O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÁLKA S RUSKEM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 duben 2018
Přejít na obsah
VÁLKA S RUSKEM?
Strana 2
Strana 3

 

 

 

Závěrem

 

Tak mi připadá, že celá rusofobie vlastně rehabilituje komunistický režim. O komunistickém režimu se ztrácí představa, jeho podstata se jaksi zatemňuje, rok 1968 se vykládá jako útok Ruska s jakýmisi zlými úmysly, které dnes nejsou zcela jasné, protože už není jasný ani tehdejší režim. Uplatňuje se neustále soustava lží.

 

Ukrajinští nacionalisté tvrdí, že Rusové prý v tzv. ukrajinském holocaustu zavraždili 7 milionů Ukrajinců (bylo to na ČT v rozhovoru o Stalinovi). Přitom Timothy Snyder píše ve své knize Krvavé země o 6 milionech obětí v celém SSSR, z toho 3 miliony na Ukrajině. Ale ukrajinští nacionalisté tvrdí, že to udělali Rusové, což samozřejmě není pravda, protože bolševici byli mezinárodní sebranka a bylo jim jedno, jestli vraždí Rusa nebo Ukrajince (Solženicyn to dobře popsal).

 

Vlastně se ztrácí představa o bolševicích, o jejich krvavé válce, a jaksi se tito fanatici zaměňují dnes, určitě účelově, za celý ruský národ, který ve skutečnosti proti bolševikům vedl občanskou válku.

 

Staré předrevoluční Rusko žádný démon nebyl, byla to zaostalá, nicméně dostatečně svobodná země, kde žili vystěhovalci z Evropy až hodně spokojeně a naši legionáři za něj bojovali u Bachmače a Zborova, než přišli bolševici, aby se následně obrátili proti nim.

O rusofobních lžích, dnes běžně šířených, by se daly napsat dlouhé články a vysvětlovat nedostatek ve výuce historie také, ale myslící lidé jistě lži rozpoznají. Propaganda proti Rusku opravdu pokračuje a myslím, že vypovězením diplomatů kvůli Skripalovi to už dosahuje značné míry.

 

Prostě žijeme v postpravdivé době. Pravda není důležitá. Pokud to tak má pokračovat, musí se zavést nesvoboda informací. Lhář, který je hned konfrontován s pravdou, je směšný. Aby nebyl směšný, nesmí vyjít najevo pravda. Jak se to dělá, víme od komunistů.

 

Co si vymyslí politici příště? Vyhlásí válku, protože se na ně Putin neusmál? A co zatají?

Třeba i to, že Turecko už dobylo Afrin, město na cizím území.

To snad není agrese? Nebo má ve skutečnosti blouznění proti Rusku odvést pozornost?

 

VLASTIMIL PODRACKÝ

 

 

Komentáře (17)add feed
... : mila1
Číst výplody pana Podrackého je nad mé síly, takže jsem se pozastavila jen nad závěrem.
rok 1968 se vykládá jako útok Ruska s jakýmisi zlými úmysly,
.. to autor myslí vážně?

Obávám se, že nyní zde na Kudlance převažuje nadšení nad Zemanem a jeho kamarádstvím s Moskvou, ale já jsem přesvědčena, že Česko patří do západní Evropy a ne na Východ. A ač premiéra v demisi Babiše zrovna dvakrát moc nemusím, tak jeho stanovisko v celé té věci s otravou novičokem a vyhostěním ruských agentů a vydáním Nikulina Američanům, zcela sdílím.

duben 03, 2018 08:45
... : Michal
mila1
Taky jsem neměl sílu to dočíst, i v tom s tebou souhlasím. Všimni si, že píšu i v tom.
duben 03, 2018 09:45
... : zuza
Kolikrát si říkám, jak velké neznalosti dějin lidé mají... A dokonce i Ti staří, kteří by si mohli i některé události pamatovat. A pak se děsím toho, kdo o nás rozhoduje. Politika byla a bude vždy otázka kompromisu, pokud ne, tak přichází války, a vyspělé státy se musí vrátit zase na start. Tak jen doufám, že se toho nedožiji...
duben 03, 2018 10:04
... : *deeres*
Možná jste oba měli dočíst do konce:
Prostě žijeme v postpravdivé době. Pravda není důležitá. Pokud to tak má pokračovat, musí se zavést nesvoboda informací. Lhář, který je hned konfrontován s pravdou, je směšný. Aby nebyl směšný, nesmí vyjít najevo pravda. Jak se to dělá, víme od komunistů.

