O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZROZENÍ DOMINY - BDSM? PDF Tisk E-mail
Středa, 14 březen 2018
 Já sama sebe, a stejně tak většina lidí co mě zná, mě považují za velice rozhodnou a samostatnou mladou ženu. Jsem ambiciózní a asertivní, vím, co chci, a snažím se podle toho žít. Věřím v rovnoprávnost a spravedlnost. Až doposud jsem věřila i tomu, že kdyby se ke mě kdokoli špatně zachoval, tak si to rozhodně nenechám líbit a velice rychle si vyjasníme situaci.

 

 

 

JENŽE - k mému příšernému zděšení tomu tak není. Moje současné tajné fantazie se všechny točí kolem znásilnění, svazování, otroctví, zdá se mi o černé kůži, vábí mne latex, bičování, ponižování … mám pocit, že jsem se nejspíš musela zbláznit. Tohle přece vůbec nejsem já! Vždyť tohle je přesně opak toho, v co věřím! Přesto si prohlížím na internetu různé BDSM stránky, dívám se na zboží v jejich shopech a představuju si, co a jak...

 

Nechci něco tak úchylného, ale stejně na to musím pořád myslet, představuji si to, našla jsem si plno věcí na webech... A tak si říkám, co se to se mnou stalo, jsem snad nějak nemocná, vadná, fakt úchylná? Jsem taková rozpolcená – vím, že to není správné, ale současně to chci, představuji si to, vábí mne to… vědomí, že mého partnera mám zcela ve své moci, že mohu všechno, co chci a že můj partner je v mém područí a uspokojení jeho potřeb zcela závisí na mé libovůli, to jsou pocity, které bych chtěla zažít, to prostě nejde si o tom jen číst.

 

Měla bych si zajít někam k psycholožce, nebo co? Co mám sama se sebou dělat?

 

(P.S. Je mi šestatřicet, jsem rozvedená,

mám kvalitní zaměstnání, tč. přítele nemám.)

 

ANITA

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : Nona
... na takové problémy bych doporučila účinnou terapii - dvanáctky někde ve fabrice.....
březen 15, 2018 09:30
... : opas
Dej si inzerát, že domina hledá otroka :-D
Jsou pánové co se jim to líbí.

https://brno.idnes.cz/matej-hollan-video-bicovani-df6-/brno-zpravy.aspx?c=A160711_161513_brno-zpravy_krut
březen 15, 2018 09:47
... : NČ
Třikrát denně omévat přirození vlažnó vodó
březen 16, 2018 13:58
... : xanada
Proč takové kyselé komentáře od ostatních..Když potom tak moc toužíte,tak to prostě zkuste.Kdesi jsem četla myšlenku ,že v sexu není nic zakázaného a špatného, když se partneři dohodnou a vyhovuje jim to.
březen 19, 2018 20:44
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]