O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PONĚKUD DIVNÝ ZPŮSOB SOUŽITÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 březen 2018
 Dobrý den, potřebovala bych někoho, kdo mi dá možnost pohledu z jiné perspektivy na moji poněkud zvláštní situaci… Musím ještě předem napsat, že bydlím v zahraničí, ale snad to nebude vadit, myslím, že to na mé konkrétní situaci nic nemění.

 

 

 

Mám přítele (Matyas), se kterým si neuvěřitelně rozumím. Je úžasný, vtipný, milý, hodný, sexy; jenže – on ovšem stále bydlí se svojí ex-manželkou… S nimi tam také bydlí jejich dvě děti a ex-manželky nový přítel. Oni se rozvedli už před dvěma lety, a Matyáš se tehdy provizorně odstěhoval do zrekonstruované garáže. Chápala jsem to, protože ceny za pronájem jsou tady opravdu příšerné, já sama bydlím u příbuzných. Což taky znamená, že mu nemůžu nabídnout přistěhování.

 

No, všechno tam funguje báječně, jeho ex I její přítel jsou milí a slušní, Matyas může trávit víc času s dětmi, jenže já z toho mám takový divný pocit… Jednoduše, můj šestý smysl mi říká, že je v tom prostě něco divného. Je to možná vše jen ve mě, a proto bych se chtěla poradit s někým neutrálním.

 

Já totiž nevím, jak to řešit do budoucna…

 

MAGDA

 

Komentáře (2)add feed
... : Nona
Když jsem byla mladá, toužila jsem po vlastní domácnosti, vlastní rodině a dětech. Takže jsem velmi brzy odešla od svých rodičů a bydlela jsem nejdříve v podnájmu, později v pronájmu.... vlastní domácnosti a rodinu jsem si vybudovala.... Děti jsem měla ve 24 letech. Sice jsem nestudovala do 35 a necestovala do "západních" zemí, ale našla jsem svůj smysl života....
Nevím, kde žiješ a jak si tam člověk může zařídit bydlení, ale v ČR není problém si najít pronájem....
Tvůj život by mne nebavil, je totiž bez perspektivy.....
březen 28, 2018 07:06
... : *deeres*
Já totiž nevím, jak to řešit do budoucna…

Tahle věta říká vše. Proč bys to měla řešit jenom ty, když tvrdíš, že jste dva?
březen 28, 2018 08:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]