A tak je i bez vyšetřování jasné, že Babiš je vinen, v Letech to byl koncentrační tábor, za vraždou Kuciaka a jeho snoubenky stojí Fico a Skripala a jeho dceru otrávili Rusáci jedem, co jsme my vyrobili v Brně. Turecko a SAE jsou naši kámoši, do těch se nekope a Rusáci naši kámoši nejsou, ti si kopnutí zaslouží v každém případě a je jedno, jaká je pravda.
Na co nějaké vyšetřování, pravda je to, co se hodí vládnoucí klice do krámu.
Jenže, objektivita je míra nezávislosti posouzení. Čím je objektivita vyšší, tím více se závěr blíží skutečnosti ( praví Wiki). Ale je vůbec zájem něco vyšetřit a dozvíme se my obyčejní čičmundové vůbec někdy pravdu?

duben 03, 2018 10:11
... : NČ
Deeres. Pravdu ti poskytne jedině jedinej nosič pravdy a lásky "Evropské hodnoty".
https://www.boyfriendtv.com/videos/220182/patrik-jakl-erotic-solo/?ct=6--1457022604/
duben 03, 2018 10:27
... : NČ
Deeres. Pravdu ti poskytne jedině jedinej nosič pravdy a lásky "Evropské hodnoty".
https://www.boyfriendtv.com/videos/220182/patrik-jakl-erotic-solo/?ct=6--1457022604/
duben 03, 2018 10:27
... : doktor
Vlasta se může jít vycpat a deeres píšu Ti za jedna.Ahoj lidi.
duben 03, 2018 12:35
... : Zdena
Zrovna před chvíli mluvili ve zprávách o tom, že Británie nemůže dokázat, že by otravný plyn pocházel z Ruska nebo se Rusko na otravě podílelo. Ale lavina už byla spuštěna, tak co, hlavně že se něco děje. A tak si EU prověřila, jak poslušní jsou její členové :-) smilies/tongue.gif
duben 03, 2018 18:35
... : NČ
No, Zdeno. Vlastně můžeme bejt rádi, že tentokrát Angláni neuvěřili, že by ten sajrajt mohl pocházet z Česka (a on by skutečně mohl, ale pšššššt...).
Kdyby Angláni uvěřili, mohli jsme dopadnout jak Irak se Saddámem, po stoprocentním zjištění přítomnosti zbraní hrom. ničení. Přinejmenším humanitární bombardování.

duben 04, 2018 03:51
... : *deeres*
Já myslím, že né! Neví, kde ta naše mrňavá země se ve skutečnosti nachází. Nejspíš by humanitárně bombardovali Čečensko.
duben 04, 2018 08:52
... : Lenka1
Čaute, všichni. Delší dobu jsem tu nebyla, řešila jsme osobní život. A tak si říkám, jestli se vám po mně nestejská, bando? smilies/grin.gif

K tématu se vyjadřovat chuť moc nemám, ale neodpustím si komentář ke stanovisku USA - ti si fakt nevidí do huby aneb " Dal jsem ti facku, ale ty nemáš zájem o dialog, protože jsi mi ji vrátil".

smilies/grin.gif
duben 07, 2018 19:38
... : NČ
Ahoj Lenko. Doufám teda, že máš vyřešeno.
duben 08, 2018 04:51
... : *deeres*
Keni, to víš, že jó! Chyběl tu někdo s hodně proříznutou ústy smilies/wink.gif
duben 08, 2018 15:16
... : *deeres*
A ještě si pletu písmena, oslovení mělo být Leni. Ani Keni, ani Lenin smilies/cry.gif
duben 08, 2018 15:17
... : Lenka1
Deeres - v poho, já to pochopila.

NČ - vlastně pořád řeším, některý věci hot trvají než člověk dosáhne svýho cíle, ale řekla bych, že to nejhorší mám za sebou.
duben 09, 2018 10:48
... : NČ
Často cíle vůbec nedocílíš a když už myslíš, žes docílila, tak zjistíš, že se opět mýlíš. To už tak v životě chodí. Snad teda jen se utěšit s písničkou "i cesta může být cíl". Sice dost slabá outěcha, ale aspoň něco.
Tak ti z celýho svýho srdce přeju, abys skutečně to nejhorší měla za sebou a už následovaly jen dny plný slunce (nemyslím ovšem sluníčkářů. Brrrrrrrrrrrrrr).
duben 09, 2018 19:04
... : NČ
Často cíle vůbec nedocílíš a když už myslíš, žes docílila, tak zjistíš, že se opět mýlíš. To už tak v životě chodí. Snad teda jen se utěšit s písničkou "i cesta může být cíl". Sice dost slabá outěcha, ale aspoň něco.
Tak ti z celýho svýho srdce přeju, abys skutečně to nejhorší měla za sebou a už následovaly jen dny plný slunce (nemyslím ovšem sluníčkářů. Brrrrrrrrrrrrrr).
duben 09, 2018 19:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]