O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ROZHÁDANÉ SESTRY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
 Dobrý den. Chtěla bych poradit ohledně problémů s mými sestrami. Mám jednu vlastní, Annu, a jednu nevlastní, Lucii. Co si pamatuju, tak tyhle dvě se vždycky hádaly - a na jakékoli téma. Ne že by se vysloveně neměly rády, ale prostě si nijak v ničem nesedly. Já naštěstí vycházím s oběma.

 

 

 

 

 

No, moje sestra Anna je profesionální fotografka, fotí naši rodinu kdykoli, kdekoli a prakticky od dob, co udržela v ruce foťák. Máme tedy díky ní všichni nádherné vzpomínky a nádhernou dokumentaci.

 

Moje nevlastní sestra Lucie se teď vdávala. No, a protože ví, že Anna vždy a při každé příležitosti nafotí millión fotek, rozhodla se, že nebude mít na svatbě profesionálního fotografa, ale že fotky od Anny budou stačit, že si jí pak řekne. Ale - předem jí nic neřekla!

 

Jenže - fotky od Anny dopadly naprosto katastrofálně. Červené oči, rozmazané postavy, prostě děs, běs. Lucie, když pak fotky viděla, tak šíleně řádila, byla to fakt hrozná, nepříjemná a dlouhá scéna.  A Anna jí i všem vysvětlovala, že jednak vůbec nebyla požádána, že ona jediná bude oficiální fotograf svatby, a že se vůbec na ničem nedomlouvaly, ani na tom, že by snad dostala něco zaplaceno.

 

Navíc pak celé focení probíhalo děsně narychlo, protože to, že ona má svatbu jako jediná fotit, jí nikdo neřekl. Tím pádem ani neměla s sebou nějaké další potřebné objektivy, neměla stativ ani jiné pořádné vybavení, které by pro profi práci jinak s sebou měla – protože vlastně si zas fotila jen tak, pro rodinu. Každopádně Lucie zuřila tak moc, že i Luccčina matka se Anně omlouvala za dceřino chování.

 

Ale teď problém. Tento víkend jsme měly se sestrou (Annou) dámský dýchánek, popily jsme, pokrafaly - a z Anny pak vypadlo, že ty fotky udělala špatně a nekvalitně schválně, protože Lucie je “sobecká a krkavá čarodějnice”. No, a já teď nevím co s tím. Obě to jsou moje sestry. Celá rodina teď sice odsuzuje Lucky divokou reakci, ale Anna zjevně v tom taky není nevinně... Mám něco někomu říct? Co byste mi poradili?

 

IRENA

 

 

Komentáře (4)add feed
... : alka..
Cokoliv řekneš,bude použito proti tobě. Taky jsem zažila peklo,které jsem rozpoutala,když jsem chtěla dělat smírčího soudce.
březen 23, 2018 10:52
... : Milene
Teď už s tím asi nejde nic dělat. Hádaly se předtím a budou se hádat dál. Problém byl v tom, že Lucie Annu nepožádala o fotografie ze svatby dopředu. Měla se s ní domluvit. Potom by Anna asi odvedla profesionální práci. Takhle možná i byla Anna dotčená, že se s ní nepočítalo, když je fotografka.
To mi přijde opravdu divné.
březen 23, 2018 14:28
... : doktor
Nedělej nic,ono si to časem sedne,věř !
březen 24, 2018 12:50
... : magdalenka
No trestný čin to není, navíc je to v rodině, takže nemáš žádnou ohlašovací povinnost:-) Lucie není hloupá, aby to nepoznala. Třeba má Anna fotografka v zásobě i ty fotky lepší a schválně je nevytáhla a čeká na požádání, omluvu, zaplacení... Každopádně počítač dokáže zázraky a hodně věcí se dá vylepšit, vyretušovat. Je to ovšem práce a chce to čas.
Nechala bych v tom dámy obě vykoupat. Je to jejich vztah. Když si ho chtějí prožívat tímto způsobem - jejich věc. To, že se Anna svěřila, znamená, že sama tu věc nezvládla. Jinak by držela pusu a radovala se, že zničila někomu svatební den i vzpomínky. Je to její vizitka jako člověka i fotografa. Každý svého štěstí strůjcem.
duben 06, 2018 08:34
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]