O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEŠIKOVNÝ CTITEL? PDF Tisk E-mail
Středa, 18 duben 2018
 Mám takový veselý – (snad) problémek. Je mi 42 let, pravidelně cvičím, udržuju se, chodím ke kadeřnici, snažím se dohánět ujíždějící vlak, a řekla bych, že mi to ještě v rámci možností celkem jde. Pracuju v celkem velké firmě, máme tu IT oddělení a právě s jedním IT kolegou mám ten problém… Tzn., nevidíme se denně, jen když se něco přímo v naší kanceláři stane, tak někdy přijde on.


 

 

 

No a právě když přijde, tak se (nejspíš) snaží být hodný, milý, nápomocný. Práci dělá výborně, opravdu pomůže, kde může, ale ty jeho mezilidské vztahy budou asi zvláštní. Zpočátku jsem si říkala, že jsem ho asi špatně pochopila, teď už si říkám, že snad není ani zlej, jako spíš že je to debil.

 

Uvedu poslední dva případy: Přišel ke mě, a říká – včera jsem se koukal na film, a ty mi neuvěřitelně připomínáš jednu herečku…samozřejmě, že jsem se zajímala kterou, že. Doma jsem našla film i herečku.

 

Naprosto a asi nikdy neudržovaná, cca pětašedesátka, snad 300 kg, šedovlasá a semetrika. Druhý den se kolegy ptám – to sis dělal ze mě srandu? A on na to reagoval, že absolutně ne, že mu ji připomínám, jaká je to žena samostatná a suverénní. Řekla jsem mu, že mě to uráží, ale zkousla jsem to nakonec.

 

Jenže další případ. Nějak mluvíme a on se najednou ke mně nakloní a řekne – mně se vždycky líbily starší ženy… Kolegovi je – nebo alespoň vypadá, tak cca 40-45. Takže se mu teď víceméně vyhýbám a snažím se mít jakoukoli konverzaci na pouze profesionální úrovni. On nic nevidí a vlísává se i nadále, a seká (svoje) komplimenty dál všude okolo (nejsem v tom zjevně sama…). A já si říkám – chce mě naštvat, nebo je jen tak blbej?

 

       Jak mám reagovat na jeho další poznámky?

 

PETRA

 

 

Komentáře (9)add feed
... : NČ
No, Péťo. Jak se říká "chtěl bych mít tvoje starosti a Fordovo prachy".
duben 19, 2018 05:47
... : NČ
Sorry jako, ještě jsem chtěl doplnit: Je přeci všeobecně známá věc, že myšlení i chování ajťáků je ouchylný, ubírá se cestama, který normální člověk nikdy nemůže pochopit.
duben 19, 2018 05:51
... : Sidon
Jo, někdy se stanou takovéto "pěkné" příhody-trapasy. Mně se to jednou přihodilo taky a nevěděl jsem, jak se z toho vymluvit, ale nepomohlo nic.
To jsem jednou takhle opravoval plynový krb v obýváku jedné dámy a najednou se ozve pecka, jak z děla. Lek jsem se, ale podíval jsem na na zahrádku a tam si malý klučina, asi 5letý, kopal do balónu, kterým se šikovně trefil do skleněných dveří, vedoucích z obýváku na tu zahrádku. Ihned přiběhla i paní domu a celá vystrašená se ptala, jestli to bouchl plyn. Řekl jsem jí, že se nic takového nestalo, že to jenom její vnouček kopl balónem do skleněných dveří. Baba zavyla, jak hladový vlk a málem omdlela. Až trošku popadla dech, tak mi sdělila, že to není její vnouček, nýbrž syn. Teď jsem byl zase já trošku rozhozenej a nevěděl jsem jak se z toho vyvlíct, tak jsem plácal všelijaké omluvy, ale ona jenom vzdychala a byla skoro infarkt. Byl jsem rád, že se mi to podařilo rychle opravit a kvapem vypadnout. Ale ta paní to asi hned tak honem nerozdejchala.
Vzpomínám si, že kdysi byl v TV podobný seriál, který se jmenoval TRAPASY. Pamatuju si jednu pasáž, kdy režisér říká nóbl herečce - víte, já bych potřeboval, aby jste na sobě měla něco obnošeného, starého, zkrátka takový šuntcajk. Jistě máte doma ve skříni spoustu něčeho podobného. Taky šla málem do vývrtky.

Ale ještě pro Petru.
Petro, ale on třeba může myslet podobnost jenom s tou "samostatností" a "suverenitou". Proč se ho nezeptáš, jestli to tak myslí i s fyzickou podobou, že Ty tam nějakou podobnost neshledáváš.
duben 19, 2018 06:23
... : *deeres*
Jo, je to debil! Navíc tvůj odhad jeho věku může být úplně mimo mísu. Oni někteří ajťáci jsou opravdu zvláštní, zjevem i myšlenkovými pochody.
duben 19, 2018 08:23
... : mamča
Dříve se říkalo, že programátor není profese, ale diagnóza. Teď to samé platí o "ajťácích".
Kolega IT za to nemůže, je to druh postižení. smilies/wink.gif

duben 19, 2018 09:02
... : mila1
No já bych řekla, že on to nemyslí nijak zle a říká to tak, jak to myslí. Jestli jste mu tu herečku něčím připomínala, tak určitě ne tou tloušťkou a zanedbaností, ale něcím, co z ní vyzařovala a co je pro něj důležité.
Mně vždycky přišlo legrační a jako přetvářka, když chlap říká ženě ve středním věku "mladá paní..", ale asi je to v našich končinách zvykem. Ten ajťák může být docela fajn chlap, ale asi neví, jak se ženám dvořit. Tak buď si ho nevšímej, pokud těmi svými "lichotkami" obšťastnuje i jiné, nebo mu jasně mezi čtyřma očima řekni, že Tě to uráží.
duben 19, 2018 10:55
... : Josef Kouba
Přikláním se k názoru mila1. Někdy ženská sebere chlapovi slova z úst. Před mnoha ženami jež jsem lákal do postele, ale ne do manželství, mi pusa jela jako mlýn. Zářil jsem a doufám že doufám vtipem.
Ale přišli kalibry...a byl jsem v pytli. Mluvil jsem, i kokta. Krasavice mi podlomily kolena. Hrál jsem druhé housle. Bylo to vše jen na ní. Ráno po veselé noci jsem zjistil, že to je úplně stejné jalo s těmi méně atraktivními. Jenom hezký obličejíček či vypracovaná figura byla ta krátká droga, jež mne zblbla víc.
Váš nápadník v té snaze sbalit Vás, v tom šlape jako slon v porcelánu. Pro vás bude jistě snadné navodit, aby si řekl o rande a potom uvidíte.
duben 20, 2018 07:33
... : doktor
NČ vypadá to,že si zasloužíš potlesk.
duben 20, 2018 12:44
... : magdalenka
Ajťàkovi je úplně jedno jak vypadáš. Jednoho mám doma už třicet let... Někdy je to výhoda :-) Chceš toho chlapa nebo jeho lichotky? Bývají pracovití, přímí, věrní. A nevidí si do huby.
duben 21, 2018 17:44
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]