O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÁM HROZNÉ PODEZŘENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2018
 Chtěl bych požádat redakci Kudlanky, jestli bych mohl prezentovat tento Zvláštní dotaz, který bych chtěl adresovat speciálně pro NČ: Drahý NČ, vzhledem k tomu, že tvoje reakce na veškeré žádosti o rady a dotazy do poraden bereš jako – „lidi, vy se fakt nudíte, píšete ptákoviny… a vaše starosti bych chtěl mít“, tak snad tento dotaz bude hoden i tvého zamyšlení...

 

 

 

 

 

Bydlím už druhý rok mimo republiku, studuji tu na vejšce. Před třemi týdny jsem se ovšem musel urgentně vrátit domů, neboť můj otec najednou neočekávaně zemřel. Jaké ovšem bylo mé překvapení, když jsem po příjezdu domů zjistil, že u nás bydlí můj strýc, a s matkou si „převelice rozumí“.

 

Je mi to všechno strašně divné. Otec byl nemocen, to vím, a prý spáchal pod vlivem nemoci sebevraždu; ale jak sleduji chování matky a strýce, mám o tom dost silné pochybnosti. Jsem z toho všeho v hrozné depresi…

 

Vůbec si nevím rady, co mám dělat? Nemůžu to přeci nikde s nikým probírat… Čtu občas Kudlanku, tak jsem to risknul sem napsat.

 

HONZA

 

Komentáře (2)add feed
... : NČ
Drahý Honzo. Něco podobnýho řešil princ Hamlet a vyřešil s pomocí nějakejch herců a divadelní jakoby rekonstrukce. Stejně pak ale dobře nedopadl.
Tvý starosti bych fakt mít nechtěl, radu nevim. Jedinej člověk, kterej by ti k tomu mohl něco říct, je tvoje máma, tak snad bys něco třeba vycejtil ze vzájemnejch hovorů. Ale jistotu, aspoň myslim, mít nebudeš nikdy a pokud se v tom budeš furt hňácat, zblbneš.
Seš dospělej chlap, máš před sebou zřejmě solidní budoucnost, věnuj se svýmu životu a tohle vem jako fakt, se kterym nehneš.
A ještě z mý vlastní zkušenosti a fakt mi věř: Když mi zemřel táta, bylo to hrozně smutný, ale ještě smutnější byly pak další léta koukání na opuštěnou mámu, která se s odchodem táty nikdy nevyrovnala.
Aspoň tahle druhá, mnohem smutnější, kapitola po úmrtí jednoho z rodičů ti teda nehrozí.

duben 27, 2018 04:16
... : *deeres*
Někdo se oklepe hned a začne znovu, někdo se neoklepe nikdy a nikdy znovu nezačne žít.
A příbuzný utěšovatel je hned po ruce. Nic s tím nenaděláš, na podezření se vykašli, pokud nemáš konkrétní indicie, které by si předal policii a raději si žij svůj život.
duben 27, 2018 08:41
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]