O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

AUTOSTOPAŘI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 duben 2018
 Potřebuju poradit od někoho nezávislého ohledně autostopu. Jedná se o to, že manžel chronicky rád bere stopaře. Bydlíme kousek za Prahou, a hodně lidí stále místo čekání na vlak popojede autobusem, a pak přejde na stop. No a manžel tvrdí, že jednak lidem pomáhá, a druhak i on má zpříjemněnou cestu.

 

 

 

 

Jednou vzal dokonce i tři najednou! Přesilovka! Já si ale myslím, že to je přiliš velké riziko. On tvrdí, že se nikdy nic nestalo a že o ničem ani neslyšel. Slíbil mi, že sice stopaře brát nebude, bude-li v autě s ním náš synek, ale když jezdí sám, nebo se svou matkou, bere kdykoli a kohokoli.

 

Co si o tom myslíte? Máte nějaké dobré nebo špatné zážitky?

 

 

JIŘINA

 

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Já mám skvělé zážitky, jako stopařka jsem se seznámila se spoustou skvělých lidí, občas jsem natrefila i na snoby, co se chtěli pouze ukázat. Ale to byly opravdu výjimky.
Moje zážitky jsou ale z doby zhruba před půl stoletím, dneska bych stopem jela pouze v případě krajní nouze a do auta si vzala jenom někoho, koho dobře znám. Dneska to je o něčem jiném.
duben 19, 2018 08:28
... : *deeres*
A je manžel pojištěn i na to, že v případě vážné dopravní nehody, nebude nakonec stopaři platit doživotní rentu.
Když před tím půlstoletím měl stop zelenou, tak dokonce existovaly průkazky pro stopaře, kde byl stopař pro takovýto případ připojištěn. Pak to nějak zaniklo i s běžným cestováním stopem.
duben 19, 2018 08:44
... : mamča
Jako mladá holka jsem brala stopaře, ale je fakt, že jsem si na výpadovce vybírala. Správně jsem měla vzít toho, kdo "byl na řadě". Jenže pusťte si do auta nějaké podivné individum nevalného vzhledu, že jo ?
Párkrát jsem třeba v dešti zastavila i nějakému tomu "individuu", a přitom jsem zjistila, že právě ti tehdejší "stopaři vlasatci" jsou nejvzdělanější a nejlepší společníci na dlouhé cesty.
Tehdy jsem se nebála, protože můj švagr stopem procestoval půl Evropy, a taky nebyl vždycky jako ze škatulky.
Dneska bych svezla leda babku s nůší.
duben 19, 2018 09:09
... : doktor
Jako študák úžasné zážitky ze stopaření,ale dnes si myslím,že je to hazard,ať vezme stopaře či stopařky.
duben 20, 2018 12:47
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]