O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SORRY JAKO, MŮJ PC MÁ CHOROBU ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 březen 2018
Lidi maj chřipku a jiné nemravnosti, a to, co nemá duši, taky občas ochoří. Mě začal chořet počítač; už asi měsíc skuhral, občas prohlásil, že jako takhle ne, že on si potřebuje odpočinout, a klidně, uprostřed mý práce, si šel dát dvacet. Celou tu dobu jsem se ho snažila ukecávat, že tohle mi prostě nemůže udělat, že už budu hodná a fakt dám pryč tu haldu všech možných zbytečností...

 

 

 

 

 

      Disk se ale rozhodl odebrat do věčných lovišť.  Naštěstí mám šikovného potomka, který koupil nový a slíbil vše zachránit. Takže skoro dva dny jsem mohla psát jen prstem do mobilu... Mám sice notebook, ale protože jsem ho dlouho neotvírala, tak prohlásil, že má teď prioritně na programu plno aktualizací, a já ať si hraju s něčím jiným.

      

      Což pochopitelně znamenalo, že dnešní den se tenhle placatej miláček jen aktualizoval. Občas to "šlo", ale to jen na fteřinku, pak to žuchlo a jelo se znova.

 

      No nic. Tak jsem to využila ke způvabnění mého milovaného čokla. Vypadal jak příšernej bezdomovec. Já vím, že namítnete, že je blbost dávat psa stříhat, když jsou takové mrazy, ale zaprvé jsem musela využít volný termín jeho dvorní zkrášlovatelky, zadruhé ho během pátečního dopoledne vezu k veterináři. 

 

      Rozhodla jsem se z něj udělat eunucha, z toho chudáčka mýho. Jednak furt jen šílí, protože tu už pěkně dlouho hárají snad i keře,  druhak nemá žádnou šanci, že by si kdy v životě vrznul, puberťák můj, chlupatej.

 

d@niela

 

  


Komentáře (17)add feed
... : *deeres*
Už jsem si říkala, jestli nechoříš. Choří počítač, tak mu změř teplotku, dej muacylpyrin, zavaž mu krčíček šálečkou a jestli bude dál zlobit, tak mu šálečku utáhni.
Tomu tvému chudáčkovi chlupatýmu se jenom uleví a tobě taky, nebude tě vláčet po celém sídlišti a na to, že ho kdysi bylo o kousek víc, si ani nevzpomene.
březen 02, 2018 09:26
... : mia I
to samé co deeres u mě - taky jsem se strachovala jestli Tě nepřemohl nějaký "moribundus"

Užívej Dani víkend, i Ty deeres. Beztak už deeres plánuješ nějakou vycházku za prvními jarními kvítky smilies/wink.gif
březen 02, 2018 10:03
... : *deeres*
Mio, neplánuji, běhám, o to je to lepší, že teď mohu leteckými cestami, pole, rybníky i potoky jsou zamrzlé a tak to mohu napálit rovnou.
Uvidíme v pondělí, co přežilo. V hale mně zmrzla mandarinka i růžová cuphea, nevím, jestli se vůbec ještě vzpamatují.
Než začaly holomrazy, kvetly venku bledule, talovíny, sněženky, nahokvětý jasmín, vonná kalina, vilíny, samozřejmě lískáče i kočičky.
Na rychlené cibuloviny chodíme s kámoškama tradičně na výstavu Předjaří na Pražském hradě. Mimo květin tam jsou i exponáty z depozitáře Pražského hradu,které normálně nejsou přístupné pro veřejnost, porcelán,sochy, letos to budou gobelíny a tapisérie. Výstava je od 16. března do 25. března 2018, končí v 18:00hod
březen 02, 2018 10:38
... : mia I
tak hezké předjarní dny deeres. Jsi vitální, umíš si všechno užít a to je fajn.
březen 02, 2018 10:44
... : *deeres*
Díky, musím si vynahradit úrazový loňský rok. Ono se to někdy nasbírá, tak to snad mám pokoj do dalších dvaceti až třiceti let smilies/grin.gif
březen 02, 2018 10:54
... : NČ
Mrzačení bezbrannejch tvorů, kterejch se nikdo nezeptá.
březen 02, 2018 12:51
... : d@niela
Ale pendrek... jenže tady ve městě je v jednom kuse tolik háravek a jeho to tak vzrušuje a rozčiluje, je totálně daun...

