O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

STAŘENKY A STARCI PDF Tisk E-mail
Středa, 02 květen 2018
Tedy konkrétně: Co může stařenka (65 let) nabídnout starci (70 let)? Začalo to asi před týdnem, jednou odpovědí na můj seznamovací inzerát. Dáma, že jako oceňuje můj bezchybný pravopis, taky specifický  humor (ha ha) i nesmírně sympatickou  fotku (ha ha) - viz tudle vedle - a vůbec nechápe, proč jsem se už dávno neseznámil (pětiletý stáří inzerátu je tam uvedeno automaticky).

 

 

 

 

 

 

 Související obrázek

Tak jsem odepsal, že děkuju za lichotky, který si nezasloužim, a že pravopys i gramatyka jsou mi odjaktěživo samozřejmostí. Mý dlouhodobý neseznámení spočívá v mých nedostatcích, neježdění na kole v neoprénu, nelyžování v neoprénu a nebruslení. Což jsou bezpodmínečný požadavky cca devadesáti procent babiček a prababiček. Pak taky kouřím, doma sice nikdy, venku jo, leč, prej to smrdí z pórů. (To nevim, zato dobře vim z letních tramvají, co smrdí z pórů babek).

 

Její reakce následovala vzápětí:

"Co tedy můžete, kromě svého času a své společnosti, nabídnout? Hledáte ošetřovatelku, kuchařku, uklízečku, které byste na oplátku poskytl ubytování? Nebo se naopak vy potřebujete někde zastřešit?"

 

Napadlo mě hned to známý, pravdivý: Na blbou otázku, blbá odpověď. A optal jsem se, vím, že nezdvořile, ale už mi to bylo fuk, co teda jako ona, krom svý společnosti a nemnoha času, může nabídnout mně. Potřebuje se zastřešit? Nebo naopak, získat pod svou střechu pokrývače, zedníka, instalatéra? Pak už jsem jen popřál mnoho štěstí na "štěstí.cz" a spoustu chlapů, kteří nabídnou víc, než jen svůj čas a svou společnost. Takže nic. Zase nic. Klídek, to už jsem si zvykl.

 

 

 

 Ale ta otázka, co by tedy měl stařec nabídnout stařence, mi teď vrtá v palici. To si jako fakt stařenky myslí, že jejich eventuááááální nabídka občasného poskytnutí jejich 65 let starého pokladu, toho nejcennějšího, co žena může muži dát, je natolik lákavá, vzrušující, že se starci přetrhnou v umožnění jim požitků v neoprénu, které v minulém životě nestihly, nebo se jich dostatečně nenabažily?

 

Dřív jsem měl za to, že ke stáří patřej spíš klidnější věci. Třeba vycházky, výlety autem, s gulášem s pěti houskovejma ve vesnický putyce, nebo obyčejnej Riegerák s pivem v zahradě, grilování čehokoliv, detektivky v televizi, klidně i pávlač s polskym kuřetem z akce, čerstvě ucmuděnym v troubě, případně koupaliště, moře, nebo taky jeden druhýmu udělat čaj s rumem při marodění, atp ...

 

Teď už vim, že je to blbost! Babičky toužej po: "Co mi můžeš kromě svý společnosti a svýho času nabídnout?" A já trapně zjišťuju, že kromě sebe a ještě tý mý čtyřnohý kočky - nic.

 

 Ale! Proč vlastně mám nabízet furt jen já? To jako slušně se optat, co naopak ony nabízej mně, je otázka nemravná? Tak nevim, tápu ....

 

Poradí někdo?

Sotva.

Neva, už jsem si zvykl.

 

Všem brejden.

Víkend má bejt zase skvostnej, letní, slunečnej.

 

 

 

Komentáře (6)add feed
... : d@niela
pokud bych se dlouho neozvala, tak mne Pepek za tu nádhernou fotku zabil...
:-)))
květen 02, 2018 21:24
... : mia I
šmarjá Dani, kde jsi vygooglila tu fialovou ženštinu?? smilies/grin.gif smilies/grin.gif
květen 03, 2018 06:30
... : mia I
Pepo ono je to zřejmě oboustranné. Koukla jsem ze zvědavosti na tu Tebou zmíněnou seznamku a třeba tenhle pán opravdu je "výživnej" https://www.stesti.cz/profil/frakpas/. Další hledá poslušnou ženu, Boha jeho.. Další chce foto bez slunečních brýlí (?). Z některých inzerátů je cítit určitý sarkasmus. A to jsem si dala jen úzký filtr. Samo , že jsou tam taky rozumně uvažující chlapi, ale v určitým věku je prostě těžký se seznámit. Ono je to těžký už ve třiceti, čtyřiceti, což potom v důchodu.

květen 03, 2018 07:11
... : Nona
MioI, tak ten pán se seznamky mě pobavil (hlavně rubrika "o mně" - eroticky nabitej) - to jsem fakt vyprskla smíchy.... smilies/grin.gif
květen 03, 2018 08:57
... : mia I
Nono já taky smilies/smiley.gif
květen 03, 2018 09:17
... : alka..
Tedy NČ,kde se hledaj chlapi,
Třeba vycházky, výlety autem, s gulášem s pěti houskovejma ve vesnický putyce, nebo obyčejnej Riegerák s pivem v zahradě, grilování čehokoliv, detektivky v televizi, klidně i pávlač s polskym kuřetem z akce, čerstvě ucmuděnym v troubě, případně koupaliště, moře, nebo taky jeden druhýmu udělat čaj s rumem při marodění, atp ..Parkrát jsem odpověděla na inzerát,kde chlapi hledají kamarádky.Jenže po prvním setkání začnou o touze,trochu něhy,uspokojení a přece nejsou tak staří.Poraď.
květen 06, 2018 17:48
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]