O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ZAMILOVAL JSEM SE DO CIKÁNKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 duben 2018
 Nedávno jsem se seznámil s absolutně nádhernou dívkou. Je milá, veselá, rozumíme si. Jenže nějak se stalo a po naší relativně krátké známosti otěhotněla. A teď přichází problém – je to cikánka. A moje rodina cikány – slabě řečeno – vůbec nemá ráda, nevěří jim.


 

 

 

 

      A já teď vůbec nevím, co s tím. Nejradši bych si sedl tiše do kouta a počkal, až to přejde (tj. až to za mě někdo vyřeší), ale na druhou stranu si uvědomuju, že jsem to já, kdo by to měl řešit. (To jsem nemyslel zas tak vážně.) Můžete mi nějak poradit, jakým způsobem dospět k nějakému řešení? Protože s ní být chci, ale tady hrozí, že zas přijdu o rodinné vztahy…No, a navíc ta její rodina není zrovna neběžná, tedy není taková, jako je ta naše, jestli mi rozumíte. A já si najednou neumím představit, že bych z té mé, měl být v té její.

 

      No, zamotal jsem se … Nevím, víte, já bych proti tomu mít s ní dítě a žít s ní, nic neměl, ale je pravda, že se známe dost málo. A tohle je asi rozhodnutí celoživotní.

 

 

TOMÁŠ

 


Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Tomáši, pokud to chceš v klidu vydýchat, tak ti nezbude, než se utrhnout od své a hlavně od její rodiny. Za život několik takhle smíšených párů znám a pokud ty, nebo ona, nezměníte radikálně svůj životní styl, tak to dobře nedopadne.
Měla jsem v práci kolegyni, ta si vzala úžasného kluka, vypadal jak filmový herec a ona s ním vyhrála terno. Jenže byl ze smíšeného manželství a měl dalších šest sourozenců. Dvě jeho nejmladší sestry si vzali k sobě do Prahy. Obě vystudovaly, vdaly se a v pohodě, stejně jako kolegyně manžel. Ty jeho zbývající čtyři bráchové, stejně jako jeho otec, zůstali v Ostravě a v podstatě bydleli v kriminále.
duben 24, 2018 08:35
... : magdalenka
Romane, několik údajů jsi nenapsal. Kolik je vám let, zda studujete, či pracujete. Jak se k situaci staví tvoje přítelkyně.
Budu tedy předpokládat, že bydlíš u rodičů, pracuješ, ona bydlí též u svých, ona dítě chce a ty moc ne.
Možná dívku nějak umluvíš, aby s dítětem ještě počkala, protože vám to značně zkomplikuje život. A zaplatíš jí za to, že půjde na potrat. Nebo ho po porodu dá do adopce. Ovšem nemyslím, že příliš pochodíš, nicméně za pokus to stojí.
Dále je možné, že si dítě nechá a z nějakého důvodu tě neuvede jako otce v rodném listu - třeba po domluvě nebo nějakém daru.
Dále je možné, že tě jako otce uvede a ty budeš platit alimenty, ale o dítě nebudeš mít zájem. Budeš jen platit...
Nakonec krásné by bylo zachovat se dospěle, zajistit vám bydlení všem a obživu a s dívkou žít společně a vychovávat společně děti. neohlížet se na přání a stesky rodičů a žít dle svého.
Ono se neříká zbytečně - zasaď strom, postav dům a vychovej syna.

Jak sis všiml, vůbec nezmiňuji národnost tvé milé - tu sis totiž už vybral, my u toho nebyli. A pozdě bycha honit... Je absolutně nádherná, milá a veselá. Buď tomu rád. Na světě je mnoho smíšených manželství. Záleží jen na vás dvou, jak to zvládnete. Romské děti jsou krásné.
Pěstouni jich vychovávají stovky a dokážou to. Proč bys to nedokázal ty?

duben 24, 2018 12:14
... : doktor
Nejsi jediný a určitě ani nezůstaneš.Cikánky ,některé obzvláště,jsou krásné holky.V šestnácti jsem měl pohádkový románek s cikánečkou,to ještě jezdili vozama a za našim domem tábořili.Utnul to její otec,starý Varga.Možná by Daniela našla mé povídání zde v Kudlance.Ale jinak ti Deeres radí jedinou možnou věc,jak vše vyřešit.
duben 24, 2018 12:21
... : NČ
"Nějak se stalo, že otěhotněla". A ty jako ani nevíš jak, žejo. Žeby Duch Svatej, nebo Marťani?
Blbý je, že u takovejch etnik si s dcerou automaticky bereš celou "neběžnou" rodinu. To ti doma neřekli? Názory mají rozumný, měli tě poučit. Nojo, pozdě teď bycha honiti.
Jedinou možnou radu dala Deeres. Zdrhat s ní co nejdál od obou rodin.
Ale ještě můj názor: Jestli už není pozdě na potrat, tak bys o něj měl usilovat velmi usilovně.


duben 25, 2018 05:40
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]