O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JSEM VDĚČNÁ, ALE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2018
 Mám skvělou práci, kde jsem velice šťastná a která mě naplňuje. Práci, kde ovšem beru minimálně o polovinu míň, než co vydělává moje sestra a kde na rozdíl od ní, mám velice krátkou dovolenou. Měla bych se ovšem taky zmínit, že minulý a předminulý rok, když jsme byly my tři – sestra, máma a já na dovolené, tak se sestra a máma složily na můj podíl. No a teď můj dotaz.

 

 

 

 

Sestra si teď koupila byt. Hezký byt v paneláku, ale je potřeba rekonstrukce. Takže letos žádná společná dovolená u moře nebude (což je úplně v pohodě). Problém je ale ten, že sestra očekává, že já si svoji dovolenou vyberu tak, že ji strávím celou tak,že budu dělat na jejím bytě. Jenže já opravdu moc volna nemám a děsně nerada bych je trávila mlácením bytového jádra a na štaflích – což ovšem sestra, která má úplně jinou práci a možnosti plno volna, naprosto nechápe.

 

Přemýšlím, že bych se nějak vymluvila na práci nebo tak, alespoň pár dnů si ušetřila, ale zas si říkám, že je to přeci moje sestra … a je fajn… Tak co s tím?

ZUZKA

 

Komentáře (5)add feed
... : Sidon
ale zas si říkám, že je to přeci moje sestra … a je fajn…

Zuzko, proč jí to teda neřekneš tak, jak si to napsala sem? A ty dovolené asi taky něco stály. Pravda, všechno se penězma měřit nedá, ale - je to přece Tvoje sestra!
smilies/smiley.gif
duben 27, 2018 01:43
... : Nona
.... tak stavbu jádra si těžko může jen tak nějaká žena dělat sama. Na to je potřeba autorizovaná firma, kdysi se na to vydávalo stavební povolení a jádro se pak muselo zkolaudovat. Sice došlo ke změnám ve stavebním zákoně (podrobnosti neznám), ale určitě nebude sestra přestavovat jádro....
Rekonstrukce bytu by nejspíš spočívala v oškrabání malby a následné vymalování. Většina paneláků dnes má plastová okna a betonové podlahy, takže nevím, co vše byste rekonstruovaly?
duben 27, 2018 07:08
... : *deeres*
Rekonstruovat se dá do nekonečna. Jádro pudla je někde jinde. Zuzka přijala a teď se jí nechce vracet. Po nás nejspíš chce, abychom jí schválili, že je to tak správně, případně poradili nějakou skvělou výmluvu.
duben 27, 2018 08:46
... : mila1
No a když Ti sestra platila dovolenou, tak to bylo v pořádku? Já teda nevím, ale považovala bych minimálně za slušné, že letošní dovolenou strávím tak, že ji s bytem pomohu. Jestli to ale Zuzka chápe jinak a hledá výmluvy, tak mi to přijde dost trapné
duben 27, 2018 13:30
... : magdalenka
No odmítnout samozřejmě můžeš, ale asi tím skončí i vaše společné dovolené. Jinak práce, kde si nevydělám a věnuju jí skoro všechen čas, se nazývá vášeň. A může tě snadno zničit...
květen 02, 2018 11:22
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]