O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - ZASE PŘESTAVUJU ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 květen 2018
Někdo koktá, někdo musí mít vždy poslední slovo, někdo chodí stále pozdě, někdo se červená - já zase musím přestavovat. Furt. Nebo o tom  alespoň stále uvažuju. A to i když jsem někde na návštěvě, tak se už tak mechanicky rozhlížím, co bych jak kam dala, že by to bylo třeba lepší... Občas to dokonce řeknu nahlas, a občas to skutečně přešíbujeme... :-)))

 

 

 

 

 


       Předevčírem jsem vymyslela přestavbu skříně. Ne, nebude z ní koloběžka, ani křeslo, ale tak trochu změním uspořádání vnitřku.

 

       Dost možná, že to stejně tak máte i vy, protože jsem přesvědčená, že se v současné době stejně všechno staví podle jednoho foršriftu. Tedy - dva úzké oddíly po stranách, policové, a uprostřed široký prostor, kam se věší oblečení na ramínkách. 

 

       Nesmírně mne štvaly právě ty dva postranní policové oddíly. Jednak jsou stejně hluboké jako ta část prostřední, druhak jsou buď moc nebo málo široké. Totiž - pokud složím např. svetr, tak má po obou stranách ještě cca deset cm místa. A za ním je další místo. Ovšem ne zas takové, aby se tam vešla ještě jedna řádka svetrů... Tak co s tím?

 

       Až mne pak před dvěma dny v noci osvítil Svatý Designer - já to přehodím!  A tak jsem se do toho dala... Zchrastila jsem materiál na fochy, které budou tam, co doposud visí košile, sukně, bundy... a sehnala jsem si tyče, na které ramínka zavěsím do těch užších prostor.  A nemyslete, že se to nevejde - protože jednak jsou pochopitelně stejně hluboké, a druhak se tam vejdou vždy dvě tyče nad sebou, takže to dá dohromady tentýž prostor.

 

         V té široké prostoře budou čtyři dlouhé fochy - mj. čtyřikrát devadesát cm, na to už se něco zmestí. Rozmysleno, připraveno, a dnes odpoledne jsem předala hodnému manželovi mé jedné milé kamarádky materiál na ony fochy. Jo, a až to bude hotové, vyfotím a uvidíte.

 

        Dost možná, že se to pak někomu z vás zalíbí - v tom případě vřele doporučuju okopírovat :-)))

 

 P. S. ten obrázek je ilustrativní,

u té mé skříně jsou postranní díly o chlup širší, jak jsem psala.

 

d@niela

 

 

Komentáře (6)add feed
... : NČ
Jak to tak čtu, vychází mi, že daleko nejlepší by byla skutečně ta koloběžka.
A co s haldama krámů, o kterejch stopro vim, že je NIKDY nosit ani potřebovat nebudu? Já vim, co s tim ...
květen 09, 2018 04:50
... : *deeres*
Tak já taky vím co s tím, ale nikdy to neudělám, protože co kdyby se to někdy ještě šiklo. Nepřehledné police mám vyřešené vyšupovacími košíky, co tu prodává sluníčková nábytkářská firma.
Tak oblečení nevěším, ale roluji, nic mně z ramínek nepadá a nemám od ramínek vytahaná ramena.
Když jsem se stěhovala, rozdala i vyházela jsem spoustu věcí. Neuplynulo ani pět let a už jsem si zase nasbírala. A nejenom to, občas šíleně potřebuji nějakou věc, které jsem se při stěhování nejspíš zbavila a protože už nevím, co jsem s tím udělala, tak hledám. Vím naprosto přesně, kde jsem to měla v minulém bytě, ale teď mám zatemněno.
S tím sběratelstvím a schraňováním krámů na mojí mámu nemám, ale i tak předem lituji pozůstalé.
květen 09, 2018 08:17
... : NČ
Přesně, Deeres! Já si taky představuju svý děti, až po mně budou vyklízet pozůstalost. A proto jsem na podzim udělal tak radikální zásah, že najednou téměř všechny úložný prostory zejou prázdnotou. A doteď jsem z vyházenýho a rozdanýho skutečně potřeboval na chvíli jen jednu jedinou šňůru USB, tak jsem si ji koupil vedle v bazoši za 30,- Kčs. Už ji zřejmě ovšem zase nikdy potřebovat nebudu.
A pak je ještě jedna ženská mánie, daleko horší, než štosování pytlů nikdy nepotřebnejch hadrů a desítek talířů všech velikostí, padesáti skleniček, váziček a podobnýho skleněnýho a porculánovýho harampádí:
Tou, snad nejhorší, mánií jsou knihy. Kam koukneš, tam knihy. Dávno přečtený, nikdy pak už nevotevřený, se stopro jistotou, že už taky NIKDY vodevřený nebudou. Přesto ovšem "knihu bych přeci nikdy ani zanic nevyhodila". To je jak z minulýho tisíciletí, kdy se ještě knihy dědily po generace, byly zdrojem vědomostí, atd. A co si jako dáma myslí, že "až jednou" pak děti udělají s jejíma knihama? Tady už bych se jen zachechtal. S knihama přece udělají uplně totéž, co udělají s kupama porculánu, skla, hadrů.
============
Tohle teda mám vyřešený a myslím, že úspěšně. Zcela neúspěšně řešim celej život problém vodorovných ploch. Protože ať uklízim, jak uklízim, během dvou dnů jsou zase všechny vodorovný plochy (stůl, stolek, vršek mikrovlnky, vršek lednice, parapety) zaplněný všim možnym, od obč. průkazu, sundanejch hodinek, mincí, haldou zapalovačů, trsátkama, otvírákama ... Ale tak jo, někam se to položit musí. Muj problém tkví v tom, že když kdekoliv vytvořim další vodorovnou plochu, zcela nově, účelově, JEN třeba pod květináč, tak během dvou dnů je i ta zcela nová, doteď absolutně nepostrádaná, plocha je mimo květináč opět zaplněná věcma, jako jsou mince, hodinky, občanka ...
Pak se ohlásí jakási návštěva, tak během dvou hodin mám plochy vyklizený, umytý, otřený, všechny věci uklizený na svoje místa, prostě nádhera. Jenže za dva dny je opět nádhera ta tam.
květen 09, 2018 09:43
... : *deeres*
Zahoď do kontejneru všechny horizontální plochy a nech si pouze plochy vertikální a máš po problémů. smilies/grin.gif
květen 09, 2018 10:42
... : mila1
Problém vodorovných ploch :-) to je asi problém i u nás. Jakmile nějakou vodorovnou plochu vyklidím a uklidím, hned se na ní začnou scházet věci - nějdřív nenápadně - otevřený dopis, tužka, faktura, časopis, nějaké léky a pak už to jede...Taky nevím, co s tím
květen 09, 2018 10:46
... : doktor
Já osobně "přestavovací" reflex nemám,ale má drahá žena ano.Je tomu 14 dní zpět jsme handrkovali v obyváku."Přendavaly" se obrazy,nábytek a koupili jsme si novou sedací soupravu.Doplnili byt.doplňky.Žena si "lebedí",no já též.Co jiného mi zbylo,ne?
květen 09, 2018 12:31
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]