O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZTRÁTA ZAMĚSTNÁNÍ A PŮJČKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 únor 2018
Dobrý den, potřeboval bych poradit s naší současnou velmi tíživou situací. Totiž - před rokem jsem si s přítelkyní vzal půjčku, bohužel jsem nyní byl propuštěn, takže momentálně se dostáváme do složité situace, kdy příjem máme 11 000 a výdaje kolem 13 000 (nájem, služby) na méně se nedostaneme.


 

 

 

 

Z toho je 4000 právě na úvěr u ČS. Myslíte, že se domluvím s bankou o naší neschopnosti splácet a na nějaké bankou navrhované situaci, do doby, než se najde nová práce? Obávám se, že se se mnou nebudou chtít bavit, se slovy, že jsem uzavřel smlouvu za nějakých podmínek ... Ještě bych dodal, že půjčku mám pojištěnou, ale podmínky v ní uvedené pro ztrátu zaměstnání splněny nebyly. Děkuji za odpověď a radu..

 

S pozdravem

MOJMÍR

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

 

Dobrý den Mojmíre,

 

obecně lze říct, že pokud klient v minulosti splácel své závazky korektně, má každá banka snahu se na splácení domluvit - klient, který nesplácí, je totiž pro banku výrazně větším problémem, než klient, který se ozve sám a má snahu situaci aktivně řešit. Určitě tedy fofrujte banku informovat ještě předtím, jak nastane problém se splácením, požádejte třeba o prodloužení splatnosti půjčky a tím i snížení měsíční splátky, nebo zkuste půjčku refinancovat u jiné banky za nižší úrokovou sazbu.

 

Co se týče pojištění splácet - bohužel nejčastějším problémem je, že zaměstnanec akceptuje ukončení pracovního poměru tzv. "dohodou", což prakticky znamená, že ze zaměstnání odešel sám a dobrovolně, takže tímpádem žádné plnění z pojištění ztráty zaměstnání očekávat nemůže…

Držím palce, aby se vám povedlo co nejdříve nějakou dobrou práci najít.

 

d@niela

 

 

Komentáře (1)add feed
... : *deeres*
Nevím, jak moc bude ochotna zrovna ČS, letos na nás chudinka vydělala mnohem méně, než vloni. Samozřejmě tam zajdi a dohodni se, ale také než najdeš stálé zaměstnání, vezmi krátkodobou brigádu.

Na oficiálním webu ČS tvrdí,toto:
Zdarma si můžete v průběhu splácení snížit splátku až o 50 %, nebo si ji zvýšit a splatit tak půjčku dříve. Také vám umožníme si splátku 2x ročně odložit nebo změnit datum splátky.

Otázka je, co máš ve své smlouvě?
únor 28, 2018 09:29
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]