O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JARO ANEB SEBEVYLEPŠOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 květen 2018
Přejít na obsah
JARO ANEB SEBEVYLEPŠOVÁNÍ
Strana 2

 

 


 

 

Asi jsem to VĚTŠÍ neřekla dost důrazně a asi jsem měla říct rovnou TY NEJVĚTŠÍ bavlněný bombarďáky, co tady máte. Takže na šestý pokus se slečna zjevila s těmi správnými. Nesla je přes celý obchod navlečené na rukou, aby ještě víc zdůraznila, jak strašně jsou obrovský a se zvednutým obočím se ptala:


Výsledek obrázku pro big panties “Jako FAKT tyhle?”
“Jo, tyhle. Jsou nejlepší.”
“Ale já nemám vaší velikost. TOHLE tady nikdo nekupuje”, začla mě ta kozatá můra ponižovat.

 

“No já je kupuju a nehodlám s tím přestat. Tak mi dvoje objednejte.”
“Tak jo, teda“, řekla, ale nedalo jí to, naklonila se ke mně a tiše povídá: “ A helejte, chlapům se to líbí?”

 

 

Taky jsem se k ní naklonila a ještě tajemnějším tónem jsem pravila: “Jo, tak to nemám tušení a objednejte mi teda radši rovnou čtvery.”

 

 

Nočník neohrožené ženy

 

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Kdo bere život takhle s humorem, tak to je můj člověk. Nočník je skvělej, mně po ránu hned zvedl náladu,že v tom nejsem sama. smilies/grin.gif
Hezké a funkční,pohodlné prádlo, tyto dva pojmy jsou neslučitelné. Hezké prádlo se stejně vyrábí pouze do velikosti XS.
Dcera ze mne chce mít hvězdu a tak mně také neustále opravuje a vnucuje různé šminky, ve kterých pak vypadám, jako klaun. Přitom já k její osobě nikdy, nikdy, nikdy, nesmím nic říct, to jsem zlá mamizna,jen se zmíním a je oheň na střeše.


květen 15, 2018 08:34
... : d@niela

Když jsem před lety začala jezdit do New Yorku a viděla poprvé na ulicích ty super-obr-maxi-ženský, tedy jejich poprsí (pokud se o tom tak ještě dá mluvit) a jejich pozadí (někdy zabere celou lavičku v parku), tak jsem si neuměla představit, do čeho se oblékají?

Ale protože oblečené byly, tak jsem se pak občas koukla do obchodů.

Věřili byste, že se tam prodávají např. tanga ve velikosti osm X? prostě dloooooouhá tkanička, pak trojúhelníček, pak dlooooooouhá tkanička... a s těma podprdama je to to samé.

Dva koše na prádlo, na jedné straně spojené, na druhé zapínání. A pochopitelně: samá krásná kraječka, protože i tyhle ženičky chtějí být půvabné. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif


květen 15, 2018 09:13
... : d@niela
Jo, při té příležitosti ještě neodolám a nabídnu vám jeden obrázek - ovšem nedoporučuju jeho následování :-)))


květen 15, 2018 09:14
... : mia I
jsem majitelkou taky asi 5 kusů jak já říkám "briždytdžounsek" a nemůžu si je v zimě vynachválit. Myslím tím bavlněné kalhotky s nohavičkou. Není nad teplé prádlo jak říkávaly naše babičky. Kdysi mojí kamarádce koupila tchyně několikeroje bombarďáky s nohavičkou, takový ty opravdu festovní a její muž prohlásil "jestli tohle začneš nosit,tak já začnu pravidelně chodit na ryby" smilies/cheesy.gif

Jinak ty Američanky to je opravdu někdy maso, ty zadnice jak dopravní letadlo a ta šňůrka u kalhotek co tak asi zachrání? to kdyby si dotyčná vzala tkaničku od bot má to stejný efekt. a ta ramínka u podprsenek uzoučká? vždyť se to musí zařezávat a žádný komfort. To chce aspoň zesílená nebo lepší podložená široká ramínka.
květen 15, 2018 09:31
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]