O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - ZA PŘÍČINOU ÚMRTÍ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 březen 2018
Za příčinou úmrtí disku se u nás nevrtělo a nevrtělo... No, podle všeho je chorobnej i dlouho nepotřebovanej laptop, můj drahej surface, který si tedy postavil hlavu, že jako dýl jak 5 - 10 minut ne-e... Ale můj úhlavní ajťák, drahej syn, i přes svoje faktický ochoření a právě v těhle chvílích mající před sebou pár důležitých pracovních termínů, se přes téměř totální úmrtí disku, snaží ho přehrát na novej. Jojo, čím máme dokonalejší krámy, tím je s nimi život složitější.

 

 

 

 

 

 

Nojo, ale jak využít čas, který se tu tak najednou, a v podstatě nezván, vyvrbil? Nejspíš mě nějaká Sv. uklízečka tímto nutí, abych pokračovala v bohu (ale ne mně) libém uklízení, předělávání svého bytečku zase na jiný.

 

Takže při návštěvě lodžie jsem zahlédla škatuli, vypadala jako škatule s obkladačkami. Dobrá, nechám si jimi obložit vnitřky kuchyňského ostrůvku. Tam bude jedno, jaké jsou barvy, tvaru, hlavně, že půjdou občas umejt a nádobí, co tam je na policích uloženo, bude sladce hnípat v čistu.

 

Už předem jsem oznámila jednomu svému šikovnému kámošovi-řemeslníkovi, chlápkovi, co na co sáhne, to umí, že tedy jako by byla práce, esli by, a kdy by… Souhlasil, takže jsem se rozhodla:

 

-       Pochopitelně změřit, kolik jich vůbec budu potřebovat a chybějící nakoupit

-       Dojít pro ty pozůstatky na lodžii a spočítat je

-       Sehnat další dobrou duši, která mi ty nový doveze domů

-       Vyklidit to všechno (při té příležitosti zase pořádně probrat a skrouhnout množství)

-       Tentokrát už plánovitě rozměřit budoucí police, podle toho, co kde bude

 

A jak to tak bývá, začaly problémy, přímo růst problémů a problémy růstu: na lodžii jsem zjistila, že tam je cca 30 obkladaček, z toho tak polovina už jen trosek, takže raději exkomunikovat do kontejneru.

 

Co teď, když už je práce domluvená? Bylo by to fajn a já si na budoucí vzhled, sice ještě poněkud nejasný, už zvykla… Začala jsem tedy plánovat. Víte, já se matematiku vždy snažila nějak okecat, kupodivu jsem i maturitou docela úspěšně prolezla a vejšky, ty jsem volila jen z oborů humanitních.Teď musím naplánovat, kolik, jak velkých, kolik navíc, jak to bude položeno… uff.

 

 

Fotka uživatele Daniela Umlauf Goldwein.Ohledně mého milovaného Kayouka: je jasný, že ač mi už mozek nefunguje tak, jako ve třiceti, tak stále nejsem taková "tentononc", abych v největších mrazech dala ostříhat svého miláčka a nepostarala se o jeho náhradní kožich. Nešlo to zas až tak moc odložit, protože jsme museli nejprve na předoperační vyšetření, jestli je zdravej - což se tedy stoprocentně potvrdilo. No, nevím jak kterej, ale mýmu chlupatci rostou jeho chlupy šíleně rychle (asi to bude tím, že jsme už "takňák" na stejnym - mně taky rostou vlasy skoro viditelně), a jít se střapatym bezdomovcem ke sličným paním a slečnám doktorkám, - ne, to jsem mu udělat nemohla.  

 

Má překrásný zimní teplý oblečení na ven i na doma - to na doma měl jen první den po stříhání, páč u nás doma se už léta netopí, takže je tu příjemných max 18 stupňů Celsia. Na chvíli tedy dostal "to", co vidíte na přiložený fotce... Hele, von je v tom tak kouzelnej... Ne, od té doby je zase doma jen tak, jen ve svym :-))). 

 

 x x x x x

 

A ještě něco: až budu mít zase počítadlo v pořádku, a nebudu psát jen po kousíčkách - tak vám sem napíšu, proč už asi moc nebudu jíst nic kuřecího. No, úplně nepřestanu, to zas asi ne, ale to, že je kuřecí masíčko zdravé, tak o tom teď vím pravý opak. Tedy - jak které... Proto jsem na doporučení zakoupila flákotu krůtí, takové to tmavé (krůty prý mají maso devíti druhů, víte někdo, jaké to ty druhy jsou?), a udělám si krůtí ftáky. Dám to do svého milovaného líného hrnce, něco sním hned, něco později a to zbylé něco dám zmrazit.

 

Slibuju, že pokud se to povede, dám vám podrobný recepis i s fotkama.

 

Tak, takhle je teď u nás doma....

 

d@niela

 

 

 

 

Komentáře (7)add feed
... : *deeres*
Samozřejmě, že to vím, jakých devět druhů má krůtí maso. Má devět druhů suchého dříví. Stejně nejlepší maso jsou buchty s mákem.
březen 04, 2018 20:10
... : Michal
Omyl, s povidlama. smilies/wink.gif
březen 04, 2018 21:48
... : Markéta
Kayo je nádherný pejsek s ušlechtilým kukučem :-)
březen 05, 2018 07:16
... : mamča
*deeres*
Když se tomu trochu pomůže, tak je krůtí maso lahůdka. Já např. už nekupuju na "povánoce" celou krůtu, ale jenom krůtí horní část stehen. Ty hojně našpikuju oloupanými mandlemi a anglickou slaninou, obložím trochou másla a pomalu střídavě peču a dusím a podlévám do bezvědomí (asi 3-4 hodiny).
Z výpeku dotvořím šťávu a podávám s úsměvem a brkaší.
Všichni si čvachtaj...:-).
březen 05, 2018 07:19
... : *deeres*
Mamčo, no právě, musí se tomu pomoct, není pak lepší ten bůček, nebo uzené koleno? Obojí stačí upéct a také si všichni čavchtaj, a že to není zdravý? To ty tvoje krůtí stehna po úpravě už nejspíš také ne.
březen 05, 2018 08:22
... : mamča
*deeres* To už říkala Zdena Frýbová, že "Chutné a zdravé se vzájemně vylučuje." smilies/cheesy.gif
březen 05, 2018 10:22
... : doktor
Hahahahaha,Dani držím Ti palečky a Deeres pleskám,vystihla danou šlamastiku na jedničku.Děvčata ahojky.
březen 05, 2018 12:04
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]