Oni by ti páni tvorstva, co jim je to líto, hovořili jinak, pokud by se jednalo o ně -respektive, kdyby si mohli jen čuchnout a nic víc - celej život...
březen 02, 2018 16:01
... : *deeres*
Dani, já to říkala, že pánům se to nemá oznamovat. Vidí to jako útok na svojí mužnost.
Takový pes nejde pustit na volno, vláčí za sebou paničku a škrtí se na obojku. Pokud se mu podaří zdrhnout ve městě, jde mu o život. Lehko ho něco zajede, nebo ho napadne větší pes. Zákrok se samozřejmě dělá při narkóze a to je pro toho psa jediná nepříjemnost.
Možná by kritici změnili názor, kdyby jim takový chlupáč 24 hodin kvílel u dveří v bytě a snažil se bezpečnostními dveřmi proškrábat ven.
březen 02, 2018 16:10
... : *deeres*
NČ, Daniela se ho ptala, nic neříkal smilies/grin.gif
březen 02, 2018 16:11
... : alka..
Chápu to.V Praze to asi fakt jinak nejde. My jsme měli na vesnici kokra. Byl celkem volný,zahradu opouštěl pouze kvůli háravkám. Když mu bylo 19 tak se objevila paní, oznámila nám,že máme na zahradě psího aristokrata,a že ona má též ušlechtilou kokrovku.A on chudák už nevěděl co s ní.
březen 02, 2018 17:33
... : Josef Kouba
S tím PC to chce odborníka. Já mám štěstí, že mám kamaráda co tomu rozumí. Na otázku co s tím bylo,
Odpoví: "trochu jsem to vyčistil", mě "žákovi 2 třídy v oboru počítač", víc informací nedal.
Nakonec jsem se bouchnul přes kapsu a koupil úplně nový, protože jsem známému volal jednou týdně o pomoc. Měl jsem velké štěstí. Navštívil nás z příbuzenstva odborník. Vede velkou počítačovou firmu v Čechách. Ochotně mi vše ze starého PS přetáhl do nového a je z podivem, poslední 3 roky jede jako namazaný. Rychlí jako blesk. Kamarád si určitě oddechl. Tak abych to nezakřikl.
březen 02, 2018 21:09
... : NČ
A tak jasně, že to bylo ode mě takový škodolibý dloubnutí.
Dál to ale nechci rozebírat, protože bysme se už od začátku v tomhle domluvit nemohli.
březen 03, 2018 06:05
... : Josef Kouba
To mi vysvětlete. Máme čtyřletého černého malého knírače. Oficiální jméno v psí knížce je Jessi James. Sháníme mu přítelkyni.
Dělám co můžu. Nedávno jsem na procházce potkal pohlednou ženu s kníračem barvy sůl a pepř. Při hovoru o našich miláčcích jsem se dozvěděl, že pejsek oné dámy je fenka a není fixlá. Zmínil jsem se že sháním pro našeho fešák přítelkyni. Po krátkém váhání, souhlasila že by to možná šlo, a vyměnili jsme si telefony.
Radostně jsem manželce po návratu z procházky sdělil novinu. Překvapilo mě, že se mnou nesdílí radost, že jsem našel pro Jessiho děvče. Po chvíli přemýšlení se ptá: "Jak je stará". Já na to: "Vždyť jsem ti říkal že dva roky". "To vím, ale jak je stará ta ženská".
Co vy na to, to mi hlava nebere.

březen 04, 2018 11:12
... : d@niela
Pepíčku,
to je tak krásná story, že je fakt škoda, že má zářit jen v komentářích...
směju se, chlámu, řehotám... a soucítím s tvou manželkou.

Nojo, asi tě má setsakra přečtenýho smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
březen 04, 2018 11:24
... : doktor
Danielko,hlavně,že jsi zdravá ty a ostatní se dá koupit nebo ukrást.Ahojky ,jo Dani,toho tvého kluka ušatýho fakt lituju,mrzne a ty s jarní fasádou.
březen 04, 2018 12:35
... : d@niela
DOKTORE, i na psy je teplé oblečení...
smilies/cheesy.gif
březen 04, 2018 22:31
... : doktor
Dani,ale botičky ještě nejsou.hahahahaha,ahoj !
březen 05, 2018 11:58
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]