O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DRUHÉ MIMINKO SE NEDAŘÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2018
 Milá Kudlanko, Je mi 38, manželovi 41. Máme 7 letého chlapečka. Potřebuju poradit, jak konkrétně si promluvit s manželem. Posledních pět let bylo pro mě velice těžké, smutné období. Manžel totiž nesmírně touží po dalším dítěti. Snažili jsme se normálně, byli jsme pak u mnoha doktorů, podstoupili několik umělých oplodnění, která vždy skončila potratem.

 

 

 

 

Jenže já už jsem fyzicky, emocionálně, a psychicky totálně vyčerpaná. Manžel se ale odmítá vzdát a teď zase přišel s tím, že chce podstoupit metodu s darovanými vajíčky!

 

Jednak na to už opravdu nemám sílu, a druhak opravdu nechci cizí dítě. Když nemůžu mít úplně svoje, budu šťastná za to jedno, co mám a chci si užívat života jako tříčlenná rodina. Jenže manžel jako by neslyšel. Je to jako když házím hrách na zeď. Všechny moje argumenty, důvody…jednoduše neslyší.

 

A já už další potrat nevydržím. Fyzicky ani psychicky. Jenže - manžel je jinak opravdu zlatý, není na mě zlý, nebo agresivní, je milý, smutný, ale v argumentech neústupný. Prostě v této věci je úplně mimo. Nevím, jak to vysvětlit přesně, o to je jednání s ním těžší. On pořád miláčku sem, miláčku tam, všechno zařídím, všechno udělám, odpočiň si… Ale já už prostě nemužu a on to nechce přijmout, pochopit.

 

Co mám dělat? Poraďte mi, určitě někdo máte nějakou podobnou zkušenost… Děkuju moc předem,

 

MONIKA

 

 

 

Komentáře (2)add feed
... : mamča
V téhle situaci sebehodnější chlap nechápe, co se s ženou děje, je-li nadopována hormony, podstupuje umělé oplodnění a vše končí opakovaně potratem. To dokáže zamávat s psychikou ženy důkladně.
Zkus napřed sama zajít do psychologické poradny, vylíčit co Tě trápí a potom tam dojít společně s manželem.
Takhle máte zaděláno na rozvrat rodiny, protože stále přistupovat k sexu s vědomím, že se MUSÍ zadařit počít dítě, a pak během měsíce zklamaně zjistit, že to zase nevyšlo, to je fakt na prášky.
Pokuste se zapomenout (hlavně manžel), že nutně musíte vyrobit početné potomstvo. Synka dejte hlídat k některé babičce a vyjeďte si na dovolenou. Bez "úmyslu" zplodit tam dítě.

Je na mnoha případech dokázáno, že když manželé po mnoha nezdařených pokusech mít vlastního potomka požádali o adopci, tak najednou žena otěhotněla.
Není to jen o funkci pohlavních orgánů. Mnohdy je ten problém v hlavě.
březen 26, 2018 07:43
... : magdalenka
Milá Moniko. Je mi tě upřimně líto. Užila sis mnoho zlého. Zažít a přežít potrat chtěného dítěte je skoro jako zažít a přežít smrt vlastního dítěte. Naprosto chápu tvoje pocity. Navíc si myslím, že další podobné zákroky jsou obrovský hazard s tvým zdravím. V královských rodinách se říkalo. Dítě první. Na rodičce už tak nezáleželo, hlavně, aby by byl potomek, pokud možno mužského rodu.
Nevím, jak dalece je manžel empatický a jak je obeznámen s tvým zdravotním stavem, včetně psychického, ale stejně nedbá. Zná to hlavně teoreticky.


Řada je tedy na tobě. Musíš se bránit, jako by ti šlo o život. Ono totiž jde. Tvoje NE musí být jednoznačné a bez dodatků. Nepochybuj o tom.
Možná to manžel nebude chtít akceptovat, muži jsou někdy hodně nechápaví, možná bude zlý.
Ale ty chceš jenom svůj život. Nic víc. Nic míň. Dejte si pauzu na plození. Nejsi žádná klisna.
Děti se mají rodit z lásky a do láskyplného hnízda - ideálně.
PS: Sama mám 2 děti v pěst. péči. I to je cesta. Pro nás to byla ta nejlepší. A zjistila jsem to až po čtyřicítce...
duben 05, 2018 14:05
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]