O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PRAVDA VÍTĚZÍ, JEN TO CHVÍLI TRVÁ (40 LET) PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 březen 2018
Přejít na obsah
PRAVDA VÍTĚZÍ, JEN TO CHVÍLI TRVÁ (40 LET)
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

 

 4/ Udržovací lži:

 

Globalisté zatím zcela nezvítězili, stále máme svobodu a lid rozhoduje ve volbách. V analogii se nalézáme někde na začátku roku 1948. Jestli nás čeká nějaká barevná revoluce (tentokrát nehrozí rudá, ale duhová) nevím, jestli mládež, která dělala mnoho revolucí na pokyny „odněkud“, opravdu se nechá zmanipulovat. 

 

 

 

Závěrem

 

Momentálně se ofenzivní globalistický směr zadrhl. Národy střední Evropy nechtějí vytvářet na svém tradičním území multikulturní společnost, nechtějí přijímat migranty a podle toho si zvolili reprezentaci. V Polsku a Maďarsku jsou antiglobalistické vlády. V Česku byli někteří antiglobalističní politici zvoleni, ale mají velké problémy s globalistickou garniturou, zahnízděnou ve sdělovacích prostředcích, na tradičně neomarxistických univerzitách, opírající se o vykořeněné intelektuály a zmanipulovanou mládež (ostatně nic nového).

 

Boj právě probíhá. Do globalistické ideologie byl zařazen i boj proti osobám zdiskreditovaným minulým režimem, využívá se selhání protivníků, neobyčejná propaganda špinění osob. Demokracie není ohrožena od těch, kteří jsou z toho obviňováni, ale od těch, kteří dnes nedemokratické metody ve zpolitizovaných sdělovacích prostředcích používají, demokratické rozhodnutí lidu ve volbách zpochybňují, po cenzuře internetu volají, na různé weby tlačí se nechovat nezávisle a snaží se cenzuru pod různými záminkami zavádět (prý pro nebezpečí ruských webů).

 

V tom existuje veliká podobnost s r. 1948 (samozřejmě v jiném paradigmatu), zvláště v bodech využití mládeže, ideologických intelektuálů, a lží obviňujících protivníka z ohrožení demokracie, kterou sami ohrožují a popírají. K tomu přistupuje obviňování z rozdělování národa, který sami rozdělují.

 

 

 

VLASTIMIL PODRACKÝ

 

 

Komentáře (11)add feed
... : *deeres*
A studenti s vymytými mozky dostanou volno, aby dnes i zítra, mohli bojovat za své světlejší zítřky.
Za pár let si řeknou: "Že jsem si raději, místo demonstrace, nedal jednu přes tlamu!"
březen 14, 2018 08:12
... : mila1
Když mi dojdou argumenty, tak použiji frázi - mají vymyté mozky.
Když máme tu demokracii, tak já si dovolím myslet něco jiného - o ovcích, koblihách atd. smilies/smiley.gif
Teprve čas ukáže, kdo měl pravdu.
březen 14, 2018 08:25
... : *deeres*
březen 14, 2018 08:33
... : *deeres*
Ještě jeden fejk z hlavních zpráv na Slovensku
https://www.hlavnespravy.sk/zhubny-vplyv-mimovladok-sa-uz-na-novych-generaciach-zacina-prejavovat/1305770

