O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SWINGERS VZTAH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 březen 2018
 S Filipem se známe pět let, z toho spolu rok a půl spolu vážně chodíme. Filip byl vždy středem každé společnosti, vždy obletován, obdivován. Pravý lev salónů. Já sice nejsem žádná šedá myška, ale rozhodně toho tolik za sebou, jako Filip, nemám. Každopádně ten rok a půl byl úžasný a nádherný a já se s ním vždy cítím jako jedinečná královna. Půl roku spolu taky už bydlíme.

 

 

 

 

 

 

Nic dalšího, svatbu, děti, apod., ale zatím neplánujeme ani jeden. Jsem si jistá, že mě Filip nikdy nepodvedl, o to nejde. Kvůli tomu nepíšu. Ale - problém je v tom, že mi teď oznámil, že monogamní vztah asi nebude nic pro něj. Že navrhuje, ať jsme normálně dál spolu, že mě miluje, na tom se nic nezměnilo, jen že prostě nechce být vázán jen na jeden vztah. Něco ve stylu… ať se přidá, kdo chce, kdy chce. Máme se přece všichni rádi… Já a on že máme spolu solidní vztah a neměl by být problém s možnou případnou návštěvou navíc.

 

Zpočátku to byl pro mě šok. Jeho nabídka je pro mne  pochopitelně totálně nepřijatelná, já jsem pro monogamii, ať už z důvodu citu, nebo i potenciálního ohrožení na zdraví. Jenže Filip mě pořád přesvědčuje, že nejsem otevřená změnám, že přece nemůžu být proti těm všem možnostem, které nám život nabízí, že přeci nejsem tak zastaralá a nemoderní …prostě, říkám si – v rámci teď moderní doby, kdy se máme všichni rádi, kdy se nám diversita cpe horem dolem, neměla bych to přeci jen zkusit? Nejsem spíš já ta upjatá, co se nedokáže odvázat a užívat si života? Jsem teď sama pořádně zmatená, a nevím, co bych měla dělat. Poradíte mi?

 

SYLVA

 

Komentáře (14)add feed
... : NČ
Nová doba vyžaduje nové činy.
březen 13, 2018 04:00
... : zuza
Poradit snad ani nelze, intimitu svého vlastního já prodává nyní každá, připadá mi skoro neslušné přijít do společnosti oblečená, protože komediantky chodí téměř nahé.... Je to na Tobě, aby jsi nelitovala. Žiji a žila jsem ve společnosti lidí, kteří když spolu vážně chodili, vyznávali jiné hodnoty, než jen úžasný život. Jenže životní zkušenosti jsou nepřenosné.
březen 13, 2018 05:53
... : Nona
.... tipovala bych, že Filipovi je cca 30 let a vystudoval VŠ..... smilies/shocked.gif
březen 13, 2018 07:36
... : Nona
.... všichni se máme rádi?.... a co kouříte?
Já tedy všechny ráda nemám.
březen 13, 2018 07:37
... : Míša šíša
Jeho nabídka je pro mne pochopitelně totálně nepřijatelná, já jsem pro monogamii, ať už z důvodu citu, nebo i potenciálního ohrožení na zdraví.

Pokud v jedné větě napíše tohle, co chceš dál řešit? A chceš-li to dál řešit, tak je ta tvoje věta nepravdivá.
březen 13, 2018 07:37
... : NČ
Nono. Všechny ona ráda mít nemusí. Ale kouřit musí všechny, takový jsou pravidla. Jinak by taky mohlo jít o diskriminaci pohlaví.
březen 13, 2018 07:41
... : Nona
NČ.... smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
březen 13, 2018 08:18
... : *deeres*
Byla jsem kdysi ve věku, že bych snad i souhlasila, ale tehdy byla doba hippies.

že přece nemůžu být proti těm všem možnostem, které nám život nabízí,


Tak si vyjmenujme ty možnosti: objevil se AIDS, kapavka je na antibiotika rezistentní a genitálním oparem , kterého se už nikdy nezbavíte, je promořená civilizace.
březen 13, 2018 09:19
... : mia I
deeres smilies/grin.gif smilies/grin.gif
březen 13, 2018 09:32
... : mila1
Mám pocit, že Filip zkouší, kam až může zajít. Prostě řekni, že tohle nechceš. A podle reakce Filipa se pak rozhodni dál.
Nona: to si myslíš, že vysokoškoláci mají větší předpoklady takto se chovat? To mi teda nepřijde moc vtipné.
březen 13, 2018 11:39
... : Bara
....ze nemuzes byt proti vsem moznostem, ktere nam zivot nabizi.....uvedl jeste i jine moznosti co nam zivot nabizi krom sexu ve trech nebo i vice ???? Pokud ne, tak to o tech dalsich moznostech moc nepremysli.....
březen 13, 2018 11:46
... : opas
v tom případě by nebyl špatný protinávrh, že bys mohla jít třeba šlapat, protože to jsi taky ještě nezkoušela. A mohla bys z toho mít i dost peněz.
Jenže tady nejde o zkoušení nevyzkoušeného, ale o ptáka mladého pána.
březen 13, 2018 14:35
... : Josef Kouba
Dámy, něco pamatuji. Po sexuálních radovánkách, kdy byla pauza na cigaretu jsem se neopomenul zeptat se zdali dotyční experimentovala sex ve třech. Vdané ženy byli otevřenější a o tomto tématu se po chvilce zdráhání rozpovídaly. Překvapilo mě, že přibližně 6 z deseti to zkusili. Jednou či dvakrát, ale trvale vyhledávat toto obveselování již nepotřebovaly. Myslím si že tomuto sportu holduje asi 10%. Bylo mi asi 24 když mne snoubenci mého věku na tyto hrátky zvali. Trvalo to snad rok. Byl jsem jim dokonce i na svatbě. Zdali se tomuto věnovali trvale nemohu potvrdit, ztratil jsem kontakt. Není ale žádným tajemstvím že jsou kluby kde sex provozují ve velkých skupinách. Rada: Za zkušenost to stojí a partnera si ale vyberte vy. Tak toho svého lva salónů vyzkoušíte.
březen 13, 2018 22:31
... : magdalenka
Ne. To si musí každý rozhodnout sám.
Za mě - nikdy. Za souseda - možná, za kolegu - určitě...

březen 13, 2018 22:51
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]