevím, jak to vnučka formulovala, možná je jenom přísný a vnučka byla plácnuta přes zadek, ale to není bití.
Přesto bych byla opatrná, možná to je opravdu zmetek a souhlasím s Magdou, pokud na holce najdete stopy fyzického násilí okamžitě zdokumentovat a řešit.
květen 18, 2018 09:31
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]