Mohla bych sem ještě dát finanční propojení lidumila Soroše na neziskovky a jejich vlivy na školní děti, dokonce i na mateřské školky. Ale nechci to tady tapetovat, kdo si zdroje chce nalézt, tak si je nalezne. A ony to nejsou PL, jsou k nalezení i přímé rozhovory těch dobrodějů s názory, které se nám snaží vecpat do hlav.Jenom se mně zdá, že jejich názory nejsou vůbec pro moje dobro, ale pouze pro jejich. Rozhodně nechci už nikdy být za užitečného blbce, jako ti študáci, co dostali volno na demonstrace.
březen 14, 2018 08:43
... : NČ
Si mi, Deeres, připomněla dávnej rozhovor s tehdy asi 13ti letym vnukem:
"Včera to bylo ve škole fajn. Končili jsme už v 11 a pak jsme šli s celou třídou k Andělu, házet vejce na Paroubka". Ptal jsem se ho, co mu Paroubek udělal a dozvěděl jsem se, že nic, že ani neví, kdo to je, ale byla to sranda.
březen 14, 2018 13:14
... : *deeres*
Já mám zase hezký zážitek předvolební. Jdu se psem po turistické cestě na Okoř. Přede mnou je skupinka skautíků, asi deset kluků, cca 8-9 let. V čele jejich bratřík, nejspíš dvacetiletý. Kluci mají nějaký papundekl, se kterým se mlátí po hlavách a batozích.
Pak se ozve bratřík:"Už jste mu urazili palici?. Ne? Tak toho Okamuru omlatťe tady o tu zídku." Jak přikázal, tak udělali, rozmlácený a rozškubaný volební plakát nechali válet na cestě.
Přesně tak, jak jim nakazuje jejich řád:
1. Skaut je pravdomluvný.
2. Skaut je věrný a oddaný.
3. Skaut je prospěšný a pomáhá jiným.
4. Skaut je přítelem všech lidí dobré vůle a bratrem každého skauta.
5. Skaut je zdvořilý.
6. Skaut je ochráncem přírody a cenných výtvorů lidských.
7. Skaut je poslušný rodičů, představených a vůdců.
8. Skaut je veselé mysli.
9. Skaut je hospodárný.
10. Skaut je čistý v myšlenkách, slovech i skutcích.

březen 14, 2018 14:59
... : Josef Kouba
Takové bezduché nýmandy vychovává naše svobodné školství, jsou ale velice snadno ovladatelní. Asi o to právě jde.
Mé ženě je 67, o politiku se nezajímá, nedalo mi a vyzkoušel jsem její znalosti historických mezníků Českého národa. S jednou chybou(zapomněla na Husáka) odpověděla správně na všechny otázky které zde v odkazu dostali studenti.
https://www.youtube.com/watch?v=MCUdMT4_g3I

březen 15, 2018 05:18
... : zuza
Poslední dobou za všechno může škola. Ty děti snad jsou sirotci a nemají rodiče? Jinak v tom případě rodiče smýšlejí jako jejich děti a není co řešit, svá ústa si asi musí taky nabít, protože neví jak těžko se získává svoboda.
březen 15, 2018 05:53
... : *deeres*
Zuzo, nenech se mýlit, rodiče protestují proti tomu, jak školní děti jednostraně instruuje AISEC EDISON. Nakonec na protestující rodiče pošlou OSPOD
Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru. Projekt EDISON iniciovala česká odnož neziskové organizace AIESEC, která působí ve více než stovce zemí světa a finančně ji podporuje mimo jiné americký miliardář maďarského původu George Soros.
„AIESEC vytváří světoobčany, kteří snad pochopí a budou praktikovat hodnoty otevřené společnosti,“ prohlásil kdysi Soros.

Najdete pod heslem Charous Edison spoustu článků, jak to vlastně Aisec myslí s vašimi potomky.
březen 15, 2018 07:59
... : Josef Kouba
Projekt EDISON je jen pokračování a vypilovávání programu který existuje již dlouho.
Kaligan plán, či Panevropa. Soros neinvestuje jen své peníze je jakýsi oficielní reprezentant myšlenky, jehož kapsy se nikdy nevyprázdní. Jak to dopadne...., dle mého blbě.
březen 15, 2018 08:23
... : NČ
Pan Podracký je dobrej. Ale, KURNIK, proč je dycky tak dlouhej? Je to nečtivý! A je to škoda!
březen 15, 2018 14:58
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]