O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÁM OBRANÁŘE, NEBO AGRESORA? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 duben 2018
 S Martinem chodíme devět měsíců a plánujeme společnou budoucnost. Je pro mne vše, co si může dívka přát. Alespoň to jsem si myslela, než se stalo to, co se stalo. Bydlím zatím na koleji a v poslednich měsících tam bylo pár lidí vykradeno. Jeden večer jsme se s Martinem vraceli po večeři a kině zpátky ke mě, a našli zloděje přímo u mě doma.

 

Měl v tašce už nějaké moje věci... A teď se snažil kolem nás proklouznout ven s tím, že nás buď jen odstrčí, nebo fyzicky napadne, to se nikdy nedovím, neboť Martin ho velice snadno přemohl a držel na zemi, zatímco já volala na policii. Potud vše v pořádku. Jenže to, co následovalo pak, mi dělá opravdové starosti. Když jsem dotelefonovala, Martin řekl (velice klidně a vyrovnaně) zloději - zjevně ti musí někdo vysvětlit, jak se máš správně chovat… a začal ho surově bít.

 

Ten frajer byl dokonce chvíli v bezvědomí a musel být odvezen do nemocnice. Když přijela policie, Martin vše vysvětlil jako naše napadení a tedy jeho obranu a policajti na něj koukali jako na hrdinu. Já jsem se vším souhlasila, přece nepodrazím svého přítele, i když jsem byla ve větším šoku z náhlé Martinovy velké agresivity, než z nalezení zloděje u mě doma.

 

Martin nebyl rozzuřený, naopak, choval se velice systematicky a zcela přesně věděl, co dělá. A teď nevím co mám dělat já. Tahle stránka jeho osobnosti mě docela děsí. Chápu, že chránil mě a můj majetek, ale myslím, že zašel o sakra moc daleko, než bylo nutné. Nebo ne, nebo jsem jen já v šoku a přecitlivělá?


KAMILA

 

 

Komentáře (5)add feed
... : Sidon
Takže chudák zlodějíček si jen "párkrát" přivlastnil věci jiných a Tvůj Martin to neměl "přehánět", když možná stačilo zloděje pěkně poprosit, aby ty věci vrátil a víckrát to nedělal. A možná si k tomu ještě kleknout a sepnout ruce, to se každej zloděj hned propadne hanbou a okamžitě zanechá svých zlodějských choutek.
Myslím, že ta Tvoje poslední věta je blízko pravdě. Jinak by i ti policajti reagovali poněkud odlišně. A co myslíš Ty? Bude mít ten zloděj ještě dál spády ke kradení? Asi mu trošku tu jeho aktivitu Martin "upravil". Kdyby mu takhle "upravil" tu jeho aktivitu někdo dříve, tak bys ani nevěděla, že máš drsňáka.
smilies/cool.gif
duben 11, 2018 17:30
... : Myška
Bezva chlap, ten tvůj Martin. Škoda, že ho nejsi schopna docenit.
duben 11, 2018 19:35
... : Josef Kouba
Pokud to rozmlácení obličeje tvůj přítel vychutnával a nebylo to již nutné, něco v jeho povaze zapáchá. U zvířat se poražený pes otočí na záda a útočící pes ve většině případů ukončí rvačku.
My lidé jsme ale jiní. Možná se chtěl jen předvést. Budoucnost pravou tvář ale ukáže.

duben 12, 2018 09:35
... : Sidon
Já nevím, jaký má kdo pocit, když přijde ráno k autu (VAN), vidí okno rozbité a auto vykradené. 3x. Věci, nářadí, měřáky a prac. pomůcky za tisíc dolarů. Asi bych se zachoval, jako ten Martin, pokud toho zloděje dostal. Myslím, že na takové darebáky by se mělo zase používat právo útrpné, jako ve středověku. Pár sladkých slov určitě nepostačí.
V Anglii to dělali až do šedesátých let 20.století, že "vypláceli" tyhle vejlupky pádlem, opatřeným ještě dírou na lopatě. Celkem to fungovalo, protože jak se to pak těm, co se jim říká "bleeding hearts", podařilo zrušit, že je to "nehumánní", tak se zločinnost zvedla o 75%. V Singapúru to mají zavedené dodnes a funguje to. Zločinnost a kriminalita je velmi velmi nízká. Že ten trest, zavření do krimu, mnohdy nefunguje, ba naopak, někteří "borci" se ještě zdokonalí a vyškolí, to je vidět dost často. Pokud má ten trest fungovat, tak musí obsahovat nějaký prvek, který bude tyto týpky od jejich choutek odrazovat. Ale i ten trest smrti v dřívějších dobách, nebyl pro některé zločince dostačujícím mementem. Možná to dělat jako dříve Francouzi, pro nenapravitelné devianty - Ďábelský ostrov a žádné vybavené a pěkně zařízené ubytovny, aby ti "chudáčci" nestrádali a společnost na ně musela ještě doplácet.
smilies/cool.gif
duben 12, 2018 16:25
... : *deeres*
Nejsem psycholog, ale tak trochu mne děsí:
velice klidně a vyrovnaně

Agresivita je reakce na zátěžové situace. Každý reaguje jinak, někdo zdrhne, někdo zůstane stát jako solný sloup a někdo zaútočí.
Ale ty píšeš, že vlastně stresová situace pominula a mydlit někoho, že zůstane i chvíli v bezvědomí? Přečti si tento článek:
http://zeny.iprima.cz/sex-vztahy/varovne-signaly-aneb-jak-poznat-ze-je-partner-nasilnik
Já bych byla opatrná.

duben 13, 2018 08:16
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]