O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TCHÁNOVA "NOVÁ DCERA" PDF Tisk E-mail
Středa, 11 duben 2018
 Mám takový dotaz, snad se vám nebudu zdát paranoidní. Moje máma se cca před deseti lety podruhé vdala za “Pavla” a přestěhovala se k němu. Ve vedlejším vchodě od nich bydlí naši rodinní známí, kteří mají mentálně postiženou dospělou dceru “Lucku”. Fyzicky vypadá velice atraktivně, ale i když jí je 32, je na úrovni dítěte. No a Pavel se v poslední době chová velice zvláštně. 

 

 

 

 

 

Nejen že si s Luckou celodenně (celonočně) textuje, ale prohlašuje, že to je jeho nová holčička, kterou miluje, oslovuje jí zlatíčko, miláčku, princezno a podobně. Jeho vlastní děti jsou taky dost naštvané a jak vidím, tak pomalu s ním omezují veškerý kontakt. On se totiž k ostatním chová jinak a k té Lucce? Já si nejsem vědoma ničeho konkrétního, ale celá ta situace se mi prostě zdá podivná. Když o tom mluvím s matkou, ta všechno přejde mávnutím ruky, že Pavel na tom není zdravotně tak dobře (bude mu šedesát) a ať ho nechám na pokoji a jsem ráda, že je šťastný.

 

A teď vypadám já jako ta špatná, která vidí problém tam, kde nejsou. Jsem opravdu jen paranoidní? Vám se to nezdá trochu divné a nemístné? Co si myslíte vy?

AGNES

 

 

 

 

Komentáře (10)add feed
... : Nona
.... nějak nepobírám ty rodinné vztahy: kdo je tady čí tchán? smilies/shocked.gif
duben 11, 2018 13:37
... : *deeres*
Nepobíráš správně, Agnesina mamina by nemohla být její máma, ale tchyně. A protože to tak zjevně není, tak údajný tchán je Agnesin nevlastní otecko.
Nevím, jestli Agnes je paranoidní a vidí tedy problémy, které nejsou, ale když to nevadí její mámě, tak já bych se na to taky vykašlala.
duben 11, 2018 14:44
... : AGNES
omlouvám se, psala jsem to v noci a nějak mi už hlava nefungovala. Takže mámin nový manžel je Pavel a můj otčím, ano.
Ale opravdu si myslím, že tak trochu zneužívá máminy benevolence a hlavně toho, že Lucka je trtochu mimo. No, nevím, rozhodně se k ní nechová jako k nějakému mentálně postiženému dítěti, to fakt ne.
duben 11, 2018 16:43
... : Bara
A co na to jeji rodice, vasi znami? Neprijde jim divne?
duben 11, 2018 17:06
... : AGNES
Já fakt nevím. Dokonce mám pocit, že protože jí se to líbí, tak si řeknou Proč ne? Oni se jí pochopitelně snaží dopřát, a i když ona je vlastně přerostlé dítě, tak si stejně myslím, že city, pocity atd. má taky dospělíé.
duben 11, 2018 18:28
... : Sidon
Tak nějak podvědomě, se mi při představě Lucky, vybavila postava těhotné Haničky ze seriálu policie Modrava, jak něžně říkala - "Hlaa-dil".
smilies/grin.gif

Agnes, trochu "divné" ale je, že si toho všimly i Pavlovy děti, kterým to taky vadí, přičemž Tvoje máma nad tím jen mávne rukou. Ono by to asi chtělo asi nějaký "hlubší" pohled, ale ten my tady nemáme, jenom jednostranné podání od Tebe, takže je velmi těžké posuzovat to objektivně. Každý soud musí vyslechnout obě dvě strany, aby se mohl orientovat při řešení situace. Taky by bylo dobré vědět, jak se k tomu staví ti Vaši dobří známí, rodiče té Lucky, jestli jim to vadí, či ne. Píšeš, že Pavel je na tom zdravotně špatně a začíná "stárnout", takže to může být i tím, že je víc citově vnímavý, ale to je spíš pro nějakého odborníka. Lidi však dovedou být někdy i pěkné "svině", když z úplně nevinné a prosté situace vykouzlí případ téměř na kriminální čin. Mně samotnému se už něco podobného přihodilo, i když to bylo jen to JPP. Takže pokud opravdu nemáš nějaký jasný důkaz, že Tvůj otčím dělá něco nepřístojného, tak se radši trošku stáhni, protože nepodloženým osočením můžeš nadělat dost velkou škodu a hlavně újmu na citovém poli Tvého nevlastního otce. Myslím, že Tvoje matka má určitě lepší a bližší přístup k posouzení této situace.
Tudíž teda, asi bych jednu radu měl. Nesnaž se to řešit nějak "razantně", pokud možno, radši vůbec. První, kdo by měl případné "nepřístojnosti" řešit, je Tvoje máma. Tak počkej, jestli a zda k tomu vůbec dojde.

duben 11, 2018 23:25
... : NČ
"Fyzicky vypadá velice atraktivně". Holt, mladý maso je mladý maso a jemu je 60. Příroda je mocná čarodějka. Theorii relativity ani kvantovou mechaniku s ní zřejmě probírat nepotřebuje. Jestli není úředně uznaná za nesvéprávnou, je to nepostižitelný.
Ovšem, musim říct, že i já jsem ve svym pohnutym životě poznal pár moc pěknejch buchet, který by stěží absolvovaly 6.tř. ZDŠ. Ne ale, že by mi to nějak vadilo ...
duben 12, 2018 10:24
... : Bara
Musim priznat, ze me napadlo stejne jako Sidona, jen jsem to nechtela rici tak naplno, kdyz uvadis, ze si textuji......
duben 12, 2018 11:49
... : Sidon
Mně se na tom nezdá právě to, že komu by to mělo vadit především, je Anežčina matka. Ta to však odbývá mávnutím ruky. A ani rodiče Lucky to nijak nehrotí. A to jsou ti, kdo by měli mít bližší a "detailnější" náhled a tudíž i snahu to jaksi "napravit".
Já to říkám pořád, dělat závěry a soudy jen z jednostranného podání, není MOUDRÉ.
duben 12, 2018 16:44
... : magdalenka
Milá Agnes. Naštěstí se tě to vůbec netýká. Buď ráda. Matka je plnoletá, za otčímem chodit nemusíš. mentálně postiženou dívku chránit mají rodiče nebo opatrovník, osobu blízkou nemusíš hlásit policii, ani když máš podezření na trestnej čin. Takže to neřeš.
Je těžký se smířit s tím, že si matka možná vybrala nějakýho prasáka, že ji možná přivede do neštěstí, že žije tak, jak žije. Naštěstí je to matka a ne tvoje dítě. Takže se tě to fakt netýká...
duben 16, 2018 15